Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Amin canım amin inşallah genç ölümler malesef kahrediyor insanı o kadar uğraş çabadan sonra tam rahat nefes almak varken evladına doyamadan gitmek mahvediyor 😢rabbim kalanlara uzun ömürler versin sabır versin evladına sağlık huzur versin ancak öyle rahat uyur 😢sen ne tedavisi görüyorsun canım 😐

Amin canım amin inşallah genç ölümler malesef kahrediyor insanı o kadar uğraş çabadan sonra tam rahat nefes almak varken evladına doyamadan gitmek mahvediyor 😢rabbim kalanlara uzun ömürler versin sabır versin evladına sağlık huzur versin ancak öyle rahat uyur 😢sen ne tedavisi görüyorsun canım 😐
Bende bir yıldır miğdemle alakalı 23 yıl evvel mide kanamasi geçirmistim dahada ne rahatsiz oldum ne sikayetim oldu derken hasar olusmus nir yili geçti farkedileli tadım tuzum yok envayi cesit ilac iciyorum endoskopi zamanim geldi salgin nedeniyle hic biyer yapmiyor ilaçlarla idare edicen diyorlar cigerlere yakin organlara sicrama varmi diye sık sık kontrol ediyorlar iyisinde diyemiyoruz kötüsünde diyemiyoruz ilaclarini iç allaha dua et diyorlar gine bu gunumuze şukur ne icin uğrasiyorduk şimdi nelerle uğraşır olduk ALLAH sonumuzu hayretsin

Bende bir yıldır miğdemle alakalı 23 yıl evvel mide kanamasi geçirmistim dahada ne rahatsiz oldum ne sikayetim oldu derken hasar olusmus nir yili geçti farkedileli tadım tuzum yok envayi cesit ilac iciyorum endoskopi zamanim geldi salgin nedeniyle hic biyer yapmiyor ilaçlarla idare edicen diyorlar cigerlere yakin organlara sicrama varmi diye sık sık kontrol ediyorlar iyisinde diyemiyoruz kötüsünde diyemiyoruz ilaclarini iç allaha dua et diyorlar gine bu gunumuze şukur ne icin uğrasiyorduk şimdi nelerle uğraşır olduk ALLAH sonumuzu hayretsin
Rabbim bir an önce şifa versin inşallah kötü bir şey çıkmaz rabbim her hastaya şifasını versin inşallah rabbim hastalığı düşmanıma vermesin bu bir sınav rabbim bu sınavdan alnının akıyla şifanla sağlığınla çıkmanı nasip etsin inşallah 🙏🙏insanız ve bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz rabbim bugunlerimizi aratmasin 😘😘😘😘😘🙏

Rabbim bir an önce şifa versin inşallah kötü bir şey çıkmaz rabbim her hastaya şifasını versin inşallah rabbim hastalığı düşmanıma vermesin bu bir sınav rabbim bu sınavdan alnının akıyla şifanla sağlığınla çıkmanı nasip etsin inşallah 🙏🙏insanız ve bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz rabbim bugunlerimizi aratmasin 😘😘😘😘😘🙏
Amin canım amin saolALLAH razı olsun

canım çok geçmiş olsun. rabbim kalıcı şifanı versin inşallah. dediğin gibi yine de bu güne şükür

denizimdnz arkadaşım tüm arkadaşlara okudum Rabbim kabul etsin inşallah. Bugün oruçluyken bitirmek istedim Herkese dua ettim. İşimden dolayı pek forma giremiyorum. Sağlıkçı olunca yoğunluk var. Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin, hasret duydukları ne varsa kavuştursun inşallah. Bu yılın son günlerindeyiz sıkıntılarımız,üzüntülerimiz, daha bizi dara koyan ne varsa bu yılla beraber bitsin. Rabbim hepimize ferahlık versin. Amin....

denizimdnz arkadaşım tüm arkadaşlara okudum Rabbim kabul etsin inşallah. Bugün oruçluyken bitirmek istedim Herkese dua ettim. İşimden dolayı pek forma giremiyorum. Sağlıkçı olunca yoğunluk var. Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin, hasret duydukları ne varsa kavuştursun inşallah. Bu yılın son günlerindeyiz sıkıntılarımız,üzüntülerimiz, daha bizi dara koyan ne varsa bu yılla beraber bitsin. Rabbim hepimize ferahlık versin. Amin....
Amin ecmain. Yüreğine sağlık❤🌹

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 ( SULTAN) ️ 🌹
2- @Vavin ( HAVVA KIZI ARZU)
3- @nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)️ 🌹
4- iki prensesin annesi iki prensesin annesi (YADİGAR)
5- @Bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) 🌹
6- B bulser34 (ŞERİFE)
7- @yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)
8- @Hasretim30 ( ESİN )
9- @Yilmaz28 (NURDİYE KIZI RAHŞAN) 🌹
10- @Birgaripbeste ( DUYGU)
11- @Ametistt (AYŞE)
12- @H M ( HATİCE ) 🌹
13- B Bademmm388 (FATOŞ )
14- @Regen_ ( GÖNÜL KIZI DİLARA )
15- E ebra34 ( FERİDE )
16- @SiyahPapatyaa ( SEVİL KIZI KÜBRA )
17- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
18- @Life light ( ELİF ) 🌹
19- @hattat7 ( AYNUR )
20- @dilek062 ( DİLEK ) hamileliğin sağlıklı ve gönlündekinin kabulü niyeti ile
21- @SoLeiL12 (RAHİME) 🌹
22- @cabalamak ( NURDİYE KIZI NESLİHAN)
23- @ilmeka8384 ( MEHLİKA) Hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve doğum geçirmesi niyeti ile
24- @almina05 ( ZEYNEP )
25- @bebeqimyoldamrc (MERVE)
26- @duavehayal ( SEVGİ DÖNE ) 🌹 embriyoların sağlıkla tutunması niyetine
27- @Maviayyy ( ALİYE ) 🌹
28- @Ebruazra ( HÜRRİYET)
29- @startown ( GÜLŞEN ) 🌹
30- @rana20 ( RABİA ) 🌹
31- @Aselhannn ( TUĞBA ) 🌹
32- @mavra321 ( ŞENNUR )
33- @iremsu_33 ( FİGEN )
34- @yannik ( CANAN ) 🌹
35- Jane Jetgil Jane Jetgil ( DUYGU ) embriyoların sağlıkla tutunması niyetine
36- @efuulimm ( BEYZA ) 🌹 embriyoların sağlıkla tutunması niyetine

Listemizin tamamlanma tarihi: 05.01.2021

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

En geç 05.01.2021 tarihine kadar bitirilecektir.

NOT 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah
Tüm listeye okudum Allah kabul etsin inşallah yeni listede varım canım 🙏

X