Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN) 🎈
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi) 🎈
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU) 🎈
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY) 🎈
5- nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN) 🎈
6- Minnoskafa Minnoskafa (GAMZE)

7- D dilanmavi (NACİYE)🎈
8- @denizkaplan (YADİGAR) 🎈
9- E ebra34 🎈
10- canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)🎈
11- C Chmvlv (HAVVA)🎈
12- B Bademmm388 (FATOŞ)🎈
13- Ocalh Ocalh (HATİCE) 🎈
14- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL)🎈
15- @Nrsn03 (NURŞEN)🎈
16- @bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) (Tüp bebek tedavisi) 🎈
17- B bulser34 (ŞERİFE)
18- yalutserkan yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY) 🎈
19- @Sonsuz umut (ZERRİN)🎈
20- Hasretim30 Hasretim30 (ESİN) 🎈
21- @Saadetim33 (HAZAL) 🎈 yeni listede yok
22- @Ayral1949 (FEYZA)🎈
23- @_dnz_52 (DENİZ)🎈
24- Sevil5 Sevil5 (SEVİL)🎈
25- D Defneveali (SEMANUR)🎈
26- Mavibirumut Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)🎈
27- mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm (ELVİRA) 🎈
28- @Mrsiron (ZERRİN KIZI BAHAR)
29- Yilmaz28 Yilmaz28 (NURDİYE KIZI RAHŞAN)🎈
30- @06Emos06 🎈
31- C cansu_tr (CANSU) 🎈
32- agustos72 agustos72
* @Yeldaomer (YELDA) yeni listede olacak
* @yasemin773 (YASEMİN)

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 14/11/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA AÇIKTIR.

YENİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:
"RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN"
(SAFFAT SURESİ 100.AYET)
ANLAMI:
"RABBİM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE."

1- K kartanem2 (SULTAN)
2- feride67 feride67 (VİLDAN)(tüp bebek tedavisi)
3- @Vavin (HAVVA KIZI ARZU)
4- gly23 gly23 (REMZİYE KIZI GÜLAY)
5- nursevdi nursevdi (KADİR KIZI NURSEVEN)

6- D dilanmavi (NACİYE)
7- @denizkaplan (YADİGAR)
8- E ebra34
9- canparcamugurum canparcamugurum (NURİYE KIZI ÖZLEM)
10- C Chmvlv (HAVVA)
11- B Bademmm388 (FATOŞ)
12- Ocalh Ocalh (HATİCE)
13- E emel8019 (EKREM KIZI EMEL)
14- @Nrsn03 (NURŞEN)
15- @bitter cikolataa (NESRİN KIZI BURCU) (Tüp bebek tedavisi)
16- B bulser34 (ŞERİFE) DÖNÜŞ YAPMADI.
17- yalutserkan yalutserkan (HATİCE KIZI TÜLAY)
18- @Sonsuz umut (ZERRİN)
19- Hasretim30 Hasretim30 (ESİN)
20- @Ayral1949 (FEYZA)
21- @_dnz_52 (DENİZ)
22- Sevil5 Sevil5 (SEVİL)
23- D Defneveali (SEMANUR)
24- Mavibirumut Mavibirumut (İBRAHİM KIZI ŞERİFE)
25- mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm (ELVİRA)
26- @Mrsiron (ZERRİN KIZI BAHAR)
27- Yilmaz28 Yilmaz28 (NURDİYE KIZI RAHŞAN)
28- @06Emos06
29- C cansu_tr (CANSU)
30- agustos72 agustos72
31- Y Yeldaomer (YELDA)
32- @yasemin773 (YASEMİN)

Bu listemizin tamamlanma tarihi:

En geç 30/11/2019

NOT: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

NOT 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN) Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100'er tane okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

LİSTE ŞU ANDA ALIMLARA KAPALIDIR.

Arkadaşlar yeni listemiz yukarıdaki şekildedir. Allah nasip ederse yakında doğumum olacak, o yüzden artık takibi yapamayacağım. Takip yapacak gönüllü bir arkadaşımız varsa ona devredeyim. 😊
Bir yıl önce bu listeyi devralırken daha önce takip yapan arkadaşlar "Listeyi düzenleyen hamile kalıyor" demişti. ☺️ Rabbim hepinize hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun 🌷

Arkadaşlar yeni listemiz yukarıdaki şekildedir. Allah nasip ederse yakında doğumum olacak, o yüzden artık takibi yapamayacağım. Takip yapacak gönüllü bir arkadaşımız varsa ona devredeyim. 😊
Bir yıl önce bu listeyi devralırken daha önce takip yapan arkadaşlar "Listeyi düzenleyen hamile kalıyor" demişti. ☺️ Rabbim hepinize hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun 🌷
Hayırlısıyla alırsın inşallah bebeğini kucağına helal olsun sende helal et❤️☺️

Garip bir şekilde duygulandım sağlıkla gelsin bebeğin inş

Bir yıl önce bu listeyi devralırken daha önce takip yapan arkadaşlar "Listeyi düzenleyen hamile kalıyor" demişti. ☺ Rabbim hepinize hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun 🌷
Hem çok duygulandım hem çok sevindim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın insaAllah Rabbim acısını göstermesin canım benim görmeden sevdim seni çokta özleneceksin❤❤

Hanımlar beni de alır mısınız gruba. Geri dönüş yapan olmazsa yerine geçebilir miyim.

Geri dönüş yapan olmazsa derken listeden bahsetmiştim. Minnoskafa Minnoskafa görevi devredecek birini arıyormuş yanlış anlaşılma olmasın diye düzeltmek istedim. Minnoskafa Minnoskafa kazasız belasız sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Hem çok duygulandım hem çok sevindim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın insaAllah Rabbim acısını göstermesin canım benim görmeden sevdim seni çokta özleneceksin❤❤
Allah razı olsun canım benim 💕 Ben de seni çok sevdim, yine görüşücez yazışıcaz inşallah ☺️ Daha senin güzel haberlerini alıcaz Allah'ın izniyle 🤲 🤗 💚

Sağlıkla al inşallah bebeğini kucağına darısı bize nasip olsun bize de dua et doğumda 🤲

Hayırlısı olsun çok sevindim 💐🌸❤️

X