hymeneoplasti dusunenler buraya

Kadınlarla erkeklerin cinsel kodları birbirinden farklıdır,erkekleri her defasında yerin dibine sokarsınız ama iş zevke gelince erkekler bakir değilmiş ben niye bakire olayım yahu siz hayatınızı erkeğe endesklerseniz daha çok zar diktirirsiniz.Bu arada aranızdan biri bana bir kadında kızlık zarının neden var olduğunu derinlemesine bir anlatsın bakalım ayrıca hayatınıza girecek erkeğe yalan söylemeden önce gidin vicdanınızla diliniz arasındaki uçurumu diktirin..

Böyle bir erkek canlısı yok malesef... Erkekler yaşadıkları toplumdan dolayı bu olayı irdeliyorlar ama kendileri başka kadınları kullanarak erkekliklerini kaıtlamış oluyorlar. Hayat bana çokı şey öğretti... Eğer bir erkek bir kadına bakiremisin diye sorarak ilişkiye başlıyorsa emin olun yemediği halt kalmamıştır denemektir. Ben kendini mutluluğunuz ve huzurunuz için asla anlatmayın derim neden mi alın size bir örnek; Çok samimi canım çiğerim bir arkadaşım var her zaman ne olursa olsun yanında olucam biri her neyse olaya gelim daha önce bir ilişkisi olmuş ve ayrılmışlar bundan sonra hayatına giren kişi anlatmış ilk başta bu konuyu umursamamış ama aradan zaman geçtikten sonra dayak, hakaret, tehdit ardı arkasına gelmiş yok ailene anlatırım seni rezil ederim falan... en basitinden yaptığı bir hareketi söylim ilişki sonrasında süratına türüp git şimdi o benim artığımı kullansın demesi, oda dürüst olup herşeyi anlatıp başlamıştı ilişkiye ne oldu zamanla patladı. kızcağızın yaşadıkalrını ben biliyorum çok seviyorum ölüyorum diyenler bunları yapıyor. Dahası her ayrılıp barışmanın sonunda hayatına biri girdimi onunla birlikte oldun mu sorularına maruz kalıyordu. hayatına kimse girmesede inanmıyordu. Bu yüzden dürüst davranıp anlatılması taraftarı değilim. Bir söz vardır bilirmisiniz düşmanından korkma çünkü sana zarar veremez korkacaksan dostundan kork çünkü birgün düşmanın olduğunda en çok ondan zarar görürsün.

Bu operasyonu geçirip hayatınıza sıfırdan geçmişi silerek başlayın ve sakın ve sakın güvenip çok seviyorum deyip teslim olmayın. Birinci yaptığınız hatadır ama aynısını ikincikez yapıyorsan yanlıştır.

arkadaşım anlattığın olaydan inan o kadar etkilendimki anlatamam o kızın yerine kendimi koydum çok acı , ağlamak istedim bir an. başına gelmeyen bilemez yaşamadan ya da yakınında görmeden ahkam kesmek , dinden vijdandan ,dürüstlükten bahsetmek gerçekten çok kolay arkadaşlar sizlerin de çoluğu çocuğu vardır ya da olacaktır Allahın izniyle. hayatta her şey insanoğlu için asla kınamamak ayıplamamak yaparken aklın nerdeydi gibi şeyler söylememek lazım ki kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş lafını çok severim. benim en yakın 2 arkadaşımın başına geldi ikisinin de ne yaşadığını ne duruma geldiklerini birinin hayattan vazgeçme seviyesine geldiğini depresyona girdiğini çok iyi bilirim en yakınında ben vardım. ben bu ameliyatı olmak isteyen arkadaşlarımı destekliyorum bir zar bir kadının hayatından daha önemli değildir ve eğer kadın o zarı kaybettiğini söylediğinde hayatı zehir olacaksa hiç söylemeyip bu ameliyatı yaptırması daha iyi bence . Arkadaşlar şunu unutmayalım kadınları bu noktaya getiren erkekler ,bakire değilim deyince kabul etmeyen veya zaman geçtikten sonra yüzüne vuran erkekler hiç düşünmüyorlar mı Allah affediyor yaaa , yaratan affediyor pişman olmuşsa tevbe etmişse yüce yaradan affediyor , Allahın yarattığı erkeklere ne oluyor kim oluyor da affetmeyip yüzüne vuruyor hayatını zehir ediyor yada bu durumda olup ameliyat olmayı düşünen bayanları yargılayan hemcinslerimize noluyor Rabbim affederken ? maalesef bizim ülkemizde bu mantalite olduğu müddetçe bu tür ameliyatlara mecbur kalacaktır daha doğrusu mecbur bırakılacaktır kadınlar. Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş arkadaşlar , bu sözü hiç çıkarmayalım aklımızdan

