Hpv pozitif diger + ascus =kolposkopi

Muhittin

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
10.714
20.247
merhaba geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve 1 toplu iğne ucu et benim vardi doktora smear verdim . smear hpv pozitif dedi 16 18 değil onkolojiye git dedi. gittim aşı,papill off önerdi sigilini istersen yakayım dedi cesaret edemedim.

ama en aklımı bulandıran tipini söylemedi ve kolposkopi günü verdi. papill of ve bağışıklık guclendirici kullaniyorum...
daha 20 gün var aklım çok bulanık tek esliym eşim korunmuyor bisey olmaz diyor . Ben tedavi olursam ya ondan tekrar gecerse

Merhaba merakımxam soruyorum. Siz ve eşiniz tek eşli ise nerden geldi virüs, kendiliğinden de oluşabiliyo mu

Merhaba merakımxam soruyorum. Siz ve eşiniz tek eşli ise nerden geldi virüs, kendiliğinden de oluşabiliyo mu
Bilmiyorum inanın eşimde bende hiç düşünmedik. onda da sigiller vardi hiç kötü dusunmedim insanların sonuçta daha önceki hayatları oluyor

Yıllar önce de bulaşmış olabilir , ama eşiniz de sigillerini tedavi ettirsin.maalesef bende yeni öğrendim hpv 16 çıktı bende de.dun kolposkopi oldum 10 gün sonra sonuç cikacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…