horoskopa göre doğru erkek...

benm 22.11.1985 onun 12.06.1984 bana da bakar mısın canım.şimdiden teşekkrler

22,12,1985 izmir ben
05,09,1979 amasya eşim
bakarmısın canım

-217 Kare Günes - Merkür

Olumsuz durum: Bu çift birbirini anlamaz. Benzer entellektüel zevkleri ve begenileri yoktur. Bu sebeple birbirlerini anlamakta zorlanirlar.Bu da karsitliklara ve yalanlara yol açar.

-117 Kare Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -satrun sensin-

90 Sextil Merkür - Mars

Olumlu durum: Iyi bir çift. Birbirlerini anlarlar, fikir tartismalarini severler. Entellektüel anlasma içindedirler.

-89 Kare Jüpiter - Uranüs
Olumsuz durum: Ortak hiçbir noktasi olmayan, uyumsuz bir çift.

75 Üçgen Venüs - Jüpiter

Olumlu durum: Bu birliktelik basarili olacaktir. Birlikte olmaktan, yasamaktan mutlu bir çifttir, harika bir aile yasantilar, birbirlerine güvenleri, anlayislari ve benzer begenileri vardir.

-66 Kare Satürn - Uranüs

Olumsuz durum: Birbirlerine hiç anlayis göstermezler. Bu iliski bir sekilde baslarsa eger sayisiz tartisma da beraberinde gelecektir.

57 Sextil Merkür - Plüton

Olumlu durum: Mutlu bir birliktelik.

47 Üçgen Merkür - Neptün

Olumlu durum: Çok iyi anlasirlar.

45 Üçgen Jüpiter - Plüton

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

41 Sextil Jüpiter - Neptün

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

benm 22.11.1985 onun 12.06.1984 bana da bakar mısın canım.şimdiden teşekkrler

121 Kare Mars - Jüpiter

Olumsuz durum: Birbirlerinden çok farkli iki insan olduklari için çok iyi anlasamazlar, birbirlerini tamamen anlayamazlar. Sinir ve karsitliklar bu iliskide onlari beklemektedir.

-111 Kare Jüpiter - Satürn

Olumsuz durum: Zor bir iliski, birbirlerinden çok farklilar.

107 Birleşme Merkür - Uranüs

Olumlu durum: Bu çiftin üzerinde hiç bulut yok. Birlikte olmaktan keyif alirlar, entellektüel düzeyde anlasirlar, fikirlerini paylasmayi severler.

104 Birleşme Venüs - Mars

Olumlu durum: Bu iliski daha çok cinsellik ve tutku üzerine kuruludur.

88 Üçgen Merkür - Jüpiter

Olumlu durum: Ideal, gösterisli, mutlu bir çift. Entellektüel düzeyde birbirlerini çok iyi anlarlar, birbirlerine büyük güvenleri ve basarili bir aile yasantilari vardir.

67 Sextil Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

56 Zıt açı Merkür - Merkür

Olumsuz durum: Iletisim için uygun degildir.

49 Birleşme Satürn - Plüton

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik

mrblar benimkinede bakıverirmisiniz benim 25.07.1988,nişanlımın 19.10.1982

-203 Kare Merkür - Venüs

Olumsuz durum: Iliskileri her ne kadar bazen uyum içinde olsa da bazen de rahatsiz edicidir. Birbirlerine uymayan fikirlerini tartisirlar, birbirlerinin hatalarini kabul ettirmek için bitmek bilmez tartismalara girerler.

-129 Kare Merkür - Neptün

Olumsuz durum: Bu iliski ancak hayaller ve ardindan da hayal kirikliklari getirecektir. Bu iki insan birbirlerini hiç anlamayacak ve eger iliski sürerse yalanlar ve aldatma ile sürecektir.

-106 Zıt açı Venüs - Mars

Olumsuz durum: Tamamen cinsellik ve tutku üzerine kurulu bir iliskidir ve bu tarz iliskilerin, sadece kiskançlik ve gerginlik gibi negatif özellikleri tasir.

