hpv kaç yılda negatife döndü?

merhaba 4 aydir bende oldugujunu biliyorum omcesini bilmiyorum ilkk iliskim 5 yil omce ilk iliskiyle kapiloyormus hemen 5 yildir bende negatif olamamisim demekki 2.5 yil once ayrildim aktif cinsel hyatimda yok yani baskasiyla bisi yasamadim. simdi atmak icin ugrasiyirum bazilari inatci oluyirmis malesef bende ozel caba sarfetmemistim bilmedigim icin.. 9 ayda 1 senede atanlari okudum forumda ama. sinirimi bozan ara vermis olmama ragmen benimle olmasi hala

vucutta uyuyor yıllar sonra çıkıyor. o nedenle 5 yıldır pozitif değilsinizdir belki

vucutta uyuyor yıllar sonra çıkıyor. o nedenle 5 yıldır pozitif değilsinizdir belki
belki de uykudaydi sonradan aktfilesip cin yapmaya basladi bilemiyorum ki. bisandim o ara streslidim sanirim o zaman uyandi uykusundan ama bosandiktan snra cinsel hayatim olmadi neden atamadim bilmiyorum ahcc alacagim onunla atarim belki.

bir an once kurtulamk istiyirum. cin ilerlerse diye kotkuyorum. agiz ve anala taktim kafayi (anal iliskim hic olmadi ama icerden sicriyormus oyle diyorlar bilemiyorum) onun testini yaptircam ay basinda

agiz testini mavi lab yapiyor ist da.. anal olani da yapan yer buldum. oyle gidegim iste agiza yerlesiyormis. oral sexle anal olmadi ama yine de kirkuyorum

dün yabancı dilde araştırma yaptım. kısaca özetleyeyim. Hpv er ya da geç vücuttan atılıyor.
vücutta daha fazla kalanlar için 2 sonuç var. ilki, virüs zaten zamanla etkisini kaybediyor. ikincisi ise vücutta fazla kaldığı için hücresel değişiklik yapma ihtimali artıyor.

işte bu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…