Hsg filmi sonrası?

Ben 40 yaşındayım canım 4 aydır evliyim yaştan dolayı hormon testi yaptırdım şimdi hsg de sıra şuan Kars ta yaşıyorum eşimin işinden dolayı hsg için Erzurum a gidicez dua edin inşallah
İnşallah bir an önce sağlıkla hamile kalırız canım 🙏🏻 Ben geçen ay çektirdim hsgyi, geçen ay hiç çalışmamıştık fakat bu ay sıkı çalıştık 🙈😅 Benim adet düzenim 25-30 gün arası değişiyor, yarın itibariyle 31inin gecesine kadar adet görebilirim. Yani bu hafta heyecanlı. Bazı şeyler hissediyorum ama adetten de olabilir. İnşallah benim de bu ay tutmuştur da yaşı benim gibi geçginlere de umut olurum 😅😂❣️

İnşallah bir an önce sağlıkla hamile kalırız canım 🙏🏻 Ben geçen ay çektirdim hsgyi, geçen ay hiç çalışmamıştık fakat bu ay sıkı çalıştık 🙈😅 Benim adet düzenim 25-30 gün arası değişiyor, yarın itibariyle 31inin gecesine kadar adet görebilirim. Yani bu hafta heyecanlı. Bazı şeyler hissediyorum ama adetten de olabilir. İnşallah benim de bu ay tutmuştur da yaşı benim gibi geçginlere de umut olurum 😅😂❣️
İnşallah canım bende 25/27 gün arasında oluyorum bu ay bu döngüye göre 5 gün gecikince umutlandım ama adet oldum yeni bitti şu hsg yi çekinip bakıcaz hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah haberlerini bekliyorum

İnşallah canım bende 25/27 gün arasında oluyorum bu ay bu döngüye göre 5 gün gecikince umutlandım ama adet oldum yeni bitti şu hsg yi çekinip bakıcaz hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah haberlerini bekliyorum
Ben sabah adet oldum maalesef :KK43: Önümüzdeki maçlara bakacağız artık 🤷🏻‍♀️

Kızlar hsg sonrası zimaks verdi bana ama korunma da dedi kanallar açıkken bolca deneyin dedi ama antibiyotik verince kafam karıştı benim

Canım benim tüpler açıktı anestezi altında yaptim. Doktor bı sıkıntı yok dedi verdiği ilaç etkisi çok iyi ! geliyor ayrıca şuan çocuğum olmuyor doktora gitimde raporu gosterdimde bu filmden sonra hamile kalmıştım. Ve sen filmden sonra rahat kalırsın dedi ama olmadı tekrar çekmek zorundayim nerelisin sen canım
Hangi ilaçi vermişlerdi

X