105 Üçgen Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -guneş sensin-

-98 Kare Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -merkur sensin-

98 Sextil Günes - Satürn

Olumlu durum: Iste dengeli bir çift. Sakin ve sessiz bir birliktelikleri vardir. Bu birliktelik arkadasliktan aska dönüsmüstür. Satürn Günes'e hükmedecektir, fakat Günes bunu zor kabullenebilir. Ancak yine de Günes güvenceyi ararken, Satürn de mükemmel bir es olacaktir. -satrun sensin-

95 Üçgen Venüs - Venüs

Olumlu durum: Harika bir çift. Ask, nese, anlayis, birlikteliklerini harika kilacak her özellik onlarda mevcut.

79 Birleşme Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -satrun sensin-

-69 Zıt açı Merkür - Mars

Olumsuz durum: Bu çift için öngörülmeyen birçok problem vardir. Fikirleri çok karsittir, birbirlerini anlamazlar ve tartismalar çikar. Birbirleri için yaratildiklari söylenemez.

65 Sextil Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -uranüs sensin-

56 Sextil Satürn - Plüton

-51 Zıt açı Jüpiter - Uranüs

46 Üçgen Mars - Uranüs

Olumlu durum: Insiyatif ve karar alma konularinda benzerlikleri, onlari iyi bir çift yapar.

-39 Zıt açı Venüs - Neptün

Olumsuz durum: Bribirlerine karsi çekim içinde olduklari tartisilmaz ama bu iliski kisa sürecektir. Bu iliskide, asik olan tek kisi Venüs'tür, Neptün ise sadik degildir. -venus sensin-

Son düzenleme:
benim: 23.08.1985
onun:25.07.1985
şimdiden teşekkür ederim...

benim: 23.08.1985
onun:25.07.1985
şimdiden teşekkür ederim...

-135 Kare Günes - Plüton

Olumsuz durum: Büyük bir fiziksel çekim çifti birlestirecektir ancak bu iliski saglikli degildir. Plüton Günes'i degistirmeye çalisir ki Günes buna izin vermez. Siddetli tartismalar da bu yüzden çikar. -pluto sensin-

-102 Zıt açı Merkür - Jüpiter

Olumsuz durum: Ideal bir çift degilleri. Her zaman ayni fikirleri paylasmazlar, begenileri farklidir ve bu anlayis kitligi tartismalara ve gerginliklere yol açar.

-80 Kare Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -satrun sensin-

78 Üçgen Günes - Neptün

Olumlu durum: Birbirlerine karsi bir çekim içindedirler. Ancak bu ask ve anlayis günlük yasantinin problemleri içinde kaybolacaktir. Hatta çift bir süre önce birbirlerine karsi nasil olup da çekildiklerini anlayamaz hale geleceklerdir.

78 Üçgen Merkür - Uranüs

Olumlu durum: Bu çiftin üzerinde hiç bulut yok. Birlikte olmaktan keyif alirlar, entellektüel düzeyde anlasirlar, fikirlerini paylasmayi severler.

-75 Kare Mars - Satürn

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile dayanilmaz olur.

-72 Kare Mars - Plüton

Olumsuz durum: Yikima yol açacak bir tutku. Kisinin bu iliskiden sonra kendisini toparlamasi çok zor olacaktir. En iyisi bu iliskiye hiç baslamamaktir.

57 Sextil Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

51 Sextil Günes - Plüton

Olumlu durum: Bu ilk görüste asktir. Büyük bir tutku duyarlar, iki miknatis gibi çekilirler, birbirlerini hep görmek ve birbirlerine hep dokunmak zorunda hissederler. Mükemmel ve tutkulu bir cinsel birliktelikleri vardir. Tabii bu tip iliskiler ömür boyu sürmez, sakin bir sevgiye ya da arkadasliga dönüsmez de. Içlerinden birinin tutkusu bittiginde öteki aci çeker ve bu kalp acisinin üstesinden gelmek için çok ugrasir.

benimki 05,08,1984
onunki 01,01,1982
bakarsanız çok mutlu olucam. tşkrler...

186 Üçgen Günes - Merkür

Olumlu durum: Birbirlerini iyi anlayan, ortak ilgileri ve meraklari olan bir çifttir bu. Birbirleri ile çok iyi anlasir ve birbirlerine saygi duyarlar.

