Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Kardesimin ismi Serhat ben ablası olarak onun yerine dua edeceğim Allah'ın izniyle.su şekilde okunuyor değil mi listedeki her isim için her gün yüz adet ayeti okuyoruz
Evet canım kardeşinin yerine sen dua edeceksin. Biz de kardeşinin ismi niyetine dua edeceğiz inşallah. Evet her kişinin ismi ile niyet ederek 100 defa okuyoruz ama her gün bir kişiye okumak zorunda değilsin canım. İstersen bir oturuşta kişilerin tamamına okuyabilirsin. ya da fırsat buldukça parça parça okursun. önemli olan listenin bitirilmesi gereken tarihe kadar herkes için okumuş olmak

Rabbi hebli mines salihin, her isim için sadece 100 tane belirtilen tarihe kadar.tamam anladım çok sağolun beni de dahil ettiğiniz icin

Merhaba yeni liste 22.10. 2021 tarihinde başlayacak sanırım. Yeni listeye katılmak istiyorum, ekleyebilir misiniz rica etsem ?

Beni de ekler misiniz yeni listeye ?

08.10.2021 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)

ANLAMI:

"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1-@ K kartanem2 ( SULTAN )️
2- @ V Vavin ( HAVVA KIZI ARZU )
3- @ nursevdi ( KADİR KIZI NURSEVEN )
4- @ iki prensesin annesi ( YADİGAR )
5- @ B Bademmm388 ( FATOŞ )
6- @ E ebra34 ( FERİDE )
7- @ SoLeiL12 ( RAHİME )
8- @ burcusami ( BURCU )
9- @ Asimisa ( ARMAĞAN)
10- @ daisyko ( AYBÜKE )
11- @ Nefes0858 ( FERDA )
12- @ Hasretim30 ( ESİN )
13- @ T There is Hope ( ŞENNUR )
14- @MaviAy ( ALİYE )
15- @ perestu ( KEVSER )
16- @ yalutserkan ( HATİCE KIZI TÜLAY )
17- @ agustos72 ( AYŞENUR )
18- @bsraerdl ( BÜŞRA )
19- @ xXYesimXx ( YEŞİM )
20- @ Magnifiaque ( ZEYNEP KIZI MERVE )

Listemizin tamamlanma tarihi: 21.10.2021

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

En geç 21.10.2021 tarihine kadar bitirilecektir.

NOT 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…