Böyle bir erkek canlısı yok malesef... Erkekler yaşadıkları toplumdan dolayı bu olayı irdeliyorlar ama kendileri başka kadınları kullanarak erkekliklerini kaıtlamış oluyorlar. Hayat bana çokı şey öğretti... Eğer bir erkek bir kadına bakiremisin diye sorarak ilişkiye başlıyorsa emin olun yemediği halt kalmamıştır denemektir. Ben kendini mutluluğunuz ve huzurunuz için asla anlatmayın derim neden mi alın size bir örnek; Çok samimi canım çiğerim bir arkadaşım var her zaman ne olursa olsun yanında olucam biri her neyse olaya gelim daha önce bir ilişkisi olmuş ve ayrılmışlar bundan sonra hayatına giren kişi anlatmış ilk başta bu konuyu umursamamış ama aradan zaman geçtikten sonra dayak, hakaret, tehdit ardı arkasına gelmiş yok ailene anlatırım seni rezil ederim falan... en basitinden yaptığı bir hareketi söylim ilişki sonrasında süratına türüp git şimdi o benim artığımı kullansın demesi, oda dürüst olup herşeyi anlatıp başlamıştı ilişkiye ne oldu zamanla patladı. kızcağızın yaşadıkalrını ben biliyorum çok seviyorum ölüyorum diyenler bunları yapıyor. Dahası her ayrılıp barışmanın sonunda hayatına biri girdimi onunla birlikte oldun mu sorularına maruz kalıyordu. hayatına kimse girmesede inanmıyordu. Bu yüzden dürüst davranıp anlatılması taraftarı değilim. Bir söz vardır bilirmisiniz düşmanından korkma çünkü sana zarar veremez korkacaksan dostundan kork çünkü birgün düşmanın olduğunda en çok ondan zarar görürsün.

Bu operasyonu geçirip hayatınıza sıfırdan geçmişi silerek başlayın ve sakın ve sakın güvenip çok seviyorum deyip teslim olmayın. Birinci yaptığınız hatadır ama aynısını ikincikez yapıyorsan yanlıştır.

Şimdi senin bu arkadaşın bakire değilim diyerek onla da ilişkiye girmiş değilmi ? Yanlıl anlamadım.

Arkadaşın o zaman bakire değilim diye onunlada birlikte olmayacaktı bekleyecekti adamda ilişkiye girip yüzüne tüküremeyecekti böylece. İkisinde de suç var hem kız değilim diye takıl sonra şöyle oldum böyle oldum.

Siz kendinizi kandırın kadınlığı ezdirin ancak madem toplum ve kurallarına karşısınız aileniz umrunuzda değil şimdi niye böyle söz sarf ediyorsunuz burda resmen iki yüzlülük yokmu ?

Gaziantepte hymeneoplasti yapan dr. bulamıyorum bi fikri olan var mı kızlar???bu işte doktora güven çok önemli...

forumda kader diye bi arkadaş vardı, o yaptırdı antepte, kanaması da oldu ama dr adını bilmiyorum, eski sayfalarda araştırmak lazım.

Nasıl olmadıııı?? Hangi doktora gittin canım? Nişanlın ne dedi peki kanamayınca..:26:

ist22 nasıl durumun sen yaptırmıstın operasyonu.bende gıdıcem ama onumuz kıs korkuyorum.duserım bırsey olur dıye :KK43:( hep aklımda ama kesın yapılacak.

ist22 nasıl durumun sen yaptırmıstın operasyonu.bende gıdıcem ama onumuz kıs korkuyorum.duserım bırsey olur dıye :KK43:( hep aklımda ama kesın yapılacak.

iyiyim şükür canım.. ağrım sızım yok,sürekli dikkat etmeye çalışıyorum.. evet kış önümüz daha çok dikkat etmek lazım

kızlar merhaba bende dün korkut arslana gittim ben önce bilgi almak hemde kafama takılanları sormak için gittim kendisine sorduğum bütün sorulara cevap verdi çok iyi ve anlaşlı ben erkek oldugu için çok çekinmiştim ama seni sakinleştiren biş yapısı var yanındaki asistanından hiç bahsetmeye gerek çok tatlı bi kadın eğer kontrollerine düzenli gelirsen zaten bi dikimden 10gün sonra birde düğününden 3 gün önce çağrıyoruz öyle durumda ben %100 garanti veriyorum dedi ve fiyat olarak 2200 istedi flep yöntemi için benim akıntı problemim vardı onun için antibiyotik verdi istersen hemen dikimde yapabiliriz dedi ama benim o an param yoktu ücrettede yarıdmcı olacagını söyledi ben korkut beye karar verdim kızlar en yakın zamanda gidip kurtulcm bu dertten çok anlayışlı bi doktor beni o kadar rahatlattıki anlatamam size zaten sitedede giden kişiler olmuş ve olumlu sonuçlar almış gördüğüm kadarıyla sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar

