Hz. İbrahim (a.s)' in Çocuk Duası

Tamamdır çok teşekkür ediyorum yalnız nasıl etiketliycem arkadaşı bilmiyorum tarif edermsiniz
Canım etiketlemişsin sanırım @ yapıp nick yazarak
Sevgili sweetgirlcandy nicklerimizin yanina isimlerimizi de yazsak olur mu ki?
benim ki Alev
Tabi ki isteyenlere yazarım
Merhaba kızlar beni de alır mısınız aranıza sanırım bugün başlamış mesajları okudum yarın 18.00e kadar mı okunacak
Evet bugün başladık. Ekliyorum listeye. İlk 2 kişi ye başladık. Yarın 18.00 de sonraki isimlere geçecez. Her gün listeyi paylaşıp bildircem. Sizde okuduğunuz kişileri etiketlersiniz
Selinos arkadasimizin transfer tarihi baya yakinmis, ben yerimi ona verebilirim sweetgirlcandy
Öne aldım canım transfer tarihinden önce
sweetgirlcandy çok çabuk okunuyor bu canım.acaba 4 er kişi mi bitirsek her gün?
Liste uzun ya çabuk biter hem..?

Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah benide ekleyebilirmisiniz rica etsem
Eklerim tabi ki. Bugün ilk 2 kişiye başladık yarın 18.00 e kadar. Her gün paylaşcam okunacak kişileri. Takip edip okuduğunuz zaman etiketlersiniz
Canım çok çabuk okunuyor üç yada dört kişi yapalım kızlarda kabul ederse sweetgirlcandy

Benim okumam çok 2 kalsın, zor yetisirim yoksa
merve ve burcusami icin okudum

ISSIZZ damlacross canlar isterseniz önden okuyabilirsiniz yetiştiremem diyenler var

Merhaba canım benide ekleyebilirmisin? Bu ay tedaviye başlıyorum bende eğer sırayı öncelikli olarak ona göre ayarlayacaksan hangi vakite kadar okunmasının gerektiğini söyleyebilirim Sıralama önemli değilsede niyet önemli olan zaten bende varım..

merve burcusami kizlar adiniza okudum rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin inşallahh

merve burcusami okudum dua ettim Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah mutlu haberlerinizi almayı nasip etsin inşallah

Benim okumam çok 2 kalsın, zor yetisirim yoksa
merve ve burcusami icin okudum

merve
burcusami en içten duygularımla sizlere dua ettim. Insallah Allah dualarımızı duyar ve kabul eder.

merve
burcusami
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin

Rabbim aynı sevinçleri paylaşmayı nasip etsin. Çok teşekkür ederim.

Tabi ki eklerim. Tedavi, transfer vs hangi günse öne alalım tabi

merve ve burcusami kızlar sizler için okudum Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsiin.Amiinn

merve burcusami okudum canlarım Allah kabul etsin tez vakitte müjdeli haberinizi almayı sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallaahhh

Rabbim birbirimize sevinmeyi de nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…