Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Ayyy çok sevindim gözün aydın olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 3 tüp bebek denemiş biri olarak mucizene çok sevindim rabbim bizlere de nasip etsin senin gibi güzel bir son

Ayyy çok sevindim gözün aydın olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 3 tüp bebek denemiş biri olarak mucizene çok sevindim rabbim bizlere de nasip etsin senin gibi güzel bir son
kunfeyekun__ iki prensesin annesi Ocalh Allah razı olsun hepinizden bi içten dua yeterli burdski kimseyi tanımıyorum ama hepinizi seviyorum. Tanımasamda aramızda en güçlü olan bişi var gönülden edilen dualar rabbim gönlümüzdekini hayrlısyla versin herkesin inşallah

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kardeşim bizlere de dua et lütfen

Bnde duaya katilmak istiyorum.canim

inşallah bizimde adımız olur bu listede

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN)
2- feride67 (VİLDAN) (tüp bebek tedavisi)
3- V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
5- nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)
6- D dilanmavi (NACİYE)
7- iki prensesin annesi (YADİGAR ) ❤
8- E ebra34 (FERİDE) ❤
9- Ocalh (HATİCE )
10- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL )
11- B Bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) ❤
12- B bulser34 (ŞERİFE)
13- yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY) ❤
14- Hasretim30 (ESİN )
15- D Durgunnn (DENİZ)
16- Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE) ❤
17- Yilmaz28 (NURDİYE KIZI RAHŞAN)
18- D Defneveali (SEMANUR)
19- Manolya27c ( EMİNE KIZI SEHER ) ❤
20- B Birgaripbeste ( DUYGU )
21- wildflower83 ( HATİCE KIZI SULTAN )
22- R Ruyaaam123 ( kübra)
23- kun fe yekunnnn ( DERYA )
24- N ndulaak ( NAZİFE KIZI NESRİN )
25- kunfeyekun__ ( KADRİYE )❤
26- Umutlu Anne Bekleyiste ( MÜRÜVVET )
27- A Ametistt (AYŞE)
28- Azze (RUKİYE)
29- H M ( HATİCE ) ❤
30- T Tanemruyasu ( SANİYE KIZI PINAR )
31- Mucizemm222 ( SILA )
32- K Kubkubra ( KÜBRA )
33- Gulcan2904 (GÜLCAN )
34- Sermec ( SERAY ) ❤
35- Oriana ( MERVE NUR ) ❤ gebeliğin sağlıkla devamı için
36- MoonfacedMom ( SEVGİ )
37- Magnifiaque ( ZEYNEP KIZI MERVE )
38- Aybush (HÜLYA KIZI ZEHRA ) ❤
39- B Bademmm388 ( FATOŞ )
40- MoonfacedMom (arkadaşı İPEK için )
41- marymine (MERVE)
42- M mely15 (MELTEM ) ❤
43- alplina ( GÜLER KIZI İFFET )
44- sadehayatt06
45- adessa01 (SEDA) ❤

Listemizin tamamlanma tarihi:

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA KAPALIDIR

En geç 15.05.2020

NOT 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah

Hayırlı uğurlu olsun rabbım kucagına almayı nasıp etsın. Aynı yollardan geçiyoruz umarım bu listelerdeki herkesi anne olarak görmek nasip olur ve devam ederız böyle dualara ıhtıyacı olan herkes ıcın

Merhabalar ben daha önce söylemistim yeni listede olmuycamı beni listeye eklemişsiniz sans eseri gördüm kusura bakmayın bütün listeyi yarın okuyup bitirim kimseye ayıp olmasın diue şütfen beni listeye eklemeyin cok teşekkür ediyorum inş herkes hayırlı saglıklı bir şekilde dualarına karsılık bulur

Merhabalar ben daha önce söylemistim yeni listede olmayacagımı beni listeye eklemişsiniz sans eseri gördüm kusura bakmayın bütün listeyi yarın okuyup bitirim kimseye ayıp olmasın diue şütfen beni listeye eklemeyin cok teşekkür ediyorum inş herkes hayırlı saglıklı bir şekilde dualarına karsılık bulur

Ahh canim yaa. Masaallah gozunaydin. Ne guzel ne buyuk bir mutluluk. Rabbim bizede nasip eyler insallah. Bizede dua et. Artik bende doktora gitmekten usandim.rabbim boyle bir mutlulugu bizede nasip et.

Allah sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin canım bize umut oldun Allah tez vakitte hepimizin böyle mutlu haberlerimizi paylaşmayı nasip etsin inşallah

Allah sağlıklı sihatli kucağına almayı nasip etsin canım bize umut oldun Allah tez vakitte hepimizin böyle mutlu haberlerimizi paylaşmayı nasip etsin inşallah
Yilmaz28 Mavibirumut T Tanemruyasu Mucizemm222 kızlar çokmteşekkür ederim inşallh sizlerde tüm isteyenlerinde anne oluyom yazısını okurum amin inşallh sağ salim kucağıma almak da nasip olur benim ve tüm annelerin umudunuzu asla yitirmeyin 5 yıla girecekti evliliğim bunada şükür. Sadece zamanını beklıyor herşey. Buranın en sevdiğim yönü türkiyenin her bir köşesinde hiç tanımadığım insanların adımızı anarak dualar etmesi birbirine.Allah sizlerden razı olsun. Hepiniz dularımdasınız. Rabbim tez zamanda hayrlısıyla herkese versin inşallh

ne güzel canım benim.. bak nasipin varmış demekki... inşallah müjdeli haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…