Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Bugün sırada edaecoo ve S sedeom var.

edaecoo ve S sedeom da hamile arkadaşlar. Onlar da bize dua etmek için katıldılar bende listeye ekledim onları. Sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah kızlar

Geriden gelen arkadaşlar listeyi 1-2 güne kadar tamamlarsanız sevinirim. Elimden geldiğince takip etmeye çalıştım gözümden kaçanlar oldu affola. Hakkınızı helal edin hanımlar inşallah tez vakitte güzel haberler alırız

merve
burcusami
Ssevincli 9 mart transfer
Tiniminimavihanim
Gizemm0 6 mart aşılama
Magnifiaque (Merve)
Ballikabak
damlacross
B Beklenmedikcevap
Perfect Match (Alev)
Mehfam
Larka
ISSIZZ
Bir Pelincik 15 mart tedavi
Selinos 17 mart transfer
BankacI26
Life light
H halleycik
Mucizemsn
@Mavissss1 20 mart transfer
GeceMavi-
Oriana
Ecmel-vera
defne-28
NaaNaa
yildizsavascisi
Pembe Lotus
rubil
G Gizoludi
goah
cukulatam
C Cemreww
S Sabr-Sukur-Dua
lachelnnihan
Hemsirecik
Ilayumut
Zeymuss0103
Minnosella098
M Manda_Lina
gurbetgulu16
Catlak-kurabiye
E eyota
sweetgirlcandy
Gelincik78 (Gözde)
A Arelarven
G Glsgl
Whiterose89
Merayyy
edaecoo
S sedeom

Helal olsun cnm asıl sen helal et uğraştın hepimizleAllah razı olsun böyle biseye vesile olduğun icinins yine dualarda buluşuruz etiketle mutlaka

Helal olsun cnm asıl sen helal et uğraştın hepimizleAllah razı olsun böyle biseye vesile olduğun icinins yine dualarda buluşuruz etiketle mutlaka
Helal olsun canım benim cümlemizden inşallah İnşallah canım tabiki etiketlerim

edaecoo ve S sedeom kızlar sizlere de okudum bitirdim Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Kolay doğumlarınız olsun inşallah
Canm bnm Allah razı olsun başka dua grupların olursa beni etiketle tmm mı rabbim en kısa zmnda sizlere nasip etsin inşallah saglık lı hayırlı evlatlar

Canım emeğine sağlık teşekkür ederim Allah razı olsun okuyan herkesten

Canım Allah razı olsun böyle bir şeye vesile olduğun için. İnşallah kısa zamanda hepimiz hayırlı haberler alırız, seviniriz Dua grubu olursa başka benide unutma

edaecoo S sedeom bebişlerinizi sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah kolay doğumlar nasip etsin Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat olsunlar

sweetgirlcandy canım sende hakkını helal et Allah razı olsun grubu açtığın için yeni grup olursa bende varım

Asıl sen hakkını helal et canım ❤
Allah kabul etsin ne güzel duaya ortak ettin bizide
Tekrar dua grubu olursa bende varım unutmazsan benide etiketle inşallah ⚘⚘

Canm bnm Allah razı olsun başka dua grupların olursa beni etiketle tmm mı rabbim en kısa zmnda sizlere nasip etsin inşallah saglık lı hayırlı evlatlar

Canım emeğine sağlık teşekkür ederim Allah razı olsun okuyan herkesten

Canım Allah razı olsun böyle bir şeye vesile olduğun için. İnşallah kısa zamanda hepimiz hayırlı haberler alırız, seviniriz Dua grubu olursa başka benide unutma

Sende hakkini helal et sweetgirlcandy cok cabaladin

Asıl sen hakkını helal et canım ❤
Allah kabul etsin ne güzel duaya ortak ettin bizide
Tekrar dua grubu olursa bende varım unutmazsan benide etiketle inşallah ⚘⚘

Allah cümlemizden razı olsun kızlar. Ne güzel birbirimize dualarımız geçti inşallah kabul oluğu günleri de görürüz. Yeni bir dua grubu açmam muhtemelen bu aralar yoğunum takip edemiyorum çünkü. Ama açarsam hepinizi etiketlerim tabi ki

Güzel bir dua oldu benim için, teşekkür ederim yine buluşturuz inşallah edaecoo ve S sedeom için.okudum ..Rabbim evlatlarını sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah

Varsa hakkımız helal olsun asıl sen hakkını helal et onca uğraştın Rabbim gönlüne göre versin

Çok teşekkürler bütün emeklerin için.

Covid pozitifiz esimle.
Bizede sifa niyetine birer Fatiha okurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…