Hsg sonuçları acilllll

Anlayan var mi

Eklentiler

• Screenshot_20230128-231537_e-Nabz.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 35
kızlar merhaba hsg den sonra regl olduğunuzda parça falan geldi mi
ben bu ayın başında hsg çekildim şuan reglim ve 2.gün akşamı pedimde ciğer gibi nohuttan az büyük 3 adet parça vardı ve birbirlerine sanki aralarında damar varmış gibi bağlıydılar ilk kez böyle bir şey yaşadım bilgisi olan varsa beni aydınlatsın

Hsg ile ilgisi var mı bilmiyorum ama normal miktarda kanıyorsanız parça gelmesi problem değil. Biliyorsunuz ki rahim kalınlaşıyor ve gebelik olmayınca dışarı atılıyor atılırken parça gelmesi problem değil. Yeter ki normalden daha fazla kanıyor olmayın. Tüpleriniz tıkalı mıydı acaba eğer tıkalıysa ve açtılarsa ondan da olabilir ama normalden fazla ise kanamanız bir doktora başvurun.
İlgili video size yardımcı olabilir.

normalden bir tık fazla geldi ama sadece o gün için bu geçerliydi
benden parça hiç gelmez gelince korktum ve pıhtı mı diye elimle kontrol ettim sertti pıhtı gibi dağılmadı bunun rahim filmi ile alakası olduğunu düşünüyorum açıkçası

O zaman dediğim gibi belki de tıkanıklığı açtılar. Bilemedim, devam ederse bir doktora görünün en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…