Hsg-Kanama-Oruç

kızlar bende çektirmek istiyorum ama vajinusmustum yendim fkat şuan yapamam gibi geliyor 1 senedir gebe kalamadım eşimde sorun çıkmadı bende yumurtlama oluyor yumurtalarımda iyi ama anestezili çekilirim anca cesaret edebilirsem
Ya kişiden kişiye değişiyo diyorlar bn resmen çocuk doğurdum suni sanci verildi gibi kötü geçti ağlayarak çiktim anestesisiz idi bnmki ama diğer arkdşn gayet iyi geçmiş makine ve cihazların modernliği de etkiliyo demek c koltuk faln ii diyolar bnm özel hastaneydi ama çok kötüydü hatirlamak istemiyorum bi süre kendime gelemdm titremekten

Nasıl ya çeken dr demedi mi açıkmı kapalı mi die çeken daha iyi bilir sanki eğer elinde cd falan varsa başka drlara da gösterebilirsin tabi tereddütte kaldiysan canım 🥹
Yok canım ya tereddütte kalmadım kapalıysada açılmış zaten napıyım artık 😂 adetin 2. Günü gel aşılama yapalım dedi

A sende aşılamaya geçiyosn demek ne kdrlık evlisin:) bna da femra başlancak adetin 2.3.gnü gel dedi
4 yıl oldu canım ilk 1.5 sene biz istemedk sonra istedik baya bi olmadı 1 sene sonra kendiliğinden oldu ama 5 aylıkken suyum geldi kaybettik bebeği 1 senedir tekrar deniyoruz olmuyo

4 yıl oldu canım ilk 1.5 sene biz istemedk sonra istedik baya bi olmadı 1 sene sonra kendiliğinden oldu ama 5 aylıkken suyum geldi kaybettik bebeği 1 senedir tekrar deniyoruz olmuyo
Bnde 7aylık evliyim henüz ama 29yasındayiö geç kalmamak için biraz erken davraniyorum başın sağolsun bu arada allahtan umut kesilmez eğer yasında genç ise umut var demektir 🙏🏻inşallah kavusuruz allah daha çok aratmasın inşallah

Bnde 7aylık evliyim henüz ama 29yasındayiö geç kalmamak için biraz erken davraniyorum başın sağolsun bu arada allahtan umut kesilmez eğer yasında genç ise umut var demektir 🙏🏻inşallah kavusuruz allah daha çok aratmasın inşallah
Amin canım teşekkür ederim 31 yaşındayım bende kadın hastalıklarına gittim 4 5 kere bi türlü tedaviye başlamadılar en son ki doktorum tüp bebeğe git orda daha hızlı ilerliyor uğraşma böle dedi dediği gibi gittim hemen hsg istedi bgn de aşılamaya başlayım dedi ☺️

Merhabalar perşembe adetimin son günü cuma günü de hsg çekilcek duyduğum kadarıyla hsg den sonra kanama oluyormuş sizlerin oldu mu eğer kanama olursa bu oruç tutmama engel olur mu sonuçta adet kanaması değil diye düşünüyorum yine de sizlere de sormak istedim
Oruç tut canım özür sayılıyor çünkü bu. Olağan dışı durun olduğu için. Namaz kılma konusunda ds namaz da kılabiliyorsun ama her vakit abdest tazelemen gerekiyor mesela öğlen namazı aldığın abdestle ikindin kıllanıyorsun ikindin taze abdest alman gerek mesela. Orucunu da tut, kılıyorsan namaza da devam et. Ben devam ediyorum. Bu kanama ne zaman bitecek bilmiyorum bugün 8. Gün. Daha da arttı hatta

Oruç tut canım özür sayılıyor çünkü bu. Olağan dışı durun olduğu için. Namaz kılma konusunda ds namaz da kılabiliyorsun ama her vakit abdest tazelemen gerekiyor mesela öğlen namazı aldığın abdestle ikindin kıllanıyorsun ikindin taze abdest alman gerek mesela. Orucunu da tut, kılıyorsan namaza da devam et. Ben devam ediyorum. Bu kanama ne zaman bitecek bilmiyorum bugün 8. Gün. Daha da arttı hatta
Tuttum canım Allah kabul etsin
Bence sen git doktora bana normal gelmedi bitmesi gerekirken çoğalması

Cok agrı oldumu bende anestesisiz çekilecem perşembe
Valla canım ne yalan söliyim benim ağrım sancım hiç bişeyim olmadı adet sancısı kdr bi sancı o da 3 dakika kdr sürdü işlen en fazla 10 dak sürüyor ama bazıları çok acı çektiğini sancısı olduğunu dayanamayıp yarıda bıraktığını yazmış 3 gün uyuyamamıştım ben korkudan 😂😂 öle özelde falan değil devlet hastanesinde çektirdim yani

Valla canım ne yalan söliyim benim ağrım sancım hiç bişeyim olmadı adet sancısı kdr bi sancı o da 3 dakika kdr sürdü işlen en fazla 10 dak sürüyor ama bazıları çok acı çektiğini sancısı olduğunu dayanamayıp yarıda bıraktığını yazmış 3 gün uyuyamamıştım ben korkudan 😂😂 öle özelde falan değil devlet hastanesinde çektirdim yani
Benimde üniversitede okuduklarmdan gözük korktu bayılan filan olmuş acı eşiğim düşük değildir adet agrısı gşbiyse dayanırız . 3 dakika nedirki geçer diye teselli ediyorm kendimi 😃

Benimde üniversitede okuduklarmdan gözük korktu bayılan filan olmuş acı eşiğim düşük değildir adet agrısı gşbiyse dayanırız . 3 dakika nedirki geçer diye teselli ediyorm kendimi 😃
İşte bende okuduklarımdan dolayı o kdr korktum bilemiyorum nie o kdr acı yaşadılar cihazla mı alakalı dicem de devlete gittim yani bende benim adet sancısının 3 te 1 kdrdı yani acı evrakları verirken ellerim o kdr titriyodu ki hepsini düşürdüm aşırı kastım kendimi sonra filmi çekicek olanlar benmle konuşmaya başladı sorular aordu güldüler falan unutmuşum bi an hafif bi acı hissettim ama konuşmaya da devam edioyorum ilgilenen kişi diğer arkadaşa hazır olduğunda söle dedi bende bi panik çok acıcak mı dedim hayır bitti kalkmanı sölicem dedi 😂😂😂

X