Hpv olmuşum 😔

cfb03

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2021
337
39
30
Kızlar hpv oldugumu ogrendım. Senelerdır negatıf cıkan testım bu sene pozıtıf geldı. Cok akıntım oldugu sureclerde de negatıf cıkıyorsu sasırdım. Ahcc baslanıldı. Yanma agrı yapıyor mu bu hastalık ya da akıntı. Smealerımde 3 ay once temizdi. Bu hastalık ne belırtılerınyaotı bıraz dertleselım mı

Kızlar hpv oldugumu ogrendım. Senelerdır negatıf cıkan testım bu sene pozıtıf geldı. Cok akıntım oldugu sureclerde de negatıf cıkıyorsu sasırdım. Ahcc baslanıldı. Yanma agrı yapıyor mu bu hastalık ya da akıntı. Smealerımde 3 ay once temizdi. Bu hastalık ne belırtılerınyaotı bıraz dertleselım mı
Valla gel dertleselim bacimmm. Benim basima gelmedi boyle bisey ama bi suphe duymustum sarı akintim gelmisti yogun olarak ama herhangi bir kasinma koku hic bisey yoktu. Kan testi verdim bisey yok dendi zaten 2 hafta sonra falan adet oldum. Uzun sure adet olmadigim icinmis sozde sarı akinti ama daha kadin doguma gitmedim aile hekimi oyle dedi. Sendeki belirtiler nelerdi acaba

Ben bir tane siğil görmüştüm kasık bölgemde kimse siğil değil dedi hpv negatıf cıkıyordu bu sene pozıtıf geldı cok korktum bende

Kan testi olmaz yalnız. Vajinadan sürüntü testi vermeniz lazım hpv testi öyle yapılıyor.

Ben bir tane siğil görmüştüm kasık bölgemde kimse siğil değil dedi hpv negatıf cıkıyordu bu sene pozıtıf geldı cok korktum bende
Kaç yasinizdasiniz?.. belki yeni kapmisinizdir..o yuzden onceleri negatif gelmis olabilir..

X