Hpv 16 cin 1 İstanbul doktor

doyukum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
31
-1
Meraba arkadaşlar lütfen yardımınıza ihtiyacım var. Hpv 16 cin 1 tanısı aldım 30 yaşında evli bayanım bana acil bu işin ehli İstanbul avrupa da doktor önerisi lazım özel hastane de olur devlette.. ziraa sağlık sigortam var..Medipol hastanesi bezmialem hastanesi bile olur lütfen..lütfen bu süreci atlatan arkadaşlarımızdan da destek bekliyorum teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
Merhaba sakin ol lütfen cın 1 çıkmış korkma sakın. Ben İstanbul’da değilim ama özel hastane doktorlarını araştır bu konuda inan doktorların çoğu cok bilgili internetten yorumalara bakarak git. Eşinle cinsel ilişkinize bir süre ara vermelisin . Yaşından dolayı belki leep işlemi yapar belki de yapmaz 6 ay sonra gel der ya da deflayn verir kullanman için. Bu süreçte sigara içiyorsan bırak. Bol bol sağlıklı beslen ve stres yapma bu biraz zor oluyor ama lütfen yapma

İnanın çok korkuyorum su internet resmen bilgi çöplüğü çok araştırdım ve bişey bulamıyorum doğru dürüst kızım çok küçük kötü şeyler canlaniyo kafamda sigara maalesef kullanıyorum geçen sene vardı hpv smear temizdi ihmal ettim ve cin 1 oldu..çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için Allah razı olsun

Ne demek merak ettiğin bir şey varsa sor lütfen sakın korkma benim cın 2-3 olan arkadaşlarım atlattı. Doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin ve bağışıklığı güçlü tutun

Ne demek merak ettiğin bir şey varsa sor lütfen sakın korkma benim cın 2-3 olan arkadaşlarım atlattı. Doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin ve bağışıklığı güçlü tutun
Çok teşekkür ederim pazartesi doktora tedavi basliyo dua edin atlaticam inşallah

Kolposkopi yapıldı maalesef cin 3 geldi salı günü leep olucam doktor kolposkoppide şanslısın iki alanda tek hücre değişimi var dedi kafam allak bullak cin 1 e uzulurken cin 3 le mucadelem başladı çok zor bı süreç kaç doktor değiştirdim ben bile sayamiyorum en son çapa da Samet topuza gittim ve leepe onunla yapmaya karar verdim umarım sınırlar temiz çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…