hpv miyim lütfen yardım

Hayatımda her şeyi bu kadar birbirine katan birini görmemiştim. Üni mezunuyum diyorsunuz elisa testi ve smearin aynı şeye baktığını sanıyorsunuz. Ne diyeyim bilemedim.

benim bildiğim elisa hiv gibi hastalıklara yani kanla anlaşılan hastalıklara bakar. hpv kanda çıkmaz. smear ve hpv testi yapılması gerekir. onu da kadın doğum doktoru yapar. aids gibi hastalıklar da kanla bakılıyor. bakılmıştır diye tahmin ediyorum

benim bildiğim elisa hiv gibi hastalıklara yani kanla anlaşılan hastalıklara bakar. hpv kanda çıkmaz. smear ve hpv testi yapılması gerekir. onu da kadın doğum doktoru yapar. aids gibi hastalıklar da kanla bakılıyor. bakılmıştır diye tahmin ediyorum
elisa testi yapıp hasta oldugunu ögrenen cok ınsanın yorumlarını okudum.bende elisa da cıkıyor dıye duşunmuştum.bu belirtilerden olabılır mı yanı virüs

Hayatımda her şeyi bu kadar birbirine katan birini görmemiştim. Üni mezunuyum diyorsunuz elisa testi ve smearin aynı şeye baktığını sanıyorsunuz. Ne diyeyim b
haklısınız bn bu konulardan cok uzagım.ben rahim agıznda bır tahrıbat yarattı mı yanı kanserleşme sadece bunun ıcın bakıldıggını düşünüyodum.
Hayatımda her şeyi bu kadar birbirine katan birini görmemiştim. Üni mezunuyum diyorsunuz elisa testi ve smearin aynı şeye baktığını sanıyorsunuz. Ne diyeyim bilemedim.

X