Hoşgeldin bebeğim.

UcukMavi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
10.655
734
Bu haberi uzun zamandır bekliyordum. Nihayet bana bu mutluluğu yaşattı Allahım:sm_cool:Herşey rüya gibi... Eşimde bende inanamıyoruz hala nerden nereye büyük bi aşk ve onun hediyesi mini minicik ruhumda büyüyen 5 haftalık bebeğimiz :nazar:Bize bu mutluğu yaşattığın için sonsuz şükürler olsun Rabbim sana...:Saruboceq:sabah bulantıları dışında tüm belirtileri yaşıyorum çok şükür şimdilik bulantım yok ama :Saruboceq:kendimi feci yorgun hissediyorum; olsun herşeye deger bu mutluluk seni çok seviyorum bebeğim:emir_bebek:seni tüm varlığımla hissediyor ve çok seviyorum

gözünn aydınn canımm allahh bebişinii sana bağışlasınnn :)

Tebrikler.. gözünüz aydın, sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin Rabbim.

tebrikler canım allah sağlıkla kucağına kavuştursun..

Allah tamamına erdirsin canım sağsalim kucağınada alırsın inşallah

Son düzenleme:
Ay cnm ayni siralar hamile kalmişiz rabbim ikimizide saglikla kuccagimiza almayi nasip eder inş bebiş isteyen tüm kullarinada bebiş nasip eder sen ne zamandir istiyodun cnm

tebrikler canım şimdiden Allah analı babalı büyütsün.... bebeğini hissettiğinde her şeye değiyor ya canım hele de hareketlerini hissedince...

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim güzel dilek ve dualarınızdan dolayı.. 10 aylık evliyim :asigim: 5 aydır korunmuyorduk artık yavaş yavaş umudumuzu kaybetmeye başlamıştık ki bebeşimiz kapıyı çaldı sırnaşık şey.hoşgeldi:emir_bebek:

kızlar benim gözlerimde avatarımdaki bebek gibi maviş. benim bebeğimin gözleride böyle olur inşallah.

ay bende gözleri maviş bebiş istiyom ya gözlerim maviş deil ama inş maviş olur rabbim istedikten sonraaaaaaa

canım öyle tabiki inşallah bebişlerimizin gözleri maviş maviş olur. canım bide senin bebişin tam olarak kaç haftalik ve günlük

cok cok cok cok tebrık ederım senı canım bu arada adasız herlade benım esımın adıda yunus benımde adım ayse harıka bı tesaduf olmus bnde ıkı aylık hamısım allah bebısınızı sıze bagıslasın canımm

X