Günü kurtarmaya yönelik bu tip eylemleri gerçekleştirmeye utanmıyormusunuz, nasıl bir ahlaksızlıktır bu? Evlilik öncesi ilişki yaşamaktan bahsetmiyorum ben, isteyen istediği herşeyi yaşasın, fakat karşınızdaki kişiyi bile bile kandırıyorsunuz bu etik mi? ülkemizdeki kadınların bu kadar fesatlaşmış bu kadar dürüstlükten uzaklaşmış olmaları çok üzücü. Toplumsal baskı o bu şu demesin kimse madem toplumsal baskı var yaşa diye kimse zorlamıyor belirli şeyleri. Yaşıyorsanda toplumsal baskıydı oydu buydu çok önemli değil demek ki. Bu etik olmayan operasyonu yapan doktorlarda da suç var. Birşey yaşıyorsanız arkasında durun, güçsüz madur kadın rolünden sıyrılın artık. Sizin gibiler yüzünden kadınlar hak ettikleri eşitliğe kavuşamıyor bu mantıktan kurtulmalısınız. Öte yandan ömrünüz boyunca eşinizi aldatmış olacağınız bu konuda hiç vicdan azabı çekmeyecekmisiniz, nasıl bir vicdansızlıktır bu ya? Hata olarak gördüğünüz bir şey yapmış olsanız bile ki evlilik öncesi birşeyler yaşamak bence hata değil bunuda belirteyim, bu size karşınızdaki insanı kandırma hakkı vermiyor hiçbir şekilde. Herşeyi geçtim birazcık inancınız varsa ne büyük bir kul hakkı yiyor olacağınızı bir düşünün derim bunun hesabı sizden hem dünyada hem öteki dünyada sorulur, yalanlar üzerine kurulu bir gelecekten çokta hayır beklemeyin. Belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ama artık erkeklerinde bir çoğu biliyor neler yapıldığını, sizden bekaret bekleyen kişi evlenmenize yakın doktordan bekaret raporu almanızı isterse de şaşırmayın, bir uzman geçirdiğiniz operasyonun farkına rahat varır ve sizleri rezilde eder, hem eş adayınıza hem ailenize. Diyecek şey bulamıyorum cidden, Türkiye de kadınların bu durumu içler acısı.. Dürüst olmak çok mu zor? Evet zor belki ama dürüst olmak yerine birine yamanma amacı güden kişilerin ömür boyu yaşayacakları zorluklardan ve taşıyacakları yükten çok daha zor değil. Sizi bekaretinizle değerlendiren değilde kişiliğinizle değerlendiren kişilerler bir gelecek planlayın.

Son düzenleme:
Günü kurtarmaya yönelik bu tip eylemleri gerçekleştirmeye utanmıyormusunuz, nasıl bir ahlaksızlıktır bu? Evlilik öncesi ilişki yaşamaktan bahsetmiyorum ben, isteyen istediği herşeyi yaşasın, fakat karşınızdaki kişiyi bile bile kandırıyorsunuz bu etik mi? ülkemizdeki kadınların bu kadar fesatlaşmış bu kadar dürüstlükten uzaklaşmış olmaları çok üzücü. Toplumsal baskı o bu şu demesin kimse madem toplumsal baskı var yaşa diye kimse zorlamıyor belirli şeyleri. Yaşıyorsanda toplumsal baskıydı oydu buydu çok önemli değil demek ki. Bu etik olmayan operasyonu yapan doktorlarda da suç var. Birşey yaşıyorsanız arkasında durun, güçsüz madur kadın rolünden sıyrılın artık. Sizin gibiler yüzünden kadınlar hak ettikleri eşitliğe kavuşamıyor bu mantıktan kurtulmalısınız. Öte yandan ömrünüz boyunca eşinizi aldatmış olacağınız bu konuda hiç vicdan azabı çekmeyecekmisiniz, nasıl bir vicdansızlıktır bu ya? Hata olarak gördüğünüz bir şey yapmış olsanız bile ki evlilik öncesi birşeyler yaşamak bence hata değil bunuda belirteyim, bu size karşınızdaki insanı kandırma hakkı vermiyor hiçbir şekilde. Herşeyi geçtim birazcık inancınız varsa ne büyük bir kul hakkı yiyor olacağınızı bir düşünün derim bunun hesabı sizden hem dünyada hem öteki dünyada sorulur, yalanlar üzerine kurulu bir gelecekten çokta hayır beklemeyin. Belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ama artık erkeklerinde bir çoğu biliyor neler yapıldığını, sizden bekaret bekleyen kişi evlenmenize yakın doktordan bekaret raporu almanızı isterse de şaşırmayın, bir uzman geçirdiğiniz operasyonun farkına rahat verir ve sizleri rezilde eder, hem eş adayınıza hem ailenize. Diyecek şey bulamıyorum cidden, Türkiye de kadınların bu durumu içler acısı.. Dürüst olmak çok mu zor? Evet zor belki ama dürüst olmak yerine birine yamanma amacı güden kişilerin ömür boyu yaşayacakları zorluklardan ve taşıyacakları yükten çok daha zor değil. Sizi bekaretinizle değerlendiren değilde kişiliğinizle değerlendiren kişilerler bir gelecek planlayın.

