HPV Tedavisi

ayrıca ben sırkenın acısına dayanamadım anestol krem aldım eczaneden ıcerıye dısarıya surup sırkeyı oyle koydum hıcbır zararı yok ve daha cok acıyı hıssetmıyorum
sirke sigil olan bolumu mu yakiyor yoksa normal ic dudak derisini de yakiyor mu acaba çok merak ediyorum, çünkü çok hassas bi yer? Yarın ikinci seansima gidecegim genitalimi kontrol etmekten igrendim iyice

sirke sigil olan bolumu mu yakiyor yoksa normal ic dudak derisini de yakiyor mu acaba çok merak ediyorum, çünkü çok hassas bi yer? Yarın ikinci seansima gidecegim genitalimi kontrol etmekten igrendim iyice
benim derime zarar vermedi siğili yaktı sadece
tekrarlamasının nedenı bagısıklılık bırazda benım o yuzden 1 kullanımda ertesı gun ıcerdekıler dusuyor bende dısardakıler 2 3 gunde gecıyor

ayrıca ben sabah aksam propolis damlatıyorum o bolgeye ve vıtamın takvıyelerı alıyorum 3 4 tane tahlil yaptırdınız mı hıc hemogram vs yaptırmadıysanız yaptırın onlar cok onemlı

ayrıca ben sabah aksam propolis damlatıyorum o bolgeye ve vıtamın takvıyelerı alıyorum 3 4 tane tahlil yaptırdınız mı hıc hemogram vs yaptırmadıysanız yaptırın onlar cok onemlı
Evet tahlil yaptirdim degerlerim gayet iyi ama aynı yerlerden devamlı devamlı cikiyor. Bugün kriyo ikinci seans icin gittim doktorun bunlarin yag bezesi olduğunu ama icimin rahat etmesi için kriyoya devam edecegini soyledi. Biyopsi yaptirmami tavsiye etti ama adetime denk geldigi için gidememistim ve onun yerine geçen hafta kapsamli bir test verdim. Insallah negatif cikar gerçekten kafayı takmis durumdayim psikolojim yerle bir. Allah herkese sifa versin, hepinize çok geçmiş olsun

ası oldunuz mu benımde aynı yerlerde devamlı mınık mınık cıkıyor kendım tedavı edemesem bende kafayı yerım ben ıkıncı asımı olucam umarım azalır cıkmaz yag bezesı neden cıksın orda bende cok merak ettim ıkıncı dozdan sonra muayneye gıdecegım test verecegım benımde ıcım rahat degıl onemlı olan ıcerıye bırsey olmaması tek korkun

farketmez sanırım kühne aldım ben ayrıca bı tane cemal kükrer var
İnternetten baktım sirke adiymis benim eşimde siğil var hiç üstüne dusmemistik neden var ne için çıkmış falan diye burdaki konuyu okuyunca birazda araştırınca karşıma HPV virüsü çıktı doktora gittik yakma yapilacakmis gün verdi yakildiktan sonra tekrarlanmaması için ilaç falan verirler mi ama tahlil yapmadılar hpv mi diye

esınız kadın mı erkek mı ben 2 ay doktor tedavısı aldım ve hıcbıseye yaramadı canımın acıdıgıyla kaldım sadece 1 2 haftaya kalmadan tekrarlıyor ve daha cok yayılıyor eger ıcerıde degılse kesınlıkle sırkeyı denemelısınız gece yatmadan once ve ya gunduz pamuga damlatıp 6 saat durmalı ve bunu dusene kadar yapın kesın sonuc alıcagınıza emınım ama bu rahatsızlık bagısıklılıkla alakalı oldugu ıcın sureklı cıktıkca kendı tedavınızı yapmalısınız

tekrarlamaması ıcın verdıklerı ılaclar ıse yaramıyor saglam vıtamın ve ahcc ımmun44 tarzı propolıs takvıyelerı gereklı ve smear testı verın duzenlı olarak ası olmalısınız kesınlıkle ben bu konuya kafayı bozdugum ıcın gecıcegını ınanıyorum

Tabiki de erkek :) bağışıklık sistemi zayıf eşimin evlenmeden öncede varmış hiç üstüne düşmedi şuanda tedavi falan olamadığı için çoğalmış durumda 16 Ekim yakilma işlemi yapılacak umarım biran önce bu siğillerden kurtulur
Umarım hemencicik geçer bu illet şeyden kurtulursunuz

Arkadaslar kimse yok mu gerçekten yardımcı olacak?
Merhaba ahcc ye baslamani oneririm 3g b12 d vitamini bagisjligini yukselt bolca yesillikli seyler ye meyve tuken sigarayi iciyorsaniz birakin uykunuzu duzene koyun korkmayin allahin izniyle hic bisi olmicak ne zaman bagiskligini guclendirsen o zaman onuda vucudundan aticaksin.

merhaba hala cıkıyormu tedavı olduktan sonra

evet ordakıler de dustu benım once anestol ıle uyusturup 5 dakıka sonra sırkeyı pamukla olan bolge buyuklugunde koymanızı tavsıye ederım 7 saat dusene kadar tekrarlayın
çok kaşıntınız varmıydı acaba deli etti beni.Cvbınız için çok tşk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…