Hpv pozitif

mislinasu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2024
1
0
24
Merhaba hpv 18 ve 6 pozitif olduğumu öğrendim 25 yaşındayım ve şu ana kadar 2 kişi dışında kimseyle cinsel ilişki yaşamadım ne yazik ki bu hastalığı kaptım. Hayatım durmuş gibi hissediyorum sürekli kafamda kötü senaryolar yazıyorum asla aklımdan çıkmıyor ve ne yapacağımı bilmiyorum doktorum atlatacağımı söyledi ama riskli bi tür olduğu için kendime gelemiyorum. Takviyeler kullanıyorum.Bu durumu yaşayan var mı lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba bende benzer bir sürecin içindeyim tek kişiyle birlikte oldum ve 16, 18 pozitif geldi. yarında 3. aşımı olmaya aynı zamanda 2.kez test yaptırmaya gideceğim. oldukça tedirginim. Doktor tedavi olarak ne verdi.

Merhaba herkese ben sitede yeniyim. Aralık ayı gibi genital bölgemde ufak 4 5 tane sigil olduğunu farkettim ve hemen kadın doğum doktoruna gittim. Doktor hanım lazer ile bazı sigillerimi yaktı fakat acısına dayanamadım ve normalde genital bolgemi hep ağda ile alan biriyim yani agdadan bile kat kat fazla agridi. Dermatologlar da sigilleri ozonla dondurma tedavisi uyguluyormus sanırım ikisini de deneyimleyen varsa eğer hangisi daha az acılı? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…