Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Arkadaşlar yeni listemiz yukarıdaki şekildedir. Allah nasip ederse yakında doğumum olacak, o yüzden artık takibi yapamayacağım. Takip yapacak gönüllü bir arkadaşımız varsa ona devredeyim. 😊
Bir yıl önce bu listeyi devralırken daha önce takip yapan arkadaşlar "Listeyi düzenleyen hamile kalıyor" demişti. ☺ Rabbim hepinize hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun 🌷
Rabbim sağlıkla kolay bir doğumla kucağında görmeyi nasip etsin inşallah canım. Lütfen doğuma giderken bu listedeki arkadaşlara da ismen dua eder misin yalvarıyorum. Rabbim bize de o cennet kokusunu bağışlasın inşallah. Uygun görürsen listeyi ben almak istiyorum. İlk denemede hatalarım olabilir kaçırabilirim belki. Ama inşallah elimden geleni yaparım ❤

Rabbim sağlıkla kolay bir doğumla kucağında görmeyi nasip etsin inşallah canım. Lütfen doğuma giderken bu listedeki arkadaşlara da ismen dua eder misin yalvarıyorum. Rabbim bize de o cennet kokusunu bağışlasın inşallah. Uygun görürsen listeyi ben almak istiyorum. İlk denemede hatalarım olabilir kaçırabilirim belki. Ama inşallah elimden geleni yaparım ❤
Canım tabiki, Allah nasip ederse bir gece önceden hepinizi tek tek sayacağım. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin. Biz de bu uğurda çok acılar yaşadık, çok zor yollardan geçtik. Yüzümüze "Çocuğunuzun olması imkansız" bile dendi. Yeter ki insan vazgeçmesin ve sadece Rabbinden istesin.

Tamam o zaman listeyi sana veriyorum. Bir zorluğu yok canım. Yine takıldığın yerde ben de yardımcı olurum. Birkaç sayfa öncesinde katılmak isteyen bir arkadaş vardı, onu da ekle istersen. B bulser34 de dönüş yapmadı bu arada. Kolay gelsin kuzum 🌷

Arkadaşlar yeni listemiz yukarıdaki şekildedir. Allah nasip ederse yakında doğumum olacak, o yüzden artık takibi yapamayacağım. Takip yapacak gönüllü bir arkadaşımız varsa ona devredeyim. 😊
Bir yıl önce bu listeyi devralırken daha önce takip yapan arkadaşlar "Listeyi düzenleyen hamile kalıyor" demişti. ☺ Rabbim hepinize hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun 🌷
Varsa bi hakkımız helal olsun sende hakkını helal et sağ salim alırsın bebeğini inşallah kucağına salih bi evlat eylesin Rabbim bizlere de dua et kendine iyi bak Allah'a emanet ol 😊😍

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
''RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN)
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
5- @nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)
6- @dilanmavi (NACİYE)
7- iki prensesin annesi iki prensesin annesi iki prensesin annesi iki prensesin annesi (YADİGAR)
8- @ebra34
9- canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
10- @Chmvlv (HAVVA)
11- B Bademmm388 (FATOŞ)
12- @Ocalh (HATİCE)
13- @emel8019 (EKREM KIZI EMEL)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
15- @bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) (Tüp bebek tedavisi)
16- B bulser34 B bulser34 (ŞERİFE) DÖNÜŞ YAPMADI.
17- @yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)
18- sonsuz sonsuz umut (ZERRİN)
19- @Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- @Sevil5 (SEVİL)
23- D Defneveali D Defneveali (SEMANUR)
24- Mavibirumut Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)
25- @mucizeistiyorumm (ELVİRA)
26- @Mrsiron (ZERRİN KIZI BAHAR)
27- @Yilmaz28 (NURDİYE KIZI RAHŞAN)
28- @06Emos06
29- @cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72 agustos72 agustos72
31- Y Yeldaomer Y Yeldaomer (YELDA)
32- @yasemin773 (YASEMİN)
33- @ladymadyninablasi

Listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 30/11/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA KAPALIDIR.

Son arkadaşı yeni ekledim (@ladymadyninablasi ) Bismillah deyip yeni listeyi başlatıyorum. Rabbim tez zamanda hepimize kün fe yekun sevinci yaşatsın, tez zamanda hamileliğimizi bebeğimizi nasip etsin inşallah :KK200:

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:

1- K kartanem2 (SULTAN)
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- V Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
6- @dilanmavi (NACİYE)
7- iki prensesin annesi iki prensesin annesi iki prensesin annesi iki prensesin annesi (YADİGAR)
8- @ebra34
9- @canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
10- @Chmvlv (HAVVA)
11- B Bademmm388 (FATOŞ)
12- @Ocalh (HATİCE)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
16- B bulser34 B bulser34 (ŞERİFE) DÖNÜŞ YAPMADI.
18- sonsuz sonsuz umut (ZERRİN)
19- @Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- @Sevil5 (SEVİL)
23- D Defneveali D Defneveali (SEMANUR)
24- @Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)
28- @06Emos06
29- @cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72 agustos72 agustos72
31- Y Yeldaomer Y Yeldaomer (YELDA)
33- @ladymadyninablasi

