horoskopa göre doğru erkek...

benimki atlanmis galiba benim 4 temmuz 1986
onun 15 mart 1986

cok sagol simdiden a.s.

salm canım ben bursa 05.09.1984
eşim bursa 28.07.1977
sana şimdiden teşekkür ederim.:1hug:

selaamm cnmm..banada sölersen çook sewinirim.
benim 26.04.1985
sefgilimin 29.04.1984
ikimizde ankara doumluyuz
teşekürrrlerrrrr :)

ben 17 .04.1985 istanbul sevgilim 10.12 1987 istanbul...çook utaandım şimdi...şöyle bi baktım mesajlara
herkesin sevgilisi büyük kendinden yook mu benim gibiii:çok üzgünüm:

slm ben 27.12.1990 kahramanmaraş
o da 31.10.1991 şanlıurfa
şimden teşkkr

-92 Kare Mars - Jüpiter

Olumsuz durum: Birbirlerinden çok farkli iki insan olduklari için çok iyi anlasamazlar, birbirlerini tamamen anlayamazlar. Sinir ve karsitliklar bu iliskide onlari beklemektedir.

84 Sextil Merkür - Satürn

Olumlu durum: Eger Merkür esinde annesini ya da babasini ariyorsa bu iliski yolunda gidecektir. Satürn entellektüel düzeyde ve genel olarak çok verici olacaktir. -satrun sensin-

77 Üçgen Venüs - Venüs

Olumlu durum: Harika bir çift. Ask, nese, anlayis, birlikteliklerini harika kilacak her özellik onlarda mevcut.

-71 Zıt açı Merkür - Mars

Olumsuz durum: Bu çift için öngörülmeyen birçok problem vardir. Fikirleri çok karsittir, birbirlerini anlamazlar ve tartismalar çikar. Birbirleri için yaratildiklari söylenemez.

68 Üçgen Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

65 Birleşme Venüs - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelikleri vardir. Benzer sanatsal zevkleri paylasirlar, hayatlari fantezi ile doludur.

61 Sextil Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -uranus sensin-

61 Sextil Mars - Uranüs

Olumlu durum: Insiyatif ve karar alma konularinda benzerlikleri, onlari iyi bir çift yapar.

56 Sextil Venüs - Plüton

Olumlu durum: Çok tutkulu bir iliskidir. Uzun sürmez ama gelecegi düsünmeden tecrübe edilmesi gerekli ve keyifli olan bir iliskidir.

42 Üçgen Mars - Satürn

Olumlu durum: Problemsiz bir hayat sürerler, zamanla asklari arkadasliga döner, birbirlerini iyi anlarlar.

Ikisi de sadiktirlar.

38 Sextil Venüs - Plüton

Olumlu durum: Çok tutkulu bir iliskidir. Uzun sürmez ama gelecegi düsünmeden tecrübe edilmesi gerekli ve keyifli olan bir iliskidir.

benimki atlanmis galiba benim 4 temmuz 1986
onun 15 mart 1986

cok sagol simdiden a.s.

evet ya atlamışım çok özür dilerim kusuruma bakma...bazen msjlar arka arkaya geliyor...çok dikkatli kontrol etmeme rağmen ilk kez atlamışım birini...tekrar özür diliyorum... a.s.

181 Birleşme Günes - Jüpiter

Olumlu durum: Insanlarin birlikte vakit geçirmekten hoslanacagi bir çift. Çekici, uyumlu olduklari gibi arkadaslarini eglendirmeyi de bilirler. Güzel bir birliktelikleri vardir, birbirlerini açik ve içten bir sekilde severler, hayatin tadini çikarmayi bilirler.

-127 Kare Mars - Jüpiter

Olumsuz durum: Birbirlerinden çok farkli iki insan olduklari için çok iyi anlasamazlar, birbirlerini tamamen anlayamazlar. Sinir ve karsitliklar bu iliskide onlari beklemektedir.

-106 Kare Jüpiter - Uranüs
Olumsuz durum: Ortak hiçbir noktasi olmayan, uyumsuz bir çift.

103 Birleşme Merkür - Jüpiter

Olumlu durum: Ideal, gösterisli, mutlu bir çift. Entellektüel düzeyde birbirlerini çok iyi anlarlar, birbirlerine büyük güvenleri ve basarili bir aile yasantilari vardir.

-91 Kare Jüpiter - Satürn

Olumsuz durum: Zor bir iliski, birbirlerinden çok farklilar.

-88 Kare Merkür - Plüton

Olumsuz durum: Bu iki kisinin birlikteligi yikici ve tehlikeli olabilir.

