Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Minnosella098 M Manda_Lina gurbetgulu16 Catlak-kurabiye E eyota Gelincik78 A Arelarven G Glsgl Merayyy edaecoo S sedeom Whiterose89
Arkadaşlar sizler için okudum bir rahatsızlığı olanlar varsa Rabbim şafi ismyle şifa versin inşallah. Hayırlısıysa en hayırlı en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik hayırlı , sağlıklı evlatlar nasip etsin sağlıkla kucaklarınıza , kucaklarımıza almayı nasip etsin buradaki okuduğum tum arkadaslarimiza ve burada olmayan bildigimiz bilmedigimiz herkese anne olabilmeyi rabbim nasip etsin insallah kimselerin kucagi bos kalmasin isteyen herkese nasip etsin inşallah

Aminn inşallah Allah razı olsun

Cümlemizden inşallah canım ağzına yüreğine sağlık

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur ilki 10.dk ikinci foto son hali

Eklentiler

• IMG_20210322_103236.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20210322_131709.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba arkadaslar, transfer gunum belli oldu 26 mart cuma günü olacak kismetse. Herkes icin okuyup bitirdim duayi Allah kabul etsin. Sizler de dualarinizi eksik etmeyin Rabbim hepimiz icin hayirli haberler alabilmeyi nasip etsin insallah

Kizlar sanirim hamileyim ben dualariniz icin Allah sizden razi olsun hepimizin yuzu gulsun inşallahhh mutlulugumu sizinle de paylasmak istedim carsamba gunu kan vericem inşallah orda da pozitif olur ilki 10.dk ikinci foto son hali
Cok guzel bir haber insallah kanda da cok guzel cikacak

Gözün aydın inşallah sağ salim kucağına alırsın hayırlı evlatlar olsun
Merhaba arkadaslar, transfer gunum belli oldu 26 mart cuma günü olacak kismetse. Herkes icin okuyup bitirdim duayi Allah kabul etsin. Sizler de dualarinizi eksik etmeyin Rabbim hepimiz icin hayirli haberler alabilmeyi nasip etsin insallah
Amin inşallah Rabbim sana kolaylıklar versin inşallah başarılı geçer hayırlısıyla

Canimm cok guzel bi haber burabbim inşallahh hayirli evlatlar nasip etsiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…