Hsg-Kanama-Oruç

Hııı enfeksiyon var diye mi acaba ya bana 48 saat dedi pazartesi de doktoruna gitceksin dedi o zmn tekrar bi sorayım ben de arkadaşımda oldu ona da 2 gün demişler
Senin hemen cikmadi mi sonucun o yüzden çağarmiştir kontrole belki

Aa bnm geçti canımya iki gün sürdü kanamam oda ilk gün çoktu sonraki gün lekelenme şeklindeydi geçti
Benm hep az az geldi hala daha bitmedi doktora gittim sormayı unuttum neden bitmedi die 🤦‍♀️ filmi çeken tüpün biri kapalıydı ilacı sıkınca açıldı demişti bügün de doktor hayır başından beri açıkmiş dedi afalladm haliyle biri farklı diğeri farklı sölüo 😏

kızlar bende çektirmek istiyorum ama vajinusmustum yendim fkat şuan yapamam gibi geliyor 1 senedir gebe kalamadım eşimde sorun çıkmadı bende yumurtlama oluyor yumurtalarımda iyi ama anestezili çekilirim anca cesaret edebilirsem

kızlar bende çektirmek istiyorum ama vajinusmustum yendim fkat şuan yapamam gibi geliyor 1 senedir gebe kalamadım eşimde sorun çıkmadı bende yumurtlama oluyor yumurtalarımda iyi ama anestezili çekilirim anca cesaret edebilirsem
Bende çok korkuyordum hatta 5 ay kdr erteledm çekileceği zmn kaç gün uyuyamadm ama 10 üzerinden puanlardam ağrıyı 3 4 falan ama bende vajinusmus falan yoktu

Benm hep az az geldi hala daha bitmedi doktora gittim sormayı unuttum neden bitmedi die 🤦‍♀️ filmi çeken tüpün biri kapalıydı ilacı sıkınca açıldı demişti bügün de doktor hayır başından beri açıkmiş dedi afalladm haliyle biri farklı diğeri farklı sölüo 😏
Nasıl ya çeken dr demedi mi açıkmı kapalı mi die çeken daha iyi bilir sanki eğer elinde cd falan varsa başka drlara da gösterebilirsin tabi tereddütte kaldiysan canım 🥹

X