Hsg ve anestezi ile son durum

Ayyy keşke bende alsam 39 kilo da gelinlik giydim ve pcos dum şu an 50’yim görseniz bu kızı bunlar niye almış derdiniz eşinizin size destek olması çok güzel bu süreçlerde benim de eşim çok destek olmuştu Allah razı olsun kendine yapmadığını bana yapmıştı ailesiyle çok problemliyim maalesef anacı kocamdan tek şikayetim bu bu arada kilo pcosu tetikliyor aynı şekilde çok zayıflıkta tabii ki herkesin ideal kilosu farklı ama kilo veriminiz sonucu bebiş gelebilir de

İki eylüle gün verdiler onu da özelde yaptıralım dedik fakat benim bu işler patlak verince erteledik
Biz de 2 defa özele gittik eşim ilkinde çok kasıldığı için veremedik ikincisinde verdik bi araştırma da okumuştum asker ve polisler sürekli bel hizasında silah taşıdığı için ağırlık tek tarafa bindiği için spermi etkileyebiliyormuş benim eşim üniformasını çok dar giyiyordu dar giyimler kasıklar da da ısı yaptığı için sperm azlığı oluyormuş neyse ki sonuç sınırda iyi çıktı, bi aralar psikolojisi bozulmuştu resmen sorunun kendisinde olduğunu düşünüyordu, bir dolu bir boş önermişti dr her gün boşalmak sperm kalitesini düşürdüğü için eşim de bende sigara kullanıyoruz maalesef gebe olduğum halde bırakamadım ben vicdan azabı çekiyorum “günde 2-3” içiyorum

Gerçekten her dr pcos teşhisi koyamıyor biri var diyor biri yok ama genelde kadınların yüzde 75/80’i zaten pcos görünüme sahip yani en azından çevremde ki arkadaşlarım burada ki kadınlar maalesef beslenme stili değiştikçe bu illet çok yaygınlaştı

Eşimde varikosel başlangıcı varmış ama çok başındayomıs erkekler için zor bir test sperm testi eşim de duyunca çok gerildi fakat sağlık açısından mecbur olduğumuzu da kabullendi
Canım sigara çok bela bşr şey biz de içiyoruz eşim iradeli ama bende irade denen şey bazı konularda daha az bıraktım işte başladım yine adamı da ben yoldan çıkarıyorum

Umarım bırakırsın bebeği düşün minnacık daha annesi

Ben eşim görevdeyken 55 kiloydum geldi kilo aldım iki sene içinde şimdide vermekle uğraşıyorum.

İsyan etmiyorum ama ne kadar çevremde kötü evliliği olan ne kadar boş insan varsa çok kolay hamile kalıyor

Rica etsem bana da dua eder misiniz hamile duası kabul olur derler

İsyan etmiyorum ama ne kadar çevremde kötü evliliği olan ne kadar boş insan varsa çok kolay hamile kalıyor
Ay ben de aynı şeyi düşünüyorum istemsizce İnşaAllah en kısa zamanda Rabbim bize de nasip eder

Eşinizin sperm testi duruyorsa atabilir misiniz? Benim eşimin de ileri hızı düşüktü proxeed plus kullanarak yükselttik. Bir de doğal gebelik mi oldu sizin?

Benim görümcem de benden 1 ay sonra evlendi ve hemen hamile kaldı 95 kilo da kaldı 125 kiloyla doğuma girdi ve beni öyle bi sıkıştırdı ki kızlar hastaneye giderdim eşim ağzından kaçırırdı çocuğu olmuyor diye bile adımı çıkardı beni kıskanıyor dedi zayıf ya ondan olmuyor dedi neler dedi hamile kaldıktan sonra kayınvalidem ben olmasın diye çok dua ettim nasıl oldu ciddi misin falan dedi doğululular ve inanmam ama büyü de dahil her yol var sen zayıfsın doğuramazsın diyorlar şimdi de hala çekiyorum patavatsızlıklarını bende Allah’la konuşuyordum artık sabahları evin içinde ağlar ağlat ver artık diye ne isyanlar ederdim düşündükçe utanıyorum

Ay yok artık Doğacak çocuk torunu olacak nasıl böyle kötü kalpli olabiliyorlar

Çok teşekkürler ederim doğal gebelik miydi sizinki yoksa aşılama falan mı?
Tam çatlatma iğnesini olmaya gideceğim gün gebelik testini bi ümit yapayım dedim ve gebe kaldığımı öğrendim 155 betayla labquick ovülasyon falan almıştım onun gebelik testini denemiştim daha kullanmaya başlamadan hatta garip bi şekilde şans getirdiğine inanıyorum

Yaa ne güzel… labquick ovülasyon testini ben de aldım ama maalesef bana şans getirmedi

Yaa ne güzel… labquick ovülasyon testini ben de aldım ama maalesef bana şans getirmedi
Sperm testini aradım ama bulamadım evde eşim görevden döndüğünde sabah onun telefonundan alacağım ekran görüntüsünü ben kolajen de kullandım 3 ay belki o da işe yaramış olabilir ama kesinlikle bir şeyin etki ettiğine inanıyorum çünkü 2 senedir sürekli denediğimiz halde olmuyordu kolajen ya da hsg üstüne şüphelerim

Ay yok artık Doğacak çocuk torunu olacak nasıl böyle kötü kalpli olabiliyorlar
Kaynanam maalesef bu gebeliği kaldıramadı zaar ultrasonda bebeği görüp kendisine gösterdiğimiz halde bile kesin var mı tövbe yarabbim falan diyor gerçekten başlı başına yürüyen bi stres kaynağı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…