Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam hanımlar 😊😍🙋 Kitabım çayım ve bebeğim ile beraberim. 😊😍❤️
IMG_20220415_120355.jpg

Bugün aynı şeyi bende alamut kalesini bitirmek için yaptimm. Cokk şükür bitirdim 🙂
Ben de bugün kütüphaneden aldim Alamut'u inşallah bitirmek de kısmet olur.

Çapraz okumayı bıraktim.

Artık tek kitap gidiyorum.Capraz da çok kitap başladım kaldı kenarda.

Bebisim dogdu cok sukur,hafif ağrılarım var benim.bebegim iyi masallah. 2 bucuk kilo doğdu minigiz birazcik. Sutu geldi emiyo. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍
Ya ne güzel onca badireden sonra bak sağlıkla kucağına aldın şükür. Analı babalı, saglikli ,mutlu bir geleceği olsun ınşallah ❤

Ben de bugün kütüphaneden aldim Alamut'u inşallah bitirmek de kısmet olur.

Çapraz okumayı bıraktim.

Artık tek kitap gidiyorum.Capraz da çok kitap başladım kaldı kenarda.
Onu hiç yapmadım canım ben. Biri bitmeyince diğeri asla baslamiyorum..kitap elimde bazen biraz surunuyo ama bitiriyom sonunda. Ben Peter willeyin alamutinu okudum aslında güzel okunuyordu fakat ben okuyamadım.bu ara bulantım uyku halsizlik çok oldu.

Bebisim dogdu cok sukur,hafif ağrılarım var benim.bebegim iyi masallah. 2 bucuk kilo doğdu minigiz birazcik. Sutu geldi emiyo. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍
Çok sevindim canım💙💜
Ay darısı ablamın başına. Tansiyonu yüksek çıkmış sabah. Bırakmadılar doğuma almışlar ama suni sancı vermişler. Hala daha doğmadı :KK43:

Ayyyy gözünüz aydın çok sevindim. Rabbim analı babalı büyütsün 😍😍

Çok sevindim canım💙💜
Ay darısı ablamın başına. Tansiyonu yüksek çıkmış sabah. Bırakmadılar doğuma almışlar ama suni sancı vermişler. Hala daha doğmadı :KK43:
Rabbim hayırlı bir doğum nasip etsin ablana başkanım❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X