sanane, sen kimsin ki böyle acımasızca yargılayabiliyorsun! Allah mısın töve haşa, kim ne yapmak isiyorsa yapsın sana mı düştü tasası...Tamam yanlış yapmış olabiliriz ama sana kimse insanları yargılama hakkını tanımıyor..insanları yargılama, gün gelir başına gelir..herşeye muhalefet olmayı bırak..ayrıca başlıkta sana "bu konuda düşüncen nedir" diye soran yok! gelip buraya ahlak versi vermene gerek yok çok şükür herkes ahlaki değerleri biliyor ama insan bazen yanlış tercihte bulunabiliyor ve telafı etmek istiyor! allah bize tövbe kapısını açmışken sen kim oluyorsun be insan! erkekler malesef kadınları zarla değerlendiriyor ve buna bizi mecbur kılanda onlar yoksa kim ister bu durumlara düşmeyi..sen sanki çok mu dört dörtlüksün!! allahtan başka kimseye hesap vermek zorundaa değiliz özellikle de senin gibi düşünenlere:KK47: kimse istemez kandırmak kandırılmak ama bir hata yüzündende gelecek hayatımı mahvedemem..burdan böyle ahkam kesmek çok kolay!

Forumunuzu uzaktan takip ediyordum.Benim yaşadıklarımı yaşadıklarınızı istemem o yüzden başıma gelenleri açık açık yazıyorum burayaBakın dusunemediginiz detaylar var....

Üniversite hayatımda hatalarım oldu.Yanlış olduklarının farkındayım ama 2kisiyle birlikte oldum.Sonra biri çıktı karşıma beni sevdi bende beni sevmesini sevdim.Aslında hayat görüşlerimiz ve hayata bakışımız farklıydı ama onla olmak yinede güzeldi.Herneyse.Bakire olup olmadIgimi sorduğunda bakire oldugumu söyledim.Çok guzel günler geçirdim onunla.Evlilikten önce sizin gibi ameliyat olacaktım.

Ama işler beklediğim gibi olmadı.Üniversiteden beni sorusturdugunu öğrendim.Bulacak die ödüm kopmaya başlamıştı.Paranoyaklastim iyice.Ne yemek yiyebiliyordum ne uyuyabiliyordum.Sonra benden facebook ve msn imi istedi .Vermezsem suphelenmeye başlardı.Mecburen verdim..Engelli listemi yeniden eklemiş ve hayatıma giren erkeklerle bi şekilde konuşmaya başlamıştı.Herşey an meselesiydi.

Daha sonra imalı olarak tehditler başladı.Bana bakire olduğunu söyledin.Eğer yalan soylemissen 2 senemi harcadin bunun bi sonucu olacak die tehdit ediyordu.Yani birşey bulursa aileme söylemekle tehdit ediyordu beni.Kendisini iki sene aldattigimdan buda benim cezam olacaktı.Aklında bu vardı.

Ben iyice gerimistim.Korktuğum başıma geldi ve birini öğrendi.O an yanıma geldiğinde aglayarakta olsa çocuğun yalan söylediğini söyledim.inanmadi.Ama gidip çocukla görüştü.Ne konuştuklarını bana hicbirzaman anlatmadı.Benden ayrıldı.Ve aileme durumu anlattı.Rezil bi durumdayım hala.Evden ise işten eve!Babam yüzüme bakmıyor.Annem destek olmaya çalışıyor ama nafile.

Ama beni en çok uzen onu kaybetmemek icin ona yalan söyledim.Ve bununla onun gözünde hem bir basit kız. Hemde pis bir yalancı oldum.Bunları size anlatmaktaki nedenim şu.Kendimizi zeki sanıyoruz ama onlarda insanlar.Kazmaya başlıyorlar geçmişimizi.Bulduklarında isehem yalancı oluyoruz hem şerefsiz..

