Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

"Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.

(Saffat Suresi 100. Ayet)

Anne olabilmek; hayırlı, sağlıklı bir çocuğumuz olması için Hz. İbrahim peygamberimizin ettiği dua ile burada toplanıyoruz hatunlaaaar :KK200::anneadayı:

(Adetli iken ezbere ya da telefondan okuyabiliyormuşuz kızlar dua niyetine olduğu için. "
Diyanet İşleri Başkanlığına göre de kadınlar âdet günlerinde veya nifâs (lohusalık) hâllerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.")

Her gün 2 arkadaşımıza 100 er adet toplamda 200 adet okumuş olacağız.
Listemiz herkese açıktır.
Listeyi oluşturduktan sonra her gün 18.00 da sırası gelen kişinin adını paylaşacağım. Okuyan arkadaşlar okuduğunu bildirip o kişiyi etiketleyecek.
Sayı sınırlaması yok.
Herhangi bir tedavisi olanlar varsa başta söyleyin listeyi ona göre ayarlayıp üstlere alalım.

Başlama Tarihi 07.03.2021 18.00

🍀 @Merve
🍀 @burcusami
🍀@Ssevincli (9 Mart Transfer)
🍀 @tiniminihaniim
🍀 Gizemm0 Gizemm0
🍀 @Magnifiaque (Merve)
🍀 Ballikabak Ballikabak
🍀 damlacross damlacross
🍀 B Beklenmedikcevap
🍀 Perfect Match Perfect Match (Alev)
🍀 Mehfam Mehfam
🍀 Larka Larka
🍀 ISSIZZ ISSIZZ
🍀 Bir Pelincik Bir Pelincik (15 Mart Tedavi)
🍀 Selinos Selinos (17 Mart Transfer)
🍀 BankacI26 BankacI26
Life light Life light
H halleycik
Mucizemsn Mucizemsn
@Mavissss1 (20 Mart Transfer)
GeceMavi- GeceMavi-
Oriana Oriana
Ecmel-vera Ecmel-vera
defne-28 defne-28
NaaNaa NaaNaa
yildizsavascisi yildizsavascisi
Pembe Lotus Pembe Lotus
rubil rubil
G Gizoludi
goah goah
cukulatam cukulatam
C Cemreww
S Sabr-Sukur-Dua
lachelnnihan lachelnnihan
Hemsirecik Hemsirecik
Ilayumut Ilayumut
Zeymuss0103 Zeymuss0103
Minnosella098 Minnosella098
@iremblncglyn
@gurbetgulu16
@Masalimsensin
@eyota
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
@Gelincik78
A Arelarven
@Glsgl
@Merayyy
@edaecoo
@sedeom
Mehfam Mehfam Larka Larka ISSIZZ ISSIZZ Bir Pelincik Bir Pelincik Selinos Selinos BankacI26 BankacI26 Life light Life light arkadaşlar okudum Allah dualarınızı kabul etsin 🤲 en yakın zamanda saglikli hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin bizlere inşallah amin 🤲

Selinos Selinos BankacI26 BankacI26 Bir Pelincik Bir Pelincik @Mavissss1 ( mavissss kullanici adli arkadasin onceki adi "aee "miydi acaba ) H halleycik Mucizemsn Mucizemsn sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Arkadaslar sizler icin okudum Rabbim kabull etsin inşallah 🤲
Arkadaslar rica ediyorum en azndan bu dualarimiz liste bitene kadar kimse kullanıcı adini değiştirmezse sevinirim çünkü listeyi kagida gecirip okuyorum okudugumu siliyorum suan aee kullanici adli arkadasa diye okudum etiket cikmayinca anladmki isim degismis bu seklde cok zor oluyor rica ediyorum lutfen 🙏

sweetgirlcandy sweetgirlcandy canm sanırım bazi kisileri one bazilariyla yer değiştirilmiş ben basta listeyo defterime gecirip okuduğumu karalıyorum bu seklde isimler degisince karisiyor zor oluyor gerçekten cunku gunluk deglde onden gidiyorum busefer liste komple karışıyor gibi oluyor kimsenin hakkina girmek istemeyiz sende tabiki tedavisi icin olanlari one çekiyorsun guzel birsey ama birisini atlarm diye korkuyorm hakka girmek istemyorm 😊

