Hu! Hu! stanbullu hanmlar hadi bulumaya

tamam hayatım nişan organizasyonuna pazartesiden itibaren başlayabiliriz.. :jeyyar:
ben çok panik ve heyecanlı bir insan olduğum için 4 ay sonra anca biter bizim organizasyon :roflol:
nisan sonu gibi olcak bide nişan

kuşum haklısın anca yaparız 4 ayda :)) çalışmalara başlayalım bi ara büroma gel :))))) :smiley-cool:

aslhn sen beni öldürücen ya gülmekten çok seviorum kız seni yafrum yerim seni :jeyyar:

Darısı bulamayanların başına kızlar:))
Aminnnnnnnnkaydirigubbakcemile3

kuşum haklısın anca yaparız 4 ayda :)) çalışmalara başlayalım bi ara büroma gel :))))) :smiley-cool:

aminn shekerkizcandy cim.... darısı başına hayatım :Saruboceq:

artist'cim uğrycam en kısa zamanda yanına :jeyyar:
bende seni çok seviyorum canım arkadaşım benim
özledim kız ben seni :1hug:​

ayyy koptum yaa evet evt haklısın bak burda da karşıma çıktı alım en kısa sürede :))

Emin ol sana da kırmızı çok yakışacak opuyorumnanaktan
Şaka bi yana tabi istersen al
Ben önceden on numaraya çok giderdim çokta severdim ohhh nargile keyfi yapardım zemuszemus

aminn shekerkizcandy cim.... darısı başına hayatım :Saruboceq:

artist'cim uğrycam en kısa zamanda yanına :jeyyar:
bende seni çok seviyorum canım arkadaşım benim
özledim kız ben seni :1hug:​

valla bende özledim kuşum pıtırcıkım.. senin söz bitsin bi görüşüklük edek cnm :)

Emin ol sana da kırmızı çok yakışacak opuyorumnanaktan
Şaka bi yana tabi istersen al
Ben önceden on numaraya çok giderdim çokta severdim ohhh nargile keyfi yapardım zemuszemus

zaten aklımda cnm almayı düşünüorum ama kısmet olmadı nedense bi türlü

bende sık gidiorum bu aralar gidemedim ama pazar telefi edicez artık .. galatada sevdigim tek mekan orası ..bazen neptünede gidioruz ama orayı sevmiorum pek .
.

Anladım canım bende
neptün,zeno,on numara ama on numaraya maçkada giderim genelde sende bendensin yane ne güzel bu arada nerede oturuyorsunda çat diye gidebiliyorsun yerimseniben

Anladım canım bende
neptün,zeno,on numara ama on numaraya maçkada giderim genelde sende bendensin yane ne güzel bu arada nerede oturuyorsunda çat diye gidebiliyorsun yerimseniben

zeno yada gidiodum bi ara orasıda güzel :)) ben alibeyköyde oturuyorum eyüp taraflarını bilirmisin.. sen nerde oturuyosun cicim..

anaowww yakınmışız beee :))) benim işyerim de şeyde :) ay şimdi burdan açık adres verir gibi olcak okmeydanın da .. işten çıkışta giderken sizin ordan geçio otobüs :)

evet Canım benim işyerimde Kasımpaşa da :lepi::lepi:
bu arada Corel gelmiyormş büyük ihtimalle :1closedeyes::sinifsinif:
Yaknız ne güzel ilk kez bu kadar yakından birini buldum :jeyyar::jeyyar:

bbenim işyerim perpada bilirsin orayı .. yolun düşerse arasıra ugra çayımı iç :))

demek corelde çıktı hee 3-5 kişiye düşücez galiba iyice azaldık.. ((

bbenim işyerim perpada bilirsin orayı .. yolun düşerse arasıra ugra çayımı iç :))

demek corelde çıktı hee 3-5 kişiye düşücez galiba iyice azaldık.. ((

Ehh canım benim bende beklerim her zaman
Canın sıkıldı mı yaz bana bişeyler höpürtedir sohbet ederük iş çıkışı istediğin saaatte :icecream:
Aynen canım ehhh napalım artık olmadı ikimiz gideriz benneyaptımkilülülülülülü:1ninca:

tmm cnm sen gündüz msn açabilsen güzel olurdu aslında :)) olmadı burdan yazışırız artık.. akşam kahvesi içelim bi gün sen kaçta çıkıosun işten ..ben 6 da çıkıorum normalde .. hafta içide uyar bana hatta aslım da katılır belki bize :))

mutsuz girdi topige ama yazmadan çıkmış gelicekmi acaba yokssa odamı caydı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…