Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Merhaba kizlar size bir haberim var transfer 12.gun beta hcg 172 cikti insallah saglikla devam eder ben inaniyorum burdaki herkesin en kisa zamanda guzel haberini alacagiz dualarimiz kabul olacak insallah hepiniz dualarimdansz iyi ki varsiniz

Merhaba kizlar size bir haberim var transfer 12.gun beta hcg 172 cikti insallah saglikla devam eder ben inaniyorum burdaki herkesin en kisa zmaanda guzel haberini alacagiz dualarimiz labul olacak insallah hepiniz dualarimdansz iyi ki varsiniz
Ağlamak serbest mi zatn catlatma ignesinden dolayı çok duygusal bir haldeyim suan gözlerim doldu bu habere

Ağlamak serbest mi zatn catlatma ignesinden dolayı çok duygusal bir haldeyim suan gözlerim doldu bu habere
Canim benim senim de bu ay hayirli haberini alalim insallah tum bekleyen arkadaslarimizinda duanin gucune inaniyorum sukredecegimiz gunler gelcek insallah

Merhaba kizlar size bir haberim var transfer 12.gun beta hcg 172 cikti insallah saglikla devam eder ben inaniyorum burdaki herkesin en kisa zamanda guzel haberini alacagiz dualarimiz kabul olacak insallah hepiniz dualarimdansz iyi ki varsiniz
Canimm cok ama cok sevindim Merak ediyordum sonucunu, insallah saglikla devam eder ve saglikla kucagina alirsin

maşallah peş peşe geliyor güzel haberler sayısına bereket çok sevindim gözünüz aydın olsun, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Canııım gözün aydın yeni gördüm beeen çok sevindim

sweetgirlcandy eskisi kdr sık giremiyorum cok geride kalmadmsa katılmak isterm ( buradaki dualarn esmalarn gücüne bnde çokk çokk inanıyorum bnde 4 aylık hamileym rabbmin iznyle)
Sağlıkla kucagina almayı nasip etsin rabbim inşallah, bende 3 aylık hamileyim cok şükür, burda o kadar cok dualar ettik ki rabbim kabul etti cok şükür.. Darısı diğer arkadaşlarimizin başına inşallah..

sweetgirlcandy eskisi kdr sık giremiyorum cok geride kalmadmsa katılmak isterm ( buradaki dualarn esmalarn gücüne bnde çokk çokk inanıyorum bnde 4 aylık hamileym rabbmin iznyle)
Yaaaa hayırlı olsun hayırlısıyla sağlıkla kucağına al bebeğini çok sevindim Daha ilk kişideyiz alayım seni de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…