Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

be
Yarına kadar nasıl bitirebilirim? Okurum evet ama yarına kadar okuyamam.
bende unutmuşum canım bugün bildirim geldi ofiste 2 saatte okudum bitirdim hemen sende akşam otursan okuyorsun hemen bende uzun sürer demiştim ama sürmüyor bir başlayınca su gibi bitti herkese tek tek dua bile ettim hatta :)

Biraz okumaya başladım canım akşama da devam edip yarın bitmeden bitiririm kısmetse :) Görmeye biliyor insan birbirimize dua ediyoruz sonuçta ne güzel kalp kırmadan söylemişsin sağolasın allah razı olsun

Biraz okumaya başladım canım akşama da devam edip yarın bitmeden bitiririm kısmetse :) Görmeye biliyor insan birbirimize dua ediyoruz sonuçta ne güzel kalp kırmadan söylemişsin sağolasın allah razı olsun
ne demek hepimizden Alllah razı olsun ne gerek var kalp kırmaya hele ki bir de dua almak için yapılan bir şeyde okuyan okuyamayan dua eden bütün arkadaşlara helal olsun hakkım Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin sevindirsin inşallah :)

Amiinn rabbim kimsenin elini kolunu boş koymasın herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip eylesin inşallah :)

Tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlı zamanda herkese sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin inşallah benim gibi hamile olan arkadaşlarım ve benimde sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Allah razı olsun hepinizden

Bütün arkadaşlarımın hepsine okudum Rabbim kabul etsin insAllah

Yaaa inşallah canım umarım bize de bir dua vesile olur tez zamanda isteyen herkeze Rabbim nasip eder bu duyguyu gerçekten zor yıpratıcı dönemler Rabbim herkezin kucağını doldursun Allah Razı olsun kuzum güzel duan içinde sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah

Merhaba kuran okumayi bilmiyorum gebe kalmak için surekli meryem suresi dinliyorum buraya nasil katilabilirim
iki prensesin annesi seni etiketler canım grup oluştuğunda detaylı bilgi verir sana arkadaşım yardımcı olurlar meraklanma canım önemli olan Salih niyetler inşallah sende gebe kalırsın

iki prensesin annesi seni etiketler canım grup oluştuğunda detaylı bilgi verir sana arkadaşım yardımcı olurlar meraklanma canım önemli olan Salih niyetler inşallah sende gebe kalırsın
İnsallah rabbim isteyen herkese tez zaman da nasip etsin

Tüm listeye okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

Ama bilerek veya bilmeyerek yapmış olman hakka girdiğin gerçeğini değiştirmez ki. Sana okuyanlardan 1 kişi bile razı olmasa günahı çok büyük biliyorsun

Ama bilerek veya bilmeyerek yapmış olman hakka girdiğin gerçeğini değiştirmez ki. Sana okuyanlardan 1 kişi bile razı olmasa günahı çok büyük biliyorsun
Kul hakkı ne demek ben gayet net biliyorum sizden öğrenecek değilim. Bitirince yazarım buraya eklemeyinde zaten yeni listeye beni.

Tüm listeye okudum dualarımız kabul olur inşallah

Dediğim gibi canım. Ekran görüntüsünü alıp istediğin zaman okuyabilirsin. Yeni listede olmayacağın için acelesi yok. yeter ki oku. Hem bitirirsen senin de için rahat eder, huzurlu olursun diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…