Kıyamam sana keşke sıramı sana verseydim benimki şuan imkansız zaten☹☹
Olsun canım sıkıntı yok. Niye imkansız dedin ki😞
Selinos Selinos BankacI26 BankacI26 Bir Pelincik Bir Pelincik @Mavissss1 ( mavissss kullanici adli arkadasin onceki adi "aee "miydi acaba ) H halleycik Mucizemsn Mucizemsn sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Arkadaslar rica ediyorum en azndan bu dualarimiz liste bitene kadar kimse kullanıcı adini değiştirmezse sevinirim çünkü listeyi kagida gecirip okuyorum okudugumu siliyorum suan aee kullanici adli arkadasa diye okudum etiket cikmayinca anladmki isim degismis bu seklde cok zor oluyor rica ediyorum lutfen 🙏

sweetgirlcandy sweetgirlcandy canm sanırım bazi kisileri one bazilariyla yer değiştirilmiş ben basta listeyo defterime gecirip okuduğumu karalıyorum bu seklde isimler degisince karisiyor zor oluyor gerçekten cunku gunluk deglde onden gidiyorum busefer liste komple karışıyor gibi oluyor kimsenin hakkina girmek istemeyiz sende tabiki tedavisi icin olanlari one çekiyorsun guzel birsey ama birisini atlarm diye korkuyorm hakka girmek istemyorm 😊
Canım aee isimli kişi sadece ismini değiştirip kadınlar kulübünden gitti listeden onu sildim zaten. Bir de sadece 2 kişinin yeri değişti. Arada yazışmaları okursak gözden kaçmaz diye düşüyorum🤗❤️

Hayır canım kullanıcı adımı değiştirmedim başından beri hep aynı profil fotosunu değiştirmiştim sadece etikette çıkıyor aslında @Mavissss1

Hayır canım kullanıcı adımı değiştirmedim başından beri hep aynı profil fotosunu değiştirmiştim sadece etikette çıkıyor aslında @Mavissss1
Allah allah bende aee diye yazmisim canim oyle yazmasa yazmazdm ya o isimde bir kullanıcı adi vardi degistirdi tedavi bekleyenler basa gecince siralar degisince seni oyle sanmisimdr ozamn canım

Olsun canım sıkıntı yok. Niye imkansız dedin ki😞

Canım aee isimli kişi sadece ismini değiştirip kadınlar kulübünden gitti listeden onu sildim zaten. Bir de sadece 2 kişinin yeri değişti. Arada yazışmaları okursak gözden kaçmaz diye düşüyorum🤗❤️
Gittyse sorun yok ama isim degistirenlerde oluyor canm o yuzden ricada bulundum sadece. 2 kisi drgismistir tabi ama ister istemez sıralar kaymis oluyor yok one çekilip cekilmemesine birsey soylemyorm zaten sorun degil canim o sadece iste arada okuyabilme gibi bir sansm olmayablyor cok hastaym ve bir yandan ev topluyorum tasincam ben yatyorm annemler topluyor resmen. Bende listeyi basta defterime yazdm ona gore okuyorum. Kusura bakma listeyi fazla guncel takip edemiyorum 2 gundr nerdeyse giremedm zaten dun gece cok zor baya bi okudum onden gidip bir kac gun dinleneym dye bir kac gun sonra geldgmde sayfalarca yazisma oluyor onlari okumak bana suan icin cok zor ama insallah iyilesrsem herseye yetisirim kusura bakma yanls anla diye demedm

X