Hpv şüphesi

rosess34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
4
0
22
Arkadaşlar bir kaç haftadır vulvamda ağrı hissediyordum. Reglim 2 hafta geciktigi için ona vurdum lakin regl oldum ve bitti. Hala devam ediyor. Bu gün bakayım dedim ve orada üç tane sivilce tarzı bir şey gördüm. Küçükler bayağı. 1 sene önce biriyle temasım oldu laki tam bir birleşme olmadi. Bunu istememiştim. Sonrasında geçmişinin kötü olduğunu da öğrenmiş oldum. Konuşmayı kestik. Benim için biraz travmadır bu. Her neyse hpv tarzı bir sey olabilir mi? Böyle bir durum olursa ailemden gizlemek durumundayim. Tedavi için neler yapmam gerekir?

doktora gidip smear ve hpv testi yapmanız gerekiyor. kıl kökü iltihabı da olabilir yani ağrıya bağlı olarak anlayabilirsiniz de onu. ama her durumda bir jinokologa görünün, geciktirmeyin

doktora gidip smear ve hpv testi yapmanız gerekiyor. kıl kökü iltihabı da olabilir yani ağrıya bağlı olarak anlayabilirsiniz de onu. ama her durumda bir jinokologa görünün, geciktirmeyin
Bakire olduğum için yapacaklarını sanmıyorum sadece dıştan bakarlar. En yakın zamanda gideceğim. Belirtiler hsv gibi de duruyor çok anlamadım. İnşallah kötü bir şey yoktur.

Bakire olduğum için yapacaklarını sanmıyorum sadece dıştan bakarlar. En yakın zamanda gideceğim. Belirtiler hsv gibi de duruyor çok anlamadım. İnşallah kötü bir şey yoktur.
onu bilemiyorum ama oluşumlardan bakılarak da aşağı yukarı bi tespit yapılır.

X