HPV GARDASİL 9 AŞIDAN 20 GÜN SONRA AŞI YERİNDE AĞRI VE KOLDA UYUŞUKLUK, KARINCALANMA

aynısı bana da oldu. gardasil 9 ilk dozdan 20 küsür gün sonra aşı yerim ve kolum ağrıyor, parmak ucum uyuşuyor. aşı olduktan sonra hiçbir yerim ağrımamıştı. 20 gün sonra ağrı olunca şaşırdım.
Merhaba zamanla geçti mi acaba benim 1 haftada başladı şu an 3. Haftadayim kol da değil üst sırtım kol altım vs aciyip ağrıyor kaslarim ve 2 gündür uyuşukluk var. Ftr randevusu aldım ama daha gidemedim

Merhaba benim de asidan 1 hafta sonra baslayan kol ağrım basladi. Simdi 3 hafta oldu sırtım kol altım vs sanki etim ezilmiş gibi ağrıyor. Aciyor. Omzumda biraz bazı hareketlerde agri var. İki gündür uyuşma basladi. Geçecek mi bu zamanla sizce

Bilmiyorum umarım hepimizin ki geçer. Benimde ara ara uyuşuyor. Düşünmemeye çalışıyorum

Ben ası olduktan ıtıbaren 1 ay sürdü . Ilk 2 de acımamıştı hiç böyle olmamıştım 1 gün sürmüştü. Sonuncu böyle olunca endişelendim ama geçti.

Ben ası olduktan ıtıbaren 1 ay sürdü . Ilk 2 de acımamıştı hiç böyle olmamıştım 1 gün sürmüştü. Sonuncu böyle olunca endişelendim ama geçti.
Umarım benim de geçer. 2 yi olmayacağım cok korkuyorum. Çok ağrıyor sadece kolum agrisa neyse ama omzum sırtım... geçmiş olsun size de
Teşekkür ederim dönüşünüz için

Merhaba zamanla geçti mi acaba benim 1 haftada başladı şu an 3. Haftadayim kol da değil üst sırtım kol altım vs aciyip ağrıyor kaslarim ve 2 gündür uyuşukluk var. Ftr randevusu aldım ama daha gidemedim
merhaba, geçti benimki, ama bir buçuk hafta falan sürdü. arada ağrıyor kolum, bazen parmak uçlarım uyuşuyor. bi kaç kişiye daha sordum, onlarda da böyle yan etkiler olmuş.

X