Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eki Görüntüle 3152658

Eki Görüntüle 3152659

Kırmızı Medrese - Şırnak​

Dağ Kapı Mahallesi'nde, şehrin batısındaki sur kalıntılarının üzerine inşa edilmiştir. Medresenin güney cephesinin ortasında Mela Ahmedi Ciziri’nin türbesi bulunmaktadır. Yapının inşa kitabesi ve vakfiyesi bulunmaması sebebiyle kesin yapım tarihi belli değildir. Uzmanlar yapıyı XIV. yüzyılın ilk çeyreğine tarihlendirmektedir.

Hayırlı sabahlar 🌻

Akşama fotoğraf paylaşımı vardır. Katılımlarınızı bekliyorum
İyi öğlenler, paylaşmaya çalışacağım inşallah

Geldi benimkiler 🤓

637A1740-AD7E-4A6A-865B-1E2296B89D06.jpeg

Dune'un belki bana hitap etmez hepsini almayayım düşüncesiyle 2 tanesini almıştım. Şimdi bu fotoğraftan sonra baktım yine artmış fiyatları 🤦🏿‍♀️ Alsaydım keşke 🫣
Size inandım güvendim hepsini aldım 😅yoksa sen güvenmemiş miydiiiinnn sayfamıza😱🤪🤪🤪
Benim de bir gün bütün kitaplarım biter mi acaba 😅

Eki Görüntüle 3152755

Eki Görüntüle 3152756
Ayyy ilk kitaplık ne güzel görünüyor ne kadar düzgün 😅 ve kitapların hepsi ilgi çekici duruyor ya yakın çekim isterim acaba mümkün müdür neler var baksak ya da 1000k uygulamasını kullanıyor musun başkanım ordan bakayım 😬

Size inandım güvendim hepsini aldım 😅yoksa sen güvenmemiş miydiiiinnn sayfamıza😱🤪🤪🤪

Ayyy ilk kitaplık ne güzel görünüyor ne kadar düzgün 😅 ve kitapların hepsi ilgi çekici duruyor ya yakın çekim isterim acaba mümkün müdür neler var baksak ya da 1000k uygulamasını kullanıyor musun başkanım ordan bakayım 😬
O kitaplığı yeni aldım. Kitaplar artık sığmıyordu ama böyle de sığmadı :KK70: Akşam çekerim
Kullanıcı adım : calci

geçmiş olsun canım daha iyidir inşallah

yapma bunu yapma :olamaz:

Geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun 🙏🏿

Geçmiş olsun canım

O iş tamam :KK70:

K Kitapkontesi canım geçmiş olsun inşallah daha iyidir kızın🙏

K Kitapkontesi çok geçmiş olsun canım benim ❤️
Iyi aksamlar herkese, hepinize tesekkur ederim cok sukur bugun daha iyi kizim.
Ay sonu yaklasti kitap bitirme telasina dustum 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X