Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Bende katılmak isterim 😊

Bende katılırım inşallah🥰

Geldim bol hamişli topik olur inşaAllah ❤️❤️

Ben de katılıyorum Allah’ın izniyle 💕

beni de ekleyebilir misiniz

Bende varım kızlar 🙋

Ben de varım canim

Bende varım gençler 🤩🤩
canıım sende mi hamilesin maşallah sağlıklı sıhhatli gelsin inşallah :KK200:
Kızlar bende geldim 😍😍
Yarın akşam başlıyoruz öyle mi 🥰herkese şifa olsun rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

Ben de katilmak istiyorum. Klomifen ve catlatma iğnesi tedavisi oluyorum. 2 sene normal yollarla denedik olmadı. 33 yaşındayım. Bu ay ikinci klomifen denemem.

Sağol canım evet bende katılmak isterim

Hoşgeldiniz canlaaar :KK68:

canıım sende mi hamilesin maşallah sağlıklı sıhhatli gelsin inşallah :KK200:

Hoşgeldiniz canlaaar :KK68:
Oyy teşekkür ederim canım Allah razı olsun evet daha dün kesesini gördük işte kalp atışı için gidicez kısmetse 2 hafta sonra tüp bebek tedavisi gördüm dondurulmuş embriyo idi canım rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤩😘

Oyy teşekkür ederim canım Allah razı olsun evet daha dün kesesini gördük işte kalp atışı için gidicez kısmetse 2 hafta sonra tüp bebek tedavisi gördüm dondurulmuş embriyo idi canım rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤩😘
Amin inşallaaah çok sevindim vallaaa :KK68:

Canim oncelikle tebrik ederim rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin inşallahhh🤲 ilk denemenmiydi ve sorunun neydi acaba benim de bu ay transferim varda hayirlisiyla😊

X