Bana soyledigi son soz guvenebilecegi bir karısı olması gerektiği..ilişkiler dürüstlük üzerine kurulmazsa ergeç yalan ortaya çıkacaktır..Inanın çıkacaktır ve bu sizi yalancı yapacaktır.O damgayı yemek inanın aptal damgasını yemekten daha zor.Laflarinizin itibarı kalmaz.Herşey bomboş olur.Belki dürüst olsam şuan evliydim..Türkiye küçük bunu unutmayın.Yalanlar er geç açığa çıkar .Işte zor olan o zaman göreceksiniz

Ayrıca lütfen Allah yardincimiz olsun.Rabbim kusurunuzu saklayın tarzında yazılar yazmayın..Çünkü yapmaya çalıştığımız şey günah.Cikarimiz icin birine yalan söylüyoruz.Allah yalancilarin yardımcısı olmaz

Üzücü bir durum ama ibretlik, işallah bir sonaki ilişkinde dürüst olursun ve dürüstlüğünün mükafatını verebilecek biri olur karşındaki. Kesinlikle haklısın bir çok konuda, ameliyat olmakla bitmiyor ki yaşanmış olanları insan silemiyor ki, her an öğrenilebilir ve de öğrenilmese bile çok büyük vicdani yük bence yalan üzerine kurulu bir evlilik insanın psikolojisini bozar.

sanane, sen kimsin ki böyle acımasızca yargılayabiliyorsun! Allah mısın töve haşa, kim ne yapmak isiyorsa yapsın sana mı düştü tasası...Tamam yanlış yapmış olabiliriz ama sana kimse insanları yargılama hakkını tanımıyor..insanları yargılama, gün gelir başına gelir..herşeye muhalefet olmayı bırak..ayrıca başlıkta sana "bu konuda düşüncen nedir" diye soran yok! gelip buraya ahlak versi vermene gerek yok çok şükür herkes ahlaki değerleri biliyor ama insan bazen yanlış tercihte bulunabiliyor ve telafı etmek istiyor! allah bize tövbe kapısını açmışken sen kim oluyorsun be insan! erkekler malesef kadınları zarla değerlendiriyor ve buna bizi mecbur kılanda onlar yoksa kim ister bu durumlara düşmeyi..sen sanki çok mu dört dörtlüksün!! allahtan başka kimseye hesap vermek zorundaa değiliz özellikle de senin gibi düşünenlere:KK47: kimse istemez kandırmak kandırılmak ama bir hata yüzündende gelecek hayatımı mahvedemem..burdan böyle ahkam kesmek çok kolay!

Nasıl bana ne, ahlaksızlıkların var olması ve düzensizlikler toplumun duyarsızlığından olur. Böyle kendi çapınızda birşeyler yapıp kendi kendinize bencilce geçici bir mutluluk tatmak sözde hayata tutunmak, yeni bir başlangıç yapmak için başkalarının hayallerini ve hayatlarını maffetmeye hakkınız yok. Bir şekilde ucu bana ya da sevdiğim değer verdiğim kişilere dokunuyorsa elbette bana da söz düşüyor. İnsanları yargılama değil söz konusu, resmen karşınızdakini kandırıp ardından doğru birşeymiş gibi davranmak nasıl birşey? Akla mantığa sığıyor mu? İlişki yaşayıp yaşamaman değil sorun burada, karşındaki kişiyi bile bile kandırman ve bunun rahatlığını yaşaması insanların bu kabul edilebilir birşey değil.

Kadınlar zarla değerlendiriyor neden? Hala zarıyla kendini pazarlamaya koca bulmaya çalışan kadınlar var diye sürüyor bu. Tavırnızı koysanız, ya da beklentilerinizi ve onlrın beklentilerini karşılamayacak erkeklerle gelecek planlamasanız hiç sorun olmayacak. Çözüm çok kolay. Erkeklerin değerlendirmelerine tabi tutalacak metalaşmış kadın modelini savundukça sen ve benzer düşüncedekiler daha çok sürer erkeklerin bakire değilse şöyledir böyledir deyişleri. Ayrıca neden tercihinni yanlış olduğpunu düşünüyorsun bu kişilerin? Cinsellik yaşanmalı, cinsellik yaşamak hata mı? Nasıl dar bakış açısı bu ya? Kandırmak isteyen kandırmaz, dürüst olur her koşulda. Biraz güçlü olun ve gerçeklerden kaçmayın, yarın öbürgün sakladığınız gerçekler bir şekilde çıkar bir yerden pişman olursunuz. Hem erkekelr zara değer veriyopr diyorsun hemde yine bu kızlar gibip zara değer veren erkeklerle evleniyor. Nasıl saçmalık bu böyle?

