Hsg sonrası hamile kalan var mı

Hsg sonrası korunmak gerekli olduğu için mi korunun dedi doktor. Yoksa özel bir durum muydu sizin için

Hsg sonrası korunmak gerekli olduğu için mi korunun dedi doktor. Yoksa özel bir durum muydu sizin için
İlac verdi ya monodoks die bu çok ağir bi antbytk dedi çocuk plmasın bu ay dedi korunmanızı istiycem dedi. Monodoks genelde veriliyomş

İlac verdi ya monodoks die bu çok ağir bi antbytk dedi çocuk plmasın bu ay dedi korunmanızı istiycem dedi. Monodoks genelde veriliyomş
Canım bende bugün çıktım. Hsg de problem çıkmadı. Hatta hsg sonrası kendime gelince vajinal muayene yaptı yumurtaları kontrol etti. Çatlatma iğnesi vermedi ama şu şu günlerde ilişki olsun diye bı çizelge verdi bize. Sadece pazara kadar ilişki olmasın dedi bize

Hemen yumurta olmuş mu ya genelde regl sonrasi çekiliyo hemen 5.gnü falan senin kaçıncı gündü canım bnde yumurta yoktu dha regl yeni bittmişti

Ağrı acı oldu mu bende cekilecegik.reglm bekliyorum şuan regl bitiminden bir gün sonra çekelim demişti doktor

Neden koruma istedi peki
Hem radyasyon almiş yumrtalar diye sanirim hemde bnde bi kisimdan geçişte direnç görmüş bidaha verdi siviyi ordan enfeksiyon olablr o yüzden ordan direnö görmüş olablrz dedi monodoks verdi ayrıca ilaci 7gün kullandm bn tammaımını kullandm yani bazısına üç gün kullan diyomş bn uzun süre kullaninxa yumurtlaklar etkilendi çocuk olrsa sakat olur die istmedi doktorum

Ameliyat oldunjz mu nasıl bir sürecten geçtiniz ameliyatının nasıl geçti

Hsg çekilirken ağrı acı oldu mu bende reglimi bekliyorum çekilmek için iki yıldır gebelik oluşmuyor eşim test verdi normal çıktı
Ben anastezili oldum sonrasında regl ağrısı gibi ağrı oldu ama 5 dakika sürmedi normal hayatıma döndüm hemen, bizde de bir problem yok ama boş gebeliğimden kaynaklı yapışıklık olabilir diye çekildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…