-115 Kare Venüs - Satürn

Olumsuz durum: Iyi bir çift olduklari söylenemez. Venüs'ün, soguk, duygularini saklayan, tepkisiz Satürn'e dayanmasi zordur.

113 Sextil Merkür - Mars

Olumlu durum: Iyi bir çift. Birbirlerini anlarlar, fikir tartismalarini severler. Entellektüel anlasma içindedirler.

87 Sextil Günes - Satürn

Olumlu durum: Iste dengeli bir çift. Sakin ve sessiz bir birliktelikleri vardir. Bu birliktelik arkadasliktan aska dönüsmüstür. Satürn Günes'e hükmedecektir, fakat Günes bunu zor kabullenebilir. Ancak yine de Günes güvenceyi ararken, Satürn de mükemmel bir es olacaktir. -satrun sensin-

75 Birleşme Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir. -satrun sensin-

66 Sextil Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

61 Sextil Venüs - Plüton

Olumlu durum: Çok tutkulu bir iliskidir. Uzun sürmez ama gelecegi düsünmeden tecrübe edilmesi gerekli ve keyifli olan bir iliskidir.

50 Üçgen Venüs - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelikleri vardir. Benzer sanatsal zevkleri paylasirlar, hayatlari fantezi ile doludur.

benim 26.06.1987 erkek arkadaşımın 08.11.1983 dilediğinizce yorum yapabilirsiniz

186 Üçgen Günes - Merkür

Olumlu durum: Birbirlerini iyi anlayan, ortak ilgileri ve meraklari olan bir çifttir bu. Birbirleri ile çok iyi anlasir ve birbirlerine saygi duyarlar.

-115 Kare Venüs - Satürn

Olumsuz durum: Iyi bir çift olduklari söylenemez. Venüs'ün, soguk, duygularini saklayan, tepkisiz Satürn'e dayanmasi zordur.

113 Sextil Merkür - Mars

87 Sextil Günes - Satürn

75 Birleşme Jüpiter - Satürn

Olumlu durum: Iyi bir iliski, mutlu bir aile yasami, Satürn sayesinde, bu iliskide hersey düsünülerek, hiç maceraya atilmadan yapilir. -satrun sensin-

66 Sextil Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

61 Sextil Venüs - Plüton

Olumlu durum: Çok tutkulu bir iliskidir. Uzun sürmez ama gelecegi düsünmeden tecrübe edilmesi gerekli ve keyifli olan bir iliskidir.

50 Üçgen Venüs - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelikleri vardir. Benzer sanatsal zevkleri paylasirlar, hayatlari fantezi ile doludur.

çok tşk ettim.galiba uyumlu ve ii olacak bi ilişki gibi görünüyor değil mi? sizin azıcık düşüncenizi alabilir miyim?a.s.

benim 12.01.1985 manisa, onun 04.12.1986 uff korkuyorum yaa kötü çıkcak diye:KK43:

arkadaşlar birazdan yorumlarınızı sırayla yollayacağım ama son msjlarınıza bakarak bişeyi açıklama gereği duydum...topiğin ilk sayfasındaki uyarıdan dolayı yorumlar olumsuz çıkacak diye endişelenmenize gerek yok...ben o uyarıyı sadece beklediği gibi mükemmel ötesi yorumlar alamayıp da 'böyle yorum mu' olur diyen arkadaşlar için yazdım...sadece bu tarz yorumları veya beni eleştiren yazıların topikte yer kaplamaması için uyardım gerekli kişileri o kadar...ayrıca bir kez daha belirteyim bunlar yüzeysel yorumlar bu iş çok detaylı bi iş aslında... yerimseniben

benim 26.06.1987 erkek arkadaşımın 08.11.1983 dilediğinizce yorum yapabilirsiniz

237 Üçgen Günes - Merkür

-121 Kare Mars - Uranüs

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile siddet ve asiri gerginlik içinde yasanacaktir.

91 Birleşme Jüpiter - Satürn

85 Birleşme Satürn - Plüton

78 Sextil Mars - Mars

Olumlu durum: Birbirlerini arzularlar ve birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarini karsilarlar. Ikisi de hayatlarindan memnundur, iliski mutlu bir ortamda gelisecektir. Birlikte harika seyler yaparlar.

