hpv kaç yılda negatife döndü?

Bende test verdim suan sonucu bekliyorum ama aşırı stresim 1 senedir o kadar çok stres yaptım ki acaba stresten lezyon yaptı mı

kaç yıldır hpv var sizde?
Açıkcası hpv temasım var oda 3.5 yıl önce 2 yıl önce onda belirti verdi beni uyarması bende şans eseri o olduğunu öğrendim panik oldum açıkcası bana dalga gecer gib seyler yazdı bundan bir kaç ay önce sırf bu yüzden iletişim kurdum adam sigil hiç bulaşır mı korkulacak bir durum yok herkeste oluyor Türkiye’de çok yaygın dikkat et kendine dedi birde bana negatif istersen sende test ver dedi yani benimki hem hpv değilmiş zaten dedi ama siigl vardı yaktırdı gördüm yani bana bahsetmedi sadece yanımda ol ama benle de temas etti yani bana hiç bahsetmedi açıkcası sonucu vs bilmiyorum ayrılmıştık o sıra zaten bi konu yüzünden

geçmiş olsun. smear verdiniz mi bu süreçte peki?
Hiç vermedim ben smear yeni duydum hiç bir bilgim yoktu Burda bayanlar yönlendirdi beni bana kalsa belirti verdiğinde gitmiş okurdum galiba hanımlar söyledi hemen gittim çok korkuyordum halen öyle sonuçları öğrenmeye aramaya bile korkuyorum ama mecbur ogrencem

anladım. stres olmayın belki de kapmadınız.

anladım. stres olmayın belki de kapmadınız.
Zannetmem bulaş Yolu çok hızlı imiş zaten gereksiz salak nasıl sinirleniyorum bildigin sevdiğimiz için kullanıyorlar kardeşim sen doktor uyarmıştır neden temas ediyorsun demi ben bilmiyorum neden benim hayatıma engel oluyorsun olduysan bile sonuçları söyle yazdım sana tipi belirt 6 ayda bir Kadınlar gibi sende kontrol ettir doktora git normal kadınların yaptığı gibi benim negatif ve hpv değil yani dalga geciypr kanser olabilirim bak diyorum yok sende varda zaten olursun ama kanser değil zaten hpv değil deyip geçiştirdi beni olsa sende bu zamana kadar çıkardı zaten dedi dilediğim gibi hpv değilmiş dedi benimki yani hakkım helal degil açıkcası sırf kendisi hpv değilmiş gibi temiz gibi gösterip bunu başka bir yerden alabileceğimi söyledi

sizi çok iyi anlıyorum. bana da 6 yıl önceki birinden kaldı. ama 2 yıl sonra çıktı. hala nası sinirleniyorum bilseniz.

sizi çok iyi anlıyorum. bana da 6 yıl önceki birinden kaldı. ama 2 yıl sonra çıktı. hala nası sinirleniyorum bilseniz.
6 senede sende ne belirtiler oldu ben yazdım bak çok korkuyorum söyle dedim adam dalga gecti yok dedi böyle yani hakkım helal değil umarım yaşattığını yasar sordum varya çok korkuyordum hala gitmezdim hanımlar cesaret verdi test oldum yakardır kanserim diye gezdim yemeden içmeden kesildim psikolojim bozuldu mutsuzdum keyf alamıyordum ama sigil çıkmadı akıntım beyaz oluyor bezen hoca en son bi enfeksiyon gözükmüyor dedi bazen ise kasıntım oluyor ama öyle günlerce sürmüyor

Ya bnim de 3 yil oldu leep olali ama bazen kasinti oluyo 1 2 gün gecio sonra korkuorm 2 yldir test yaptrmadm tekrarlamasinnn

Bana da 6 yıl önceki birinden kaldı. Üstelik söylemedi uyarmadı. Cinsel ilişkiden yaklaşık 4 ay sonra falan bende siğiller cıktı başta ufaktılar sonra büyüdüler kocaman oldular doktora gittim yaktı. Doktor uyarmadı test falan da istemedi cahillik bende peşine düşmemiştim taa ki burayı okuyana kadar. Dünyam başıma yıkıldı valla. O sekilde 2019a kadar geldim hicbir sey bilmeden düşün. Sonra keteme test verdim negatif geldi türünü falan bilmeden negatif oldum sanırım. Diyeceğim o ki Evet negatif olunuyor. Valla bende cok sinirleniyorum bildiği halde söylemedi hakkımıza giriyorlar bu erkekler lütfen burdan okuyan arkadaslar varsa dikkatli olun.

cok geçmiş olsun. ne güzel kurtulmuşsunuz. valla bu hafta 3.biyopsi yapılacak. umarım bende negatif olurum artık

Takviye kullanıyor insanlar negatife dönmek için ahcc falan kullanıyorlar. onu arastırın isterseniz.
ben ahcc ye çok güvenemedim. gardasil 9 lu vurduracağım. bir de deflagyn kullanayım diyorum. cin oluşmamış olsa da faydalı olabilir gibi geldi deflagyn. önce doktora soracağım tabi

ben ahcc ye çok güvenemedim. gardasil 9 lu vurduracağım. bir de deflagyn kullanayım diyorum. cin oluşmamış olsa da faydalı olabilir gibi geldi deflagyn. önce doktora soracağım tabi
Evet aşıyı bende vurulcam ne olur ne olmaz cok değişik bir virüs gercekten herkeste farklı etkisi var. Herkesin hpvsi kendine yani bağısıklığa bağlı biraz da. Hergün yeni bir sey öğreniyorum hpvye dair. Hpv taşıyan insanda büyük sorumluluk var bence kadın olsun erkek olsun vicdan sahibi olmalı insan karsı tarafa bulastırmamak için. Malesef ben öyle birine denk gelmedim şanssızdım. Coğu genc kızımızın bu virüsten haberi bile yok toplumu bilinçlendirmek gerekli. Avrupada her genc kız 20 yaşında aşı oluyor. Bizde neden yok madem bu kadar kansere kadar götüren bir seyse. Cok enteresan gercekten, Bir de söyle bir sey var kontroldeyiz testlerimizi yaptırıyoruz en azından bilmeyip yıllarca taşıyan var. Kadınlar kulubü olmasa benim haberim bile olmayacaktı yani. Basit bir siğil deyip gececektim. Hastalığın kendisinden ziyade psikolojik yönü çok ağır. Ama zamanla alışıyor insan hayatı zindan etmeden kontrollerimizi yaptırırsak inşallah bir sorun cıkmaz. Hepinizin negatif olması dileğiyle

Uzun zamandır girmiyorum hpv 16 dan 9 ayda negatif oldum geçmiş olsun sizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…