76 Üçgen Venüs - Mars

Olumlu durum: Bu iliski daha çok cinsellik ve tutku üzerine kuruludur.

73 Üçgen Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

73 Birleşme Mars - Uranüs

Olumlu durum: Insiyatif ve karar alma konularinda benzerlikleri, onlari iyi bir çift yapar.

72 Üçgen Merkür - Venüs

Olumlu durum: Uyumlu bir çift, birbirleriyle konusmayi severler, entellektüel uyum içindedirler, begenileri benzerdir, duygularini birbirleri ile paylasmayi severler.

51 Üçgen Jüpiter - Plüton

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

44 Sextil Jüpiter - Neptün

Olumlu durum: Diger astrolojik durumlar da uyuyorsa eger, uyumlu bir çift olabilir.

salm canım ben bursa 05.09.1984
eşim bursa 28.07.1977
sana şimdiden teşekkür ederim.:1hug:

182 Sextil Günes - Venüs

Olumlu durum: Mükemmel bir uyum söz konusudur. Birbirleri ile çok iyi anlasirlar, birbirlerini çok severler, birlikteyken kendilerini iyi, mutlu ve canli hissederler.

-147 Kare Günes - Neptün

Olumsuz durum: Büyük olasilikla, bu iliskide Günes aci çekecektir. Neptün karsisindakini aldatacak, yalanlar söyleyecek ve sadece hayal dünyasinda var olan bir gelecek vaadedecektir. Ancak iliski bu hayalleri gerçeklestirecek kadar uzun sürmeyecektir. -guneş sensin-

105 Birleşme Merkür - Merkür

Olumlu durum: Her türlü iletisim için idealdir.

81 Birleşme Mars - Neptün

Olumlu durum: Mutlu olabilecek ama yalanlar üzerine de kurulabilecek zor bir iliski. Çok dikkatli olunmasi gerekir.

71 Sextil Merkür - Plüton

Olumlu durum: Mutlu bir birliktelik.

65 Üçgen Venüs - Mars

61 Birleşme Satürn - Uranüs

Olumlu durum: Iyi bir çift. Yaraticilik ve farkliligi, sagduyu ve düsüncelilik ile birlestirirler. Birlikte harika seyler yaparlar.

-60 Zıt açı Mars - Mars

Olumsuz durum: Eger birlikte bir yasanti kurabilirlerse bu hayat sinir ve karsitlik dolu olacaktir.

57 Üçgen Merkür - Jüpiter

Olumlu durum: Ideal, gösterisli, mutlu bir çift. Entellektüel düzeyde birbirlerini çok iyi anlarlar, birbirlerine büyük güvenleri ve basarili bir aile yasantilari vardir.

57 Üçgen Merkür - Neptün

Olumlu durum: Çok iyi anlasirlar.

-55 Zıt açı Mars - Uranüs

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile siddet ve asiri gerginlik içinde yasanacaktir.

45 Sextil Mars - Plüton

Olumlu durum: Aralarinda büyük bir fiziksel çekim vardir.

-40 Zıt açı Jüpiter - Neptün

Olumsuz durum: Sanssiz bir birliktelik.

selaamm cnmm..banada sölersen çook sewinirim.
benim 26.04.1985
sefgilimin 29.04.1984
ikimizde ankara doumluyuz
teşekürrrlerrrrr :)

113 Birleşme Mars - Satürn

Olumlu durum: Problemsiz bir hayat sürerler, zamanla asklari arkadasliga döner, birbirlerini iyi anlarlar.

Ikisi de sadiktirlar.

106 Birleşme Günes - Günes

Olumlu durum: Mükemmel bir uyumu gösterir, bu iki insan çok iyi anlasir. Birbirlerini anlamak, tamamlamak ve desteklemek için yaratilmislardir.

-97 Kare Jüpiter - Satürn

-94 Kare Merkür - Jüpiter

Olumsuz durum: Ideal bir çift degilleri. Her zaman ayni fikirleri paylasmazlar, begenileri farklidir ve bu anlayis kitligi tartismalara ve gerginliklere yol açar.

48 Üçgen Merkür - Uranüs

Olumlu durum: Bu çiftin üzerinde hiç bulut yok. Birlikte olmaktan keyif alirlar, entellektüel düzeyde anlasirlar, fikirlerini paylasmayi severler.

