Aile Planlaması Hormonlu spiral Mirena

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

fistikkrokan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
149
127
Hanımlar merhaba,doğru yere konu açtım mı bilemedim ancak yazmak istedim. Aranızda mirena kullanan var mı? Normalde hapla korunuyorum ancak doktorum spirali önerdi kararsız kaldım. Memnun olduğunuz,olmadığınız yanlarını yazıp bana yardımcı olur musunuz

Merhaba ben kullanıyorum olumsuz hiçbir tarafını görmedim sadece spiral taktırdıktan sonra adetim kesildi. Önceden lekelenmeler oluyordu artık oda olmuyor. Doktorum normal olduğunu söyledi

Merhaba ben kullanıyorum olumsuz hiçbir tarafını görmedim sadece spiral taktırdıktan sonra adetim kesildi. Önceden lekelenmeler oluyordu artık oda olmuyor. Doktorum normal olduğunu söyledi
Peki işlem esnasında canınız yandı mı? Beni en çok düşündüren bu sanırım :KK43:

Merhaba birşey sormak istiyorum 15 gün önce hormonlu spiral taktırdım ilk üç gün lekelenme oldu geçti daha sonradan tekrar lekelenme ile başlayıp yoğunlaştı adet mi oldum kanama neden anlamadım dr a gittim 8.günü kaymış mı die ama hayır yerinde sizde de kanama oldu mu normal mi yani şimdiden teşekkür ederim…

Merhaba birşey sormak istiyorum 15 gün önce hormonlu spiral taktırdım ilk üç gün lekelenme oldu geçti daha sonradan tekrar lekelenme ile başlayıp yoğunlaştı adet mi oldum kanama neden anlamadım dr a gittim 8.günü kaymış mı die ama hayır yerinde sizde de kanama oldu mu normal mi yani şimdiden teşekkür ederim…
9 ayi geçkin bende de hormonlu spiral var Adetleri cok cok azaltiyor lakin düzensiz, uzayan lekeler yapabiliyor .Yani her sey normal ve yolunda bile olsa oluyormuş bu tarz düzensizlikler .Cok arastirdim ben,tedavi icin takildi bana.Dedigim gibu adet yogunlugunu cok cok azaltti ama lekelerden henüz tam kurtulamadim 9 ay oldu.Dr 1 seneye kadar böyle olabiliyor bazilarinda dedi.

X