Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Transfer masasından kalktım embriyo hocanın içine sinmedi havuz yapalım dedi bu ay adeti bekliyorum
Gecmis olsun arkadasim. Uzuldum valla. Nasil doktor bu anlamadim ki. Masaya yatirana kadar akli nerdeymis. Zaten zor bir surec. Kolaylastiracaklari yerde zprlastiriyorlar. Ya deneyimsiz biri yada isini bilmiyor. Kalitesi neydi embriyonun. Keske koydurtsaydiniz. Cunku kalitesi belli olmuyorki tutunmada yada saglikli olmasinda. Rabbim mubarek aylarda muradiniza kavustursun sizi bizi...

Dr iyi sanki içine sinmedigini söyledi bakalım artık hayırlısı ikinci transferim olacaktı kendisinde bekliyorum haftaya regl olunca tekrar iğneye başlayacağım

Seni o masaya yatirana kadar anlamamismı embriyonun kalitesini. Zaten stresli sureci dahada zorlastırıyolar
Masaya yattım embriyologlar kagidi eline verdi dr un bakti erteliyoruz dedi korktum korkacak birşey yok bunu donduruyouz dedi 4. Gün embriyosu dondu bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Listedeki herkese okudum Rabbim kabul etsin ins en kisa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarimiz olsun ins..

Canlar çok rica ediyorum V Vavin (Havva kızı Arzu) niyetine de okur musunuz? Arkadaşımızı listeye eklemeyi unutmuşum. Lütfen hepimiz okuyalım olur mu ❤

Ne olur beni de listeye ekler misiniz çok ihtiyacım var olmadı kaç zamandır gerçekten yoruldum 1 haftaya yumurtlamam olacak ne olur yardım edin. Emine kızı ebru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…