38 Sextil Jüpiter - Uranüs

Olumlu durum: Bu iliski uyumlu olabilir çünkü bu iki kisi birbirlerine saygi duyar. Her ikisi de bagimsizliklarina, fikir ve hareket özgürlüklerine düskündürler.

ben 17 .04.1985 istanbul sevgilim 10.12 1987 istanbul...çook utaandım şimdi...şöyle bi baktım mesajlara
herkesin sevgilisi büyük kendinden yook mu benim gibiii:çok üzgünüm:

merak etme var sizin gibi çiftler...olabilir hem nolcak ki sizin için engel teşkil etmiyorsa... a.s

171 Birleşme Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -uranüs sensin-

-127 Kare Merkür - Neptün

Olumsuz durum: Bu iliski ancak hayaller ve ardindan da hayal kirikliklari getirecektir. Bu iki insan birbirlerini hiç anlamayacak ve eger iliski sürerse yalanlar ve aldatma ile sürecektir.

-120 Kare Venüs - Neptün

Olumsuz durum: Bribirlerine karsi çekim içinde olduklari tartisilmaz ama bu iliski kisa sürecektir. Bu iliskide, asik olan tek kisi Venüs'tür, Neptün ise sadik degildir.

88 Üçgen Günes - Uranüs

Olumlu durum: Günes Uranüs ile iliskide karakterini ve ruhunu zenginlestirecektir. Farkli ve degisiklerle dolu, yeni bir dünya kesfedecektir. Uyumlu bir çift olmalarina karsin, Uranüs dengesiz ve evlenmek için fazla bagimsizir. -güneş sensin-

-82 Kare Mars - Jüpiter

-65 Kare Jüpiter - Plüton

Olumsuz durum: Çok tehlikeli ve yikici bir iliski. En iyisi bu iliskiye hiç baslamamak.

45 Üçgen Jüpiter - Uranüs

selamlar,
ben 26 .12.1981 afyon
eşimin 10.07.1980 maraş

teşekkürler...a.s.

-137 Kare Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -satrun sensin-

-115 Kare Günes - Satürn

Olumsuz durum: Kesinlikle birlikte yasamak için yaratilmamislardir. Satürn fazla kaba ve kati oldugu gibi Günes'e göre sakinlikten fazla hoslanir. Ikisi de bu iliskide mutlu olamazlar. -satrun sensin-

74 Birleşme Satürn - Plüton

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik

-54 Kare Satürn - Neptün

Olumsuz durum: Sanssiz bir birliktelik.

51 Sextil Satürn - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelik. Neptün hayalleri olmayan Satürn'e hayaller verir ve Satürn de Neptün'e, sahip olmadigi özellik, sagduyu kazandirir. -satrun sensin-

17 Birleşme Mars - Mars

Olumlu durum: Birbirlerini arzularlar ve birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarini karsilarlar. Ikisi de hayatlarindan memnundur, iliski mutlu bir ortamda gelisecektir. Birlikte harika seyler yaparlar.

Ben 16.10.1989 İzmir
o ise 14.0685 İstanbul

Şimdiden teşekkürlera.s.

441 Üçgen Günes - Günes

Olumlu durum: Mükemmel bir uyumu gösterir, bu iki insan çok iyi anlasir. Birbirlerini anlamak, tamamlamak ve desteklemek için yaratilmislardir.

-84 Zıt açı Merkür - Uranüs

Olumsuz durum: Entellektüel düzeyde anlasamazlar, hatta hiçbir konuda birbirlerini anladiklari söylenemez. Eger birlikte yasama konusunda israr ederlerse dayanilmaz bir gerginlik ve kavgalar onlari bekler.

81 Üçgen Venüs - Satürn

Olumlu durum: Bu birliktelik mutlu ve uzun ömürlü olur.

77 Üçgen Mars - Jüpiter

Olumlu durum: Uyum içinde, birbirlerini anlayan ve tamamlayan bir çifttir. Iyi anlasirlar.

-59 Zıt açı Mars - Uranüs

Olumsuz durum: Bu iliskinin baslamasi imkansizdir ama baslasa bile siddet ve asiri gerginlik içinde yasanacaktir.

-57 Kare Jüpiter - Plüton

Olumsuz durum: Çok tehlikeli ve yikici bir iliski. En iyisi bu iliskiye hiç baslamamak.

50 Üçgen Venüs - Neptün

Olumlu durum: Iyi bir birliktelikleri vardir. Benzer sanatsal zevkleri paylasirlar, hayatlari fantezi ile doludur.

39 Sextil Mars - Uranüs

çook teşekkür ederim canım...gerçi yorumlamak baya bi zoor ama.....bide bi yerde asık olan tek kişi venüs demişssin o ben miyim yoksaKötü Kazen

evet ya atlamışım çok özür dilerim kusuruma bakma...bazen msjlar arka arkaya geliyor...çok dikkatli kontrol etmeme rağmen ilk kez atlamışım birini...tekrar özür diliyorum... a.s.

