Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Canim oncelikle tebrik ederim rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin inşallahhh🤲 ilk denemenmiydi ve sorunun neydi acaba benim de bu ay transferim varda hayirlisiyla😊
Merhaba canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim darısı başına olsun inşallah 🤩😘 benim 2.ci denememdi ilki kimyasal oldu maalesef çikolata kisti ve miyomum vardı ameliyat oldum 1 sene önce senin sorunun ne canım inşallah hayırlı sonuçlanır tedavi 😘🤲

Merhaba canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim darısı başına olsun inşallah 🤩😘 benim 2.ci denememdi ilki kimyasal oldu maalesef çikolata kisti ve miyomum vardı ameliyat oldum 1 sene önce senin sorunun ne canım inşallah hayırlı sonuçlanır tedavi 😘🤲
Amiin inşallahh🤲😍 ben pcosum canim klomen kullandim 6-7kere olmadi gebelik son 7-8aydir adetlerimde duzeldi yine olmayinca sebepsiz infertilite teshisi koydular benim ilk denemem olacak çok heyecanliyim olacak diye doguyor icime inşallah gonlumdeki olur😍

lachelnnihan lachelnnihan canım katılmak ister misin?
Tabi ki isterim neden olmasın ben de 8 yıldır bekliyorum bebeğimi rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla sağlığıyla beni de içine katsın 🙏🧿Rabbim kucağımızi boş bırakmasın anne baba olmayı hayırlısıyla nasip etsin. BENI DE EKLE LISTENE TATLIM..

Katılırım canım ❤
Salı günü nasipse transferim var 🤲

Tabi ki isterim neden olmasın ben de 8 yıldır bekliyorum bebeğimi rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla sağlığıyla beni de içine katsın 🙏🧿Rabbim kucağımızi boş bırakmasın anne baba olmayı hayırlısıyla nasip etsin. BENI DE EKLE LISTENE TATLIM..

Tesekkur ederim 😍 sweetgirlcandy sweetgirlcandy canim benide etiketle

Bende geldim beybiler😘
Hoşgeldiniz hanımlar ekliyorum sizleri de listeye🥰😍

Benim heralde transferim tam o olduğum güne gelecek gibi yine de daha önce olursa müsaade ederseniz günü belli olunca öne alalım arkadaşların da izni olursa tabi
Şimdi 2 sıra üste alıyorum o zaman. Daha erken olursa haber verirsin yine değiştiririz olur mu😍

X