Nasıl bana ne, ahlaksızlıkların var olması ve düzensizlikler toplumun duyarsızlığından olur. Böyle kendi çapınızda birşeyler yapıp kendi kendinize bencilce geçici bir mutluluk tatmak sözde hayata tutunmak, yeni bir başlangıç yapmak için başkalarının hayallerini ve hayatlarını maffetmeye hakkınız yok. Bir şekilde ucu bana ya da sevdiğim değer verdiğim kişilere dokunuyorsa elbette bana da söz düşüyor. İnsanları yargılama değil söz konusu, resmen karşınızdakini kandırıp ardından doğru birşeymiş gibi davranmak nasıl birşey? Akla mantığa sığıyor mu? İlişki yaşayıp yaşamaman değil sorun burada, karşındaki kişiyi bile bile kandırman ve bunun rahatlığını yaşaması insanların bu kabul edilebilir birşey değil.

Kadınlar zarla değerlendiriyor neden? Hala zarıyla kendini pazarlamaya koca bulmaya çalışan kadınlar var diye sürüyor bu. Tavırnızı koysanız, ya da beklentilerinizi ve onlrın beklentilerini karşılamayacak erkeklerle gelecek planlamasanız hiç sorun olmayacak. Çözüm çok kolay. Erkeklerin değerlendirmelerine tabi tutalacak metalaşmış kadın modelini savundukça sen ve benzer düşüncedekiler daha çok sürer erkeklerin bakire değilse şöyledir böyledir deyişleri. Ayrıca neden tercihinni yanlış olduğpunu düşünüyorsun bu kişilerin? Cinsellik yaşanmalı, cinsellik yaşamak hata mı? Nasıl dar bakış açısı bu ya? Kandırmak isteyen kandırmaz, dürüst olur her koşulda. Biraz güçlü olun ve gerçeklerden kaçmayın, yarın öbürgün sakladığınız gerçekler bir şekilde çıkar bir yerden pişman olursunuz. Hem erkekelr zara değer veriyopr diyorsun hemde yine bu kızlar gibip zara değer veren erkeklerle evleniyor. Nasıl saçmalık bu böyle?

kimsenin hayallerini mahvettiğimiz yok, bilsem ki yüzüme vurmayacak emin ol bu amleiyatı düşünmem bile. Ama en küçük bir tartışmada bile bunu yüzüne vuracak,kullanacak erkekleri bilerim. Başta ne kadar "tamam, kabul ediyorum" deseler de o aşk bitince hemen silah olarak kullanırlar buna dayanamam ben..ben yaptığım şeyi elbette savunmuyorum ama bizim kültürümüz kaldıramaz bunu. ben bir hata yaptım, bile isteye evet cezamı da çektim yeterince, ama şimdi pişman oldum, keşke olmasaydı ama oldu ve hataları telafi edebiliriz bu bir kandırmaca değil sadece telafi. Karşımdaki adam karşıma bakir olarak mı çıkıyor, hayır. ben bile bile kabul ediyorum işte, böylelikle ne o beni kandırmış oluyor ne de ben, ama toplumumuz kadını "el değmemiş" ister ve ne yazık kı bu isteyi yerine getiremezsek dışlanırız, belki öldürürlürüz..Binlerce kadınlar 2 damlacık kan yüzünden töre cinayetlerine kurban gidiyor,böyle konuşmak kolay. ha yaptığının arkasında dur diyebilirsin, duramam, yaptım bir cahillik ve günlerce bunun acısını çekiyorum, annemin babamın yüzüne her baktığımda kendimden nefret ediyorum ama yeter dedim kendi kendime,ben kimseye namussuzluk, şerefsizlik yapmadım sadece sevdim, sevmez olsaydım keşke :KK43: Şimdi bunun telafisi varken ben niye faydalanmayım ki..1 hatadan dolayı ömrümün sonuna kadar acı çekerek yaşamak istemiyorum..sende bizi anla..
ayrıca bahsettiğin o kadınlarla beni kıyaslama, beni de ilgilendirmiyorlar zaten ben kendimden sorumluyum..