73 Üçgen Merkür - Mars

41 Üçgen Jüpiter - Neptün

36 Sextil Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -neptun sensin-

çok tşk ettim.galiba uyumlu ve ii olacak bi ilişki gibi görünüyor değil mi? sizin azıcık düşüncenizi alabilir miyim?a.s.

dediğin gibi gayet uyumlusunuz... :nazar: ayrıca birbirinize bağlı bi çift olduğunuz söylenebilir...mutluluklar... :1hug:

benim 12.01.1985 manisa, onun 04.12.1986 uff korkuyorum yaa kötü çıkcak diye:KK43:

sen endişelenince ben de endişelendim kötü bi uyum tablosu çıkabilir diye ama mükemmel bi tablo çıktı... a.s.

207 Sextil Günes - Merkür

-192 Kare Günes - Mars

Olumsuz durum: Sik sik tartisan, kavga eden bir çift. Sakin sakin konusmayi beceremezler ve birbirlerine karsi hep öfkeli olurlar. Bu karsitligin sebebi ikisinin de karsisindakini bastirmak, yönetmek istemesidir. Ortak bir anlayisa ulasmalari imkansizdir. Erkek etrafina emirler yagdirir, kadin bagimsiz ruhludur, sinirlara ve özellikle de emir almaya gelemez.

142 Birleşme Mars - Jüpiter

Olumlu durum: Uyum içinde, birbirlerini anlayan ve tamamlayan bir çifttir. Iyi anlasirlar.

122 Birleşme Venüs - Mars

Olumlu durum: Bu iliski daha çok cinsellik ve tutku üzerine kuruludur.

113 Birleşme Merkür - Satürn

Olumlu durum: Eger Merkür esinde annesini ya da babasini ariyorsa bu iliski yolunda gidecektir. Satürn entellektüel düzeyde ve genel olarak çok verici olacaktir. -satrun sensin-

111 Birleşme Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -uranus sensin-

-96 Kare Mars - Satürn

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile dayanilmaz olur.

94 Birleşme Venüs - Plüton

84 Birleşme Merkür - Neptün

Olumlu durum: Çok iyi anlasirlar.

-79 Kare Jüpiter - Uranüs

71 Sextil Merkür - Jüpiter

Olumlu durum: Ideal, gösterisli, mutlu bir çift. Entellektüel düzeyde birbirlerini çok iyi anlarlar, birbirlerine büyük güvenleri ve basarili bir aile yasantilari vardir.

66 Üçgen Venüs - Venüs

Olumlu durum: Harika bir çift. Ask, nese, anlayis, birlikteliklerini harika kilacak her özellik onlarda mevcut.

66 Birleşme Satürn - Uranüs

Olumlu durum: Iyi bir çift. Yaraticilik ve farkliligi, sagduyu ve düsüncelilik ile birlestirirler. Birlikte harika seyler yaparlar.

64 Üçgen Venüs - Plüton

50 Üçgen Mars - Plüton

Olumlu durum: Aralarinda büyük bir fiziksel çekim vardir.

çok sağol fattocumm içim rahatladı valla:)
arada olumsuz gözükenler var o kadar olumlu içinde kaybolur gider heralde onlar:)
yaa bide normalde yay-oğlak ilişkisi zordur diye bilirdim

çok sağol fattocumm içim rahatladı valla:)
arada olumsuz gözükenler var o kadar olumlu içinde kaybolur gider heralde onlar:)
yaa bide normalde yay-oğlak ilişkisi zordur diye bilirdim

o olumsuzlar her ilişkide vardır takılmana gerek yok...yay oğlak uyumu olarak bakarsan çok çok çok ama çok genel bi yorum yapmış olursun bu tür söylentilere çok kulak asma bence... a.s

bende istiyorum ne olur banada yorum yap herşeye hazırlıklıyım.eşim 23.06.1975 doğumlu.bende 27.07.1988 doğumluyum.bekilorm hemen yorumlarınız cnm ...şimdiden teşekkürler.

X