Hpv 16 pozitif

madly92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
3
0
31
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç aydır sürekli mantar enfeksiyonum tekrarlıyordu 6 ay önce evlendim fakat 4 sene önce bir birlikteliğim olmuştu. O kdr pişmanım ki iste ne fayda. Doktor hpv ve smear testi istedi. Smear çıkmamış ama hpv 16 pozitif çıktım. Sanki dünyam başıma yıkıldı öğrenince hemen parça almaları gerektiğini söyledi. Bende perşembeye iyi bir doktora randevu aldım. Ama inanın o kdr çok ağladım ki perisan haldeyim. Acaba kanserlmiyim değil miyim nasıl yaparım düşüncesi ile kendimi mahvettim. Yasım 31. Lütfen bu durumu geçiren birisi varsa anlatabilir mi. Doktor o kdr çok korkuttu ki tedavisi yapılmazsa rahmin tamamına kdr alınma ihtimali var gibisinden. Bende eşimde çok kötü haldeyiz sürekli bilgi edinmeye çalışıyoruz biraz olsun içimiz rahatlasın diye.

Ben ve eşimde ilk duyduğumuzda şok olduk ama üzülme kanser evresi biraz ileri evre o belirti veriyormuş ilişki esnasında kan gelme vs gibi şuan için rahatlayın artık tedavi olacaksınız. Bende dünyanın sonu zannediyordum ama insan bir süre sonra bununla yaşamaya alışıyor. Kolposkopi+biyopsi yaptır sonucun gelmeden endişelenme lütfen. Psikolojik olarak güçlü durmak gerekiyor bağışıklık çok önemli 🙏🏼

Dün yaptırdım kolposkopi sadece bir yerden biyopsi alma gereği duydu doktor. Doktoruda çok araştırıp gittik. Çok ciddi birsey çıkmayacak muhtemelen diye gönderdi bizi. Umarım öylede olur. Sizin ne çıktı acaba

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç aydır sürekli mantar enfeksiyonum tekrarlıyordu 6 ay önce evlendim fakat 4 sene önce bir birlikteliğim olmuştu. O kdr pişmanım ki iste ne fayda. Doktor hpv ve smear testi istedi. Smear çıkmamış ama hpv 16 pozitif çıktım. Sanki dünyam başıma yıkıldı öğrenince hemen parça almaları gerektiğini söyledi. Bende perşembeye iyi bir doktora randevu aldım. Ama inanın o kdr çok ağladım ki perisan haldeyim. Acaba kanserlmiyim değil miyim nasıl yaparım düşüncesi ile kendimi mahvettim. Yasım 31. Lütfen bu durumu geçiren birisi varsa anlatabilir mi. Doktor o kdr çok korkuttu ki tedavisi yapılmazsa rahmin tamamına kdr alınma ihtimali var gibisinden. Bende eşimde çok kötü haldeyiz sürekli bilgi edinmeye çalışıyoruz biraz olsun içimiz rahatlasın diye.
Eşiniz daha önce ilişki yasadığınızı biliyomuydu peki ?

Merhaba canım öncelikle çok geçmiş olsun yüzde 99 kanser değilsiniz bu yaşta bukadar hızlı ilerlemez en kötüsü cin 123 tür bunlarda olmayabilir benim kanser olmama ramam kaldı cin 3 ten rahim ağzını kazıdılar aşımı oldum bağışıklığı güçlü tutup ahcc kullandım hpvyi yendim üstelik 31 yaşında tekrar anne oldum lütfen hiç canınızı sıkmayın çoğu insan hpvnin vücudunda olduğu u bilmeden atılıyor vücuttan sizde atlatacaksınız anne olacaksınız merak etmeyin

Bende de hpv 31 cikti o kadar uzgunum ki anlatamam simdi smear sonucumu bekliyorum gercekten kafayi yiycem size de gecmis olsun atlatiriz umarim

Merhaba canım öncelikle çok geçmiş olsun yüzde 99 kanser değilsiniz bu yaşta bukadar hızlı ilerlemez en kötüsü cin 123 tür bunlarda olmayabilir benim kanser olmama ramam kaldı cin 3 ten rahim ağzını kazıdılar aşımı oldum bağışıklığı güçlü tutup ahcc kullandım hpvyi yendim üstelik 31 yaşında tekrar anne oldum lütfen hiç canınızı sıkmayın çoğu insan hpvnin vücudunda olduğu u bilmeden atılıyor vücuttan sizde atlatacaksınız anne olacaksınız merak etmeyin
Merhabalar bende 26 yasındayım smear temiz hpv 39 45 56 türleri pozitif çıkmış. Ne zaman atılır ve negatif olduk diyelim geri pozitif olunuyor mu tamamen kurtulmak mümkün müdür bundan..

Merhaba bende hpv 16 yım parça alınıp biyopsiye gönderildi cin 2 geldi. Konazisyn işlemi yapılacak banada. Ama rahimin tamamının alınması gibi bir durum yok biyopsi sunucunuz çıktımı?

Bendede cin 1 çıktı. Çok şükür erken evrede yakaladık ama benim kafama takılan hpvyi nasıl vücuttan atıcaz. Eşim deki temizlense bendeki tekrar ona bulaşmazmı kısır döngüye girmeyecekmi bu olay kaç yıl prezervatif ile korunmak gerekecek ki prezervatif de tam korumuyormuş. Çok huzursuz edici.

Merhabalar bende 26 yasındayım smear temiz hpv 39 45 56 türleri pozitif çıkmış. Ne zaman atılır ve negatif olduk diyelim geri pozitif olunuyor mu tamamen kurtulmak mümkün müdür bundan..
1 sene içinde atılıyor genelde ama taşıyıcıyla birlikte olduğunuz müddetçe atılması zor

1 sene içinde atılıyor genelde ama taşıyıcıyla birlikte olduğunuz müddetçe atılması zor
2 ay önce kaptıgımı düsünüyorum cünkü enfeksiyon mantar regl de bir tuhaflık her şey bir anda oldu. Artık cinsel iliski yasamıyorum. Kolposkop olacagım cin seviyeleri umarım cıkmaz

X