181 Birleşme Günes - Jüpiter

Olumlu durum: Insanlarin birlikte vakit geçirmekten hoslanacagi bir çift. Çekici, uyumlu olduklari gibi arkadaslarini eglendirmeyi de bilirler. Güzel bir birliktelikleri vardir, birbirlerini açik ve içten bir sekilde severler, hayatin tadini çikarmayi bilirler.

-127 Kare Mars - Jüpiter

-106 Kare Jüpiter - Uranüs
Olumsuz durum: Ortak hiçbir noktasi olmayan, uyumsuz bir çift.

103 Birleşme Merkür - Jüpiter

-91 Kare Jüpiter - Satürn

-88 Kare Merkür - Plüton

Olumsuz durum: Bu iki kisinin birlikteligi yikici ve tehlikeli olabilir.

76 Üçgen Venüs - Mars

73 Üçgen Venüs - Uranüs

Olumlu durum: Birliktelikleri ve asklari çok kuvvetli olur. Entellektüel düzeyde analstiklari söylenemezse de duygusal, farkli ve romantik bir iliskileri vardir.

73 Birleşme Mars - Uranüs

72 Üçgen Merkür - Venüs

Olumlu durum: Uyumlu bir çift, birbirleriyle konusmayi severler, entellektüel uyum içindedirler, begenileri benzerdir, duygularini birbirleri ile paylasmayi severler.

51 Üçgen Jüpiter - Plüton

44 Sextil Jüpiter - Neptün

cok sagol canım baya uyumlu gozukuyor burda yazılanlara gore :asigim:

mrb.banada bakarsanız sevinirim.benim doğum tarihim 27.04.1983.eşimin doğum tarihi 25.09.1977.yorum yaparsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

-207 Kare Merkür - Venüs

Olumsuz durum: Iliskileri her ne kadar bazen uyum içinde olsa da bazen de rahatsiz edicidir. Birbirlerine uymayan fikirlerini tartisirlar, birbirlerinin hatalarini kabul ettirmek için bitmek bilmez tartismalara girerler.

-134 Kare Merkür - Satürn

Olumsuz durum: Merkür, Satürn'e sabretmekte zorlanacaktir. -merkur sensin-

114 Üçgen Merkür - Mars

Olumlu durum: Iyi bir çift. Birbirlerini anlarlar, fikir tartismalarini severler. Entellektüel anlasma içindedirler.

101 Üçgen Günes - Venüs

Olumlu durum: Mükemmel bir uyum söz konusudur. Birbirleri ile çok iyi anlasirlar, birbirlerini çok severler, birlikteyken kendilerini iyi, mutlu ve canli hissederler.

74 Sextil Günes - Jüpiter

-66 Zıt açı Günes - Uranüs

Olumsuz durum: Uzun süreli bir anlasma mümkün degildir. Baslangiçta çok iyi anlassalar ve birlikte olmaktan keyif alsalar da kisa zaman sonra birlikte yasamlari kavga ve karsitliklarla dolacaktir.

63 Birleşme Jüpiter - Neptün

59 Sextil Mars - Mars

Olumlu durum: Birbirlerini arzularlar ve birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarini karsilarlar. Ikisi de hayatlarindan memnundur, iliski mutlu bir ortamda gelisecektir. Birlikte harika seyler yaparlar.

-49 Zıt açı Venüs - Neptün

Olumsuz durum: Bribirlerine karsi çekim içinde olduklari tartisilmaz ama bu iliski kisa sürecektir. Bu iliskide, asik olan tek kisi Venüs'tür, Neptün ise sadik degildir. -venüs sensin-

37 Üçgen Venüs - Plüton

çook teşekkür ederim canım...gerçi yorumlamak baya bi zoor ama.....bide bi yerde asık olan tek kişi venüs demişssin o ben miyim yoksaKötü Kazen

pardon onu görmemişim...evet venüs sensin...yorumlamak için topiğin ilk mesajındaki açıklamayı okursan sana yardımcı olur... a.s

mrb fatto benm hayatım da kimse yk ama tarota çk ilgi duyyorum.paylaşımın için teşekkürler...

sevgilin olur olmaz ilk buraya uğrarsın... sırnaşık şey aslında bu tarot değil...kartlarla bi ilgim yok yani...doğum haritası çıkarıyorum...gezegenlerin dizilişleriyle ilgili... a.s a.s.

X