HPV DESTEK

Cok üzüldüm gercekten Allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın. Valla bana doktor öyle dedi enfeksyon oldugu için smear yanlıs sonuc verebilir dedi anlamadım ki. Fitil verdi bir de bi kac ilac smdi onları kullanıyorum. Siğil gecmisim var benimde gercekten korkuyorum. Başlarından savıyorlar sizinde dediğiniz gibi internetten cok arastırma yapmayın ben okuya okuya anksiyete oldum kendi kendimi hasta ettim. Durmadan düşünüyorum psikolojik olarak bitmis durumdayım yani

Allah yardımcımız olsun

Canım doktorunu söyleyebilir misin

Nerede leep yaptırdınız acaba sonucu çıktı mı leep in

Çok teşekkür ederim işlem ücreti ne kadardı acaba
1000 tl vermistim sigortaniza gore degisiyor fiyatlar maddi acidan zorlarsa sizi devlet hastanesinde de yaptirabilirsiniz ben sadece bir an once olmak istedigim icin isler daha hizli ilerlesin diye ozele gitmistim burada bir arkadas zeynep kamil de olmustu onun da islemi guzel gecmisti

Çok teşekkür ederim ben 6.5 gibi fiyatlar aldım şu an

Sigil çıktı sizde ondan dolayı mı bu kadar test verdiniz ya bizlerde varsa mesela ama sigil çıkmadıysa nasıl olacak mesela Erken tanı vs

Ya birsey diyeceğim çıkınca mı bulaş oluyor yoksa çıkmasa bile taşıyorsan bulaş oluyor mu 2 sene sonra çıkmadıysa kesin ve kesin vücuttan atılmış mı oluyor yani

Sigil çıktı sizde ondan dolayı mı bu kadar test verdiniz ya bizlerde varsa mesela ama sigil çıkmadıysa nasıl olacak mesela Erken tanı vs
Hayir hpv nin bir suru tiplemesi var bendeki sigil cikaran tiplemesi degildi yani tip 16 yuksek risk grubunda rahim agzi kanseri olusturan tiplemesi sigil olan tiplemeler kansere donusmuyor dusuk riskli ya da orta riskli toplemeler oluyor yani ben bir sey oldugu icin doktora gitmedim normal kontrol amacli gittim gorunurde hicbir seyim belirtim olmamasina ragmen o sekilde ogrendim yani sigil vs bir sey yok bende tamamen kontrol icin gittigim de ogrendim bu sekilde 6 ayda bir kontrole gitmek onemli

Erken tani denilen sey de kontrole gidiceksiniz tabiiki de bir sey olmasa bile smear testi vermeniz gerek duzenli kontrole giderseniz erken tani da teshis edilmis olur zaten

Birde hanımlar hpv asısı oldunuz mu olmadıysanız olmayı düşünüyormuşsunuz birde bu kanser için aşı olanınız var mı aranızda ben çünkü tam 26 yaşındayım olsam mı bir ton şey yazıyorlar çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…