Son düzenleme:
kimsenin hayallerini mahvettiğimiz yok, bilsem ki yüzüme vurmayacak emin ol bu amleiyatı düşünmem bile. Ama en küçük bir tartışmada bile bunu yüzüne vuracak,kullanacak erkekleri bilerim. Başta ne kadar "tamam, kabul ediyorum" deseler de o aşk bitince hemen silah olarak kullanırlar buna dayanamam ben..ben yaptığım şeyi elbette savunmuyorum ama bizim kültürümüz kaldıramaz bunu. ben bir hata yaptım, bile isteye evet cezamı da çektim yeterince, ama şimdi pişman oldum, keşke olmasaydı ama oldu ve hataları telafi edebiliriz bu bir kandırmaca değil sadece telafi. Karşımdaki adam karşıma bakir olarak mı çıkıyor, hayır. ben bile bile kabul ediyorum işte, böylelikle ne o beni kandırmış oluyor ne de ben, ama toplumumuz kadını "el değmemiş" ister ve ne yazık kı bu isteyi yerine getiremezsek dışlanırız, belki öldürürlürüz..Binlerce kadınlar 2 damlacık kan yüzünden töre cinayetlerine kurban gidiyor,böyle konuşmak kolay. ha yaptığının arkasında dur diyebilirsin, duramam, yaptım bir cahillik ve günlerce bunun acısını çekiyorum, annemin babamın yüzüne her baktığımda kendimden nefret ediyorum ama yeter dedim kendi kendime,ben kimseye namussuzluk, şerefsizlik yapmadım sadece sevdim, sevmez olsaydım keşke :KK43: Şimdi bunun telafisi varken ben niye faydalanmayım ki..1 hatadan dolayı ömrümün sonuna kadar acı çekerek yaşamak istemiyorum..sende bizi anla..
ayrıca bahsettiğin o kadınlarla beni kıyaslama, beni de ilgilendirmiyorlar zaten ben kendimden sorumluyum..
Erkekleri de genellemesek...Eşimle onbir yıldır evliyim ve evlenmeden önce bir kere bile bakire misin diye sormadı...Evlendikten sonra da karakteri değişmedi ve benim açıklarımı bilse bile _ki bu bekaret olmak zorunda değil,başka bir sürü açığı olabilir insanın_bir kere bile tartışma anında yüzüme vurmadı...Geç evlendim,sebebi de dürüst,karakterli,bekaret gibi maddi şeylere değer vermeyen,toplum baskısından yılıp tornistan etmeyecek bir erkek bulmaktı...Bile bile lades diyebileceğiniz ve eninde sonunda toplumun sıradan bireyleri olarak birbirinizin açıklarını kollayacağınız malum olmuşken neden böyle bir karaktere sahip bir adayla evlenme kararı aldınız,merakımı celbetti doğrusu..
Neyse umarım mutlu olursunuz,ama bekaret olmasa bile başka bir erkeğe yan bakmış olmanızın bile olası bir tartışma sebebi olacağı bir evlilik yapmıyor olmamanızı umarak mutluluklar diliyorum...

Son düzenleme:

Bazen görüyorum okadar efendi okadar iyi niyetli kişiler var ki hani benim aklıma böyle bir erkeğin eş adayı olduğu geliyor. Etrafıma bakıyorum akrabalarımdan evlenme yaşı gelmiş ve bekar olan kişilere cidden hem hayat felsefelerine hem yaşam tarzlarına hem düşünce yapılarına hayran oluyorum şimdi böyle bir insana krşı haksızlık olmaz mı yapılan etik olmayan davranış? Yoksa genelleme yaparsan kadınlara göre erkeklerin geneli anlayışsızdır, duygusuzdur incelikten anlamaz, erkeklerede görede kadınlar dengesizdir sorunsuzdur. Peki gerçek öyle mi? Her erkek ya da her kadın için geçerli değil ki bunlar. Açıklarını yüzüne vuracağını düşündüğün, bunları kullanacağını düşündüğün karaktersiz bir erkekle neden bir evlilik düşün üyorsun ozaman? Dediklerin doğru ama erkekten erkeğe değişiyor işte. Belirli bir sosyoekonomik statüdeki kişi karşısındakinden bekaret beklemiyor, evlilik öncesi ya da sonrası lafı bile geçmiyor. Sen sanıyormusun ki her erkek birşeyler yaşıyor? Belirli bir cinsel hayatı olan erkekler yine benzer ya da aynı kitle, kadınları eğlence olarak gören, sadece cinsel ihtiyaçlarını gidermek için ilişkiye başlayan erkekler, doğru dürüt biri zaten eğer ki karşısından bekaret bekliyorsa kendiside bakirdir. Bir de dediğin gibi bakir olmayıp bekaret bekleyen var, ama çözüm belirli yöntemlerle karşındakini kandırmak değil kesinlikle, çözüm bu tip kişilerle bir ilişki yaşamamak. Bu bir telafi değil ki ama, sana ve benzer durumdaki bir çok kişiye şuan iyi birşeymiş gibi geliyor bunu düşünmek sizleri belki rahatlatıyor ama şu var ya bir gün eşin öğrenirse gerçeği, sana ardından nasıl güvenir? Ya da şuan bekarete önem veren ve epey bir geri kafalı olan erkeklerin yaptığı gibi bekaret raporu aldırtmak isterse sana ne yapacaksın ozaman? Ya da ilkkez birlikte olduğun biri birgün bir şerefsizlik yapsa bir şekilde eşinle paylaşsa ne olacak? Ya da eş adayın madem bu kadar önem veriyor kendi araştırıp bulsa önceki sevgililerini ve onlardan duymak istmeeyeceği şeyler duysa? Zor bir durum kesinlikle ama emin ol bu yolla uzun vadede huzur bulabileceğini sanmıyorum insan paranoyak bile olur zamanla. Ayrıca bence bu yaşadığının bir hata olduğunu düşünmekten vazgeç bence, neden hata olsun? Hata değil bence hata olsa bile her hatadan çıkarılınabilecek dersler vardır.