En geç 30/11/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Son arkadaşı yeni ekledim (@ladymadyninablasi ) Bismillah deyip yeni listeyi başlatıyorum. Rabbim tez zamanda hepimize kün fe yekun sevinci yaşatsın, tez zamanda hamileliğimizi bebeğimizi nasip etsin inşallah :KK200:

Canım B bulser34 de dönüş yaptı, bitirmiş

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:

1- @kartanem2 (SULTAN)
2-@feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- @gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
6- @dilanmavi (NACİYE)
7- @denizimdnz (YADİGAR)
8- @ebra34
9-@canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
10- @Chmvlv (HAVVA)
11- @Bademmm388 (FATOŞ)
12- @Ocalh (HATİCE)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
16- @bulser34(ŞERİFE)
18- @sonsuz umut (ZERRİN)
19- @Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- @Sevil5 (SEVİL)
23- @Defneveali (SEMANUR)
28- @06Emos06
29- @cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72
31-@Yeldaomer (YELDA)
33- @ladymadyninablasi

En geç 30/11/2019

Son düzenleme:
YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:

1- @kartanem2 (SULTAN)
6- @dilanmavi (NACİYE)
7- @denizimdnz (YADİGAR)
8- @ebra34
10- @Chmvlv (HAVVA)
11- @Bademmm388 (FATOŞ)
12- @Ocalh (HATİCE)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
16- @bulser34(ŞERİFE)
19- @Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- @Sevil5 (SEVİL)
28- @06Emos06
29- @cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72
31-@Yeldaomer (YELDA)
33- @ladymadyninablasi

En geç 30/11/2019

Çok sevindim listeye aldığınıza☺️ Allah razı olsun. Bu akşam okumaya başlıyorum inşallah.

Canım tabiki, Allah nasip ederse bir gece önceden hepinizi tek tek sayacağım. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin. Biz de bu uğurda çok acılar yaşadık, çok zor yollardan geçtik. Yüzümüze "Çocuğunuzun olması imkansız" bile dendi. Yeter ki insan vazgeçmesin ve sadece Rabbinden istesin.

Tamam o zaman listeyi sana veriyorum. Bir zorluğu yok canım. Yine takıldığın yerde ben de yardımcı olurum. Birkaç sayfa öncesinde katılmak isteyen bir arkadaş vardı, onu da ekle istersen. B bulser34 de dönüş yapmadı bu arada. Kolay gelsin kuzum 🌷
Canim burdaki arkadaslarida unutma. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin. Darisi basimiza. Hakkini helal et. Benden yana varsa helal olsun

Canim var ise hakkim helal olsun asil sen helal et hakkini bir yildir yılmadan takip edip vaktini ayirip bizlere vesile oldun mevla hayırlısıyla sağlicakla bebeğini kucağina almayı nasip etsin kolayliklar versin insallah bizleri unutma sakın dualarını esirgeme bir hoş oldum şimdi🤧🤧😘😘

Eski listeyi bitirdim Rabbim dualarımızı kabul etsin. Gecikme için tekrar kusura bakmayın. Minnoskafa Allah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Dualarına beni de eklersen sevinirim.
Canım benim çok sağ ol 😘 Tabiki eklerim 💚

Canim var ise hakkim helal olsun asil sen helal et hakkini bir yildir yılmadan takip edip vaktini ayirip bizlere vesile oldun mevla hayırlısıyla sağlicakla bebeğini kucağina almayı nasip etsin kolayliklar versin insallah bizleri unutma sakın dualarını esirgeme bir hoş oldum şimdi🤧🤧😘😘
Allah razı olsun canım benim 💚 Biz burda gönül kardeşliği yaptık, insan bir tuhaf oluyor ayrılırken 🥺 İnşallah en kısa zamanda sizin de güzel haberlerinizi alırız peş peşe 🤲

SEMAES idi Adımı düzenler mis
in canım baştan emoş ben​
YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:

1- @kartanem2 (SULTAN)
6- @dilanmavi (NACİYE)
7- @denizimdnz (YADİGAR)
8- @ebra34
10- @Chmvlv (HAVVA)
11- @Bademmm388 (FATOŞ)
12- @Ocalh (HATİCE)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
16- @bulser34(ŞERİFE)
19- @Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- @Sevil5 (SEVİL)
28- @06Emos06 🎈
29- @cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72
31-@Yeldaomer (YELDA)
33- @ladymadyninablasi

En geç 30/11/2019

X