Hsg(Rahim Filmi) den sonra

Tüpleriniz zaten açıkmış demi işlem sırasında açılmadı yani.Bide çekildiğinizde çekildikten sonra da yumurtlama ilacı kullanmaya devam ettiniz mi?
Evet tüplerim zaten açıkmış ama rahim filmi iyi oluyomuş yolu tamamen kolaylaştırıyor spermin daha kolay gitmesi için evet o ay gene kullanmaya devam et demişti doktorum yumurtlama ilacını içtim doktor bize gün veriyordu ama artık biz onu dinlememiştik ay bitene kadar 2 günde bir ilişki olmuştu şu gün diye şartlandırmamıştık bide femara da 3.cü ay kullanımımdı sondu bende ümidimi kesmiştim gene olamıcak diye aklımdan hamileliği o ay çıkarmıştım ve oldu

Ne güzell

ben cektırdiğim ay hamıle kaldım hatta bence haftasında kaldım sakın gunlerı degerlendırmeyı unutma :):)

Adet biter bitmez çekmiştim tüpler açık rahim temiz çıktı 6 gün korunduk doktor adet olunca gel yumurta takibi yaparız demişti ama gerek kalmadı çektirdiğim ay içerisinde ilaç falan kullanmadan hamile kaldım inşallah sizede nasip olur

Ayy ne güzel böyle mesajları okudukça mutlu oluyorum inşallahh Peki bişey sormak istiyorum hani hamile kalınca son adet tarihine göre ne zaman hamile kalındığı tahmin ediliyoya hesaplanıyo falan ona göre şu kadarlık falan deniliyo ya siz rahim filmi çektirdikten ne kadar sonra kalmışsınız belli mi?

Hamilelik son adete göre hesaplanıyor benim 29 ağustos son adetim filmi 5 eylülde çektirdim yumurtlamam 15 16 sı gibi oldu galiba ovulasyon testi yapmıştım döllenme ne zaman oldu bilemicem tam olarak ama yumurtlamaya göre hesaplanmadığından onu dikkate almıyorlar

Hmm anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…