Bazen görüyorum okadar efendi okadar iyi niyetli kişiler var ki hani benim aklıma böyle bir erkeğin eş adayı olduğu geliyor. Etrafıma bakıyorum akrabalarımdan evlenme yaşı gelmiş ve bekar olan kişilere cidden hem hayat felsefelerine hem yaşam tarzlarına hem düşünce yapılarına hayran oluyorum şimdi böyle bir insana krşı haksızlık olmaz mı yapılan etik olmayan davranış? Yoksa genelleme yaparsan kadınlara göre erkeklerin geneli anlayışsızdır, duygusuzdur incelikten anlamaz, erkeklerede görede kadınlar dengesizdir sorunsuzdur. Peki gerçek öyle mi? Her erkek ya da her kadın için geçerli değil ki bunlar. Açıklarını yüzüne vuracağını düşündüğün, bunları kullanacağını düşündüğün karaktersiz bir erkekle neden bir evlilik düşün üyorsun ozaman? Dediklerin doğru ama erkekten erkeğe değişiyor işte. Belirli bir sosyoekonomik statüdeki kişi karşısındakinden bekaret beklemiyor, evlilik öncesi ya da sonrası lafı bile geçmiyor. Sen sanıyormusun ki her erkek birşeyler yaşıyor? Belirli bir cinsel hayatı olan erkekler yine benzer ya da aynı kitle, kadınları eğlence olarak gören, sadece cinsel ihtiyaçlarını gidermek için ilişkiye başlayan erkekler, doğru dürüt biri zaten eğer ki karşısından bekaret bekliyorsa kendiside bakirdir. Bir de dediğin gibi bakir olmayıp bekaret bekleyen var, ama çözüm belirli yöntemlerle karşındakini kandırmak değil kesinlikle, çözüm bu tip kişilerle bir ilişki yaşamamak. Bu bir telafi değil ki ama, sana ve benzer durumdaki bir çok kişiye şuan iyi birşeymiş gibi geliyor bunu düşünmek sizleri belki rahatlatıyor ama şu var ya bir gün eşin öğrenirse gerçeği, sana ardından nasıl güvenir? Ya da şuan bekarete önem veren ve epey bir geri kafalı olan erkeklerin yaptığı gibi bekaret raporu aldırtmak isterse sana ne yapacaksın ozaman? Ya da ilkkez birlikte olduğun biri birgün bir şerefsizlik yapsa bir şekilde eşinle paylaşsa ne olacak? Ya da eş adayın madem bu kadar önem veriyor kendi araştırıp bulsa önceki sevgililerini ve onlardan duymak istmeeyeceği şeyler duysa? Zor bir durum kesinlikle ama emin ol bu yolla uzun vadede huzur bulabileceğini sanmıyorum insan paranoyak bile olur zamanla. Ayrıca bence bu yaşadığının bir hata olduğunu düşünmekten vazgeç bence, neden hata olsun? Hata değil bence hata olsa bile her hatadan çıkarılınabilecek dersler vardır.

Vengeance bahsettiğin tarzda erkekler var aksini idda etmiyorum ama çok nadirler ve ben karşımdakinin bekarete önem vermediğini bilemem ki..kendimi riske atmak istemiyorum, bu operasyonu yapmak benim en doğal hakkım. Israrla şunu belirtmek istiyorum, ben eşimi aptal yerine koymuyorum ve ya onu kandırmıyorum ben sadece hatamı telafi etmeye çalışıyorum. Ne kadar sosyoekonomik statüye sahip olsalar bile kafalarında hep soru işareti kalacak malesef..her erkek eşinin "dokunulmamış" olmasını ister..bu operasyonu yapmak benim psikolojimi ne kadar çok etkilediğini tahmin bile edemezsin,maddi-manevi yıprattı ama bende mutlu olmak istiyorum, bir hatamdan dolayı bunu ne aileme ne de eşime ne de çocuklarıma ödetemem..keşke daha öncesinden düşünseydim ama bir musibet bin nasihatten iyidir..ben belamı buldum, cezamı çektim ve hatamı telafi etmek istiyorum nasıl ki insan tövbesini edip ruhunu temizlerse bende hem ruhumu hemde bedenimi temizlemek istiyorum..temizlenmez belki de ama ben elimden geldiğince tövbe kapısını aralıyacağım..ümit ediyorum ki rabbim hatalarımı bir gün karşıma çıkarmaz eğer ki yaptıklarım ortaya çıkarsa işte o zaman düşünürüm.. şu an elimde 1 şans var ve onu kullanmak istiyorum, bunu insanlar çok görmesinler..:KK14:

X