HPV sürecim yardıma ihtiyacım var

ripelf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2023
7
1
26
Merhaba eminim bir çok kişi bu konudan muzdariptir 24 ağustosta kondilom koterizasyonu denilen yakma işlemini yaptırdım. 1 hafta sonra hpv testim 6-16-51-59 pozitif geldi dünyam başıma yıkıldı. Doktorum hemen kolposkopi yapılmasını önerdi 1 ay sonrada kolposkopi yaptırdım çok şükür sonucu temiz geldi ama siğillerim çıkmaya devam ediyor. Bu süreçte ahcc kullanmaya başladım bulaşıcı etmen zaten aylardır yok. İnternetten hbvgent adlı kremi sipariş ettim gördüğüm yerlere sürüyorum ama artık mayın tarlasına döndü genital bölgem başa çıkamıyorum sağlıkçıyım devlete randevu alsam izin alamıyorum özele binlerce lira döktüm ve dayanıcak gücüm kalmadı bu durumda olup iyileşenler tamamen temizlenenler varmı? Yeni siğil oluşumunu nasıl önleyeceğim lütfen bana bilgi verir misiniz :KK43:

Merhaba eminim bir çok kişi bu konudan muzdariptir 24 ağustosta kondilom koterizasyonu denilen yakma işlemini yaptırdım. 1 hafta sonra hpv testim 6-16-51-59 pozitif geldi dünyam başıma yıkıldı. Doktorum hemen kolposkopi yapılmasını önerdi 1 ay sonrada kolposkopi yaptırdım çok şükür sonucu temiz geldi ama siğillerim çıkmaya devam ediyor. Bu süreçte ahcc kullanmaya başladım bulaşıcı etmen zaten aylardır yok. İnternetten hbvgent adlı kremi sipariş ettim gördüğüm yerlere sürüyorum ama artık mayın tarlasına döndü genital bölgem başa çıkamıyorum sağlıkçıyım devlete randevu alsam izin alamıyorum özele binlerce lira döktüm ve dayanıcak gücüm kalmadı bu durumda olup iyileşenler tamamen temizlenenler varmı? Yeni siğil oluşumunu nasıl önleyeceğim lütfen bana bilgi verir misiniz :KK43:
elma sirkesi 7 saat artı anestol krem 4 5 gunde elveda

Selam burada önemli plan hpv 16 takibi. Çok iyi bir doktor tanıyorum ona gidebilirsin

kesinlikle denemelisin tatlım bırakma hıc bı daha fazla cıkarmıyor bazılarında hıc cıkmıyor
Şu son bir haftadır gerilemeye başladı sanırım ahcc işe yaradı.Sirkeyi 3 gün yaptım gözüme çarpanlar önce beyazladı sonra yok oldu şimdilik enerjimi topladım gördüklerimide hpvgent ile hallediyorum umarım negatife dönerim :KK43:

Şu son bir haftadır gerilemeye başladı sanırım ahcc işe yaradı.Sirkeyi 3 gün yaptım gözüme çarpanlar önce beyazladı sonra yok oldu şimdilik enerjimi topladım gördüklerimide hpvgent ile hallediyorum umarım negatife dönerim :KK43:
bende aynıyım ızderma aldım sırkeyıde ıcerıye dogru uyguluyorum gecmek uzere ama tekrarlıyor ızderma hepsını temızledı suan bısey yok gıbı

bende aynıyım ızderma aldım sırkeyıde ıcerıye dogru uyguluyorum gecmek uzere ama tekrarlıyor ızderma hepsını temızledı suan bısey yok gıbı
Malesef bitiyor sanıyorum tekrarlıyo ne zamana kadar uğraşıcaz böyle :KK43: izderma duymadım daha önce hemen araştıracağım

Merhaba koterizasyonla yakma işleminden sonra iz kaldı mı acaba benim dış dudakta orada iz kalır sanırım yakılınca

d vitamini, eğer eksikse demir, b12 kullanarak önce eksikler tamamlanacak. Ahcc bağışıklık yükseltmek için muazzam. Ahcc ye devam. Her akşam yatmadan bir yarım suya 10 damla kadar sıvı propolis damlatıp için. Mutlaka bol bol meyve sebze yeşillik tüketin. Bunlar içeriden temizleyecek şeyler. Hpvgent almışsınız zaten. Onu her gece yatmadan sürün. Sabah tahriş etmeyecek şekilde güzelce yıkayın. Her gün temiz iç çamaşırı giyin. İç çanaşırlarınızı mutlaka yüksek derece yıkayın ve kesinlikle ütüleyin. Ara ara gün içerisinde sarı kantaron sürerek yara oluşumunu engelleyin. Genital bölgeniz hiç bir şekilde nemli kalmasın. En önemli nokta asla ama asla tıraş etmeyin. Jilet en büyük etmen. Biri iyileşmeden yenisinin çıkmasına sebep olur. Gerekirse bir süre kıllarınızı almayın makasla kesin.

X