Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

sorun değil tatlım iş güç daha önemli tabiki .. bu buluşmadan sonra kısmet olursa yaparız yine..

Anammm ne oluyor ulennnn olmuş meyve gibi dökülmüş milletkaydirigubbakcemile3Ben geliyorum Artistciğim merat etme.Fotoğraf makinemde var ehehhe:)))
Gelen gelir kalan sağlar bizimdir diyelim.zemuszemus

evet ben gidicem 1 de kurulucam oraya sen şunu getir sen bunu getir falan yerimizi ayarlarım önemli bi toplantı olucak dicem hahahaah :))) kadınlar kulübü ile ilgili sticker çıkartcam izin verirlerse oturdugumuz kısma yapıştırıcam resimlerini çekeriz falan banada lazım olcak bunlar :)) speedy sende çok geç gelme he foto makinası sende nede olsa bende bulabilirsem bulmaya çalışıcam bakalım .. ayy süper olucak ya kızlar istediginiz bişi varmı .. canlı müzikte var ama 5 te başlıodu sanırım..

artisim bende çok isterdim gelmekte 5te bitio kursum akşamına zaten bizde toplanıcak herkes doğumgünü hesabına valla gelirdim bi dahaki sefere inşallah :gitme:
bol bol foto çekin bende görcem zemuszemus

foto makinası olanlar erken gelsin organizenin fotolarını çekiciz :)) acaba gitmişken yemek menüsüde mi ayarlasak masayı falan hazırlatırım ben güzel olur :) şekercim saol kuşum ..manyak olucak eglenicigiz en süperinden :))

Aynen canım profesyonel makineyi de getirebilirim daha güzel çekiliiriz.
Bende 1,30 gibi falan gelirim diycem gerçi evde temizlik yapmam lazım çünkü annemin parmapı kırıldı malesef asla erken bırakmaz ama gelicem yani

Yeni gelecek Arkadaşlara söylüyorum
On numara juniorda olacağız 2 tane on numara var orada opuyorumnanaktan

olsun olsun yrdım et annecigine cnm .. pro makina mı dedin uwww bende makina hastalıgı var getir getir ne kadar makina varsa topla gel kuşum :)) bende erken kalkarım işimi gücümü halledip damlarım mekanımıza hatta yarın okulum var çıkışta gidip konuşayım bi bakım neler yapmama müsade var :)) hatta masayıda ayarlardım ama üst katıda çok hoş alt katıda ama canlı müzik alt katta oluo alt tarafı tercih ederim ben ama ona beraber karar verelim neyse :))

evet evet 2 on numara var juniorda olucaz biz zaten iki adım ötesi hemen telefonlaşırız olmadı ..

artist ben acayip fena halde çalışıyorum geçmiş mesajlarada bakamadım. Ne olur yer bilgisini bana bir mail at yada bir telefonla iletişim kuralım. sana zahmet güzelim.

sevgiler,

Canım bende 2 tane sony prf. makine var birisi lensli falan ama abicik kullanıyor malesef :sinifsinif:
Diğerini bana almştık büyük diye gittik yeni makine aldım salak gibi illa bi tarafıma kazık girick yani rahatlayamıyorum yoksa lmaz:
Birinden birini getiririm onu taşımak zor geliyor çantası falan filan zemuszemus

evet evet 2 on numara var juniorda olucaz biz zaten iki adım ötesi hemen telefonlaşırız olmadı ..

aynen karuşukluk olursa alo deyin bacılar alkisalkisalkis

tmm cnm farketmez hangisi kolayına geliosa onu al yanına sen .. ama pro varken elinde başka makina almasaydın keşke bende pro istiyorum ama hala kısmet olmadı ya çok pahalılar :) bu arada telimi almayan arkadaşlar varmı parmak kaldırsın .. ya mutsuzdan bide eternet3 den ses çıkmıo hiç ama msj da attım bakalım mutsuz kesin gelirim diosu ama eternetten emin deilim pek

ebrulicim ben sana mail atıyım hemen cnm telimide yazıyım ..

bu arada kızlr ebruli saolsun programını deiştirdi bizim için cnm benim yaa opuyorumnanaktan inş bi aksilik çıkmadan toplanırız

Canım öyle ama onu her daim yanımda taşıyamıyorum bide onunla daha özel günleri çekebilyorum
bu makine de güzel ama eskiyi unutturdu bana en önemlisi de çantaya gerek yok başka

valla bişi diyim mi benim makinam olsa pro yanımdan ayırmam o kadar çok seviorum yani foto çekmeyi makina alsam neler yapıcam neler ahh ahh :)) ama diğeride yetiosa sana sorun yok tabi .. sende haklısın cnm

hee ne demek cnm ben zaten iş kurmayı düşünüorum organizasyon ve reklam üzerine artık böyle ufak ufak başlarız :sm_cool:

evet canım seni organizasyon müdürü ilan ediyorum topiğimizin alkisalkisalkis

valla bişi diyim mi benim makinam olsa pro yanımdan ayırmam o kadar çok seviorum yani foto çekmeyi makina alsam neler yapıcam neler ahh ahh :)) ama diğeride yetiosa sana sorun yok tabi .. sende haklısın cnm

:1rolleyes::1rolleyes:
Bende öyle diyordum ahhh bi, makinem olsa neler yapıcam herşei çekicem diyordum
ama Profesyonel makine için normal bi büyük çanta taşıman gerekli tabi o kadar mükemmel ise lensleri falan filan zaar gelmemesi lazım :içelim:

:)) olsunda taşımaya razıyım ben foto çekmeyi öyle böyle değil acaip seviyorum gece gndüz çek deseler çekerim :)) ..:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…