Hsg sonrası ne zaman hamile kaldınız acaba

Benimde 5.ayim salak gbi bekliyorum her ay aynı şey çok yoruldum bişey kullanıyo musunuz peki test tahlil yaptırdınız mi ya da eşiniz
Evet hormon testleri, sperm testi ve hsg yaptırdık bi sorun yoktu şükür. Sadece bende tsh yüksekti 4.5 idi ilaç kullandım düştü ama şuan 2. O biraz zorladı diye düşünüyorm ama bilmiyorum takviye olarak d vitamini, demir ve folik kullandım.

Bizde başladık o testlere artık İstanbul'da misiniz hsg nasıl çekiliyor uyutuyorlar mi nerede yaptırdınız biraz korkuyorum bilgi verir misiniz rabbim inşallah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Bizde başladık o testlere artık İstanbul'da misiniz hsg nasıl çekiliyor uyutuyorlar mi nerede yaptırdınız biraz korkuyorum bilgi verir misiniz rabbim inşallah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin
Evet istanbuldayım ben özel bi klinikte çektirdim. C kollu cihaz olmasını istedim o can acıtmıyor diye duymuştum. Gerçekten de acımadı anestesisiz çektirdim. Normal muayenedeki şeffaf spekulum var ya onu takıyor sonra ip ince bi hortumu rahim ağzından sokuyor ama hissetmedim bile hiç korkulacak bi şey yok. İlacı verirken de adet sancısı gibi bi sancı giriyor 10-20 saniye sürüyor. O da bir sızı gibi diyim yani. İnşallah bi sorun olmaz korkmayın bi an önce yaptırın soru işaretleri gitsin c kollu cihaz yoksa da anestezi alırsınız bi şeycik olmaz

Tesekkur ederim inşallah rabbim gönlünüze göre verir en güzelinden olsun herşey

Canım doktorun ara dediyse ara ameliyatla açmışlar sonuçta bende 19 nisanda çekildim ama bizim eşimle afedersiniz çok sık ilişki olmadı araya başka sorunlar girdi moraller sıfır. Yine de tüplerimin açık olduğunu öğrendim içim rahat hsg sonrası 2 hafta adetim gecikti ama gebelikten şüphe etmiştim hsg haftası ve sonraki hafta ilişki olmuştu aptal gibi test ettim negatifi yedim yine suratıma bence size klomen veya Femara verecektir yumurtaları geliştirip daha sonra iğne ile çatlatma yapacaktır sonra da ilişki günü verecek doktorun sana ondan sonra da 15 gün bekleme süresi var 15 gün sonra da test günün. Tutup tutmadığına bakıyorsun

Peki adet günlerinde değişiklik oldu mu hsg den sonra?
Hayır olmamıştı düzenli oldu adetim hep
Eğer rahim anomalisi tüp tıkanıklığı gibi sorunlar yoksa kesin hamile kalırsınız bikaç ay içinde ben çok zor hamile kalıyorum 2 tüp bebek 2 aşılamam tutmadı 5 defa yumurta takibi olumsuz oldu ama hsg işe yarıyordu doğal yolla hamşle kalabiliyorum sanırım

Bizde hsgde bir sorun yoktu ama 4 ay geçti hala olmadı ( toplamda da 8 ay oldu. Vajinit sizce engel oluyo mudur? Çünkü ara ara vajinit olmam dışında bi sorun yok

Benimde adetim günü gününe olur düzenidir.ona göre bekleyeyim bakalım bende insallah olur.Sizinde aşılama tüp bebek olmayıp hsg den sonra olması de çok değişik olmuş

Oda etkiliyor olabilir doktora gittiniz mi bunun için
Evet uzun süre tedavi gördüm sürekli tekrarlıyor normalde mantar tekrarlıyordu o geçti. Şimdi servisit çıktı onun için borik asitli bi fitil kullanıyorum şimdi. ama hsg çekilirken de mayısta smear alınırken de doktorlara sordum ikisi de rahim ağzında yara veya iltihap görmemişti. Smearde çıkıyor sadece. büyük ihtimalle ped kullanımı ve ilişki sonrası nüksediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…