Hormon testi sonuçları

Birde birşey soylicem annemin ısrarıyla ebe bir kadına gittim adetimin 3 günü bana rahmin sağa kaymış o yüzden gebelik olusmuyo dedi masaj yaptı baya 3 gün boyunca böyle birşey hakkında fikrin var mı Mehrii34

Ilk defa duydum canim iyi geldimi peki? Ben yurt disindayim ya burdakiler öyle seyler hic yapmaz

Ilk defa duydum canim iyi geldimi peki? Ben yurt disindayim ya burdakiler öyle seyler hic yapmaz
Daha etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum bakalım yapan ebe baya isyan etti bana neden daha önce gelmedin falan diye ama araştırdığımda rahim masajı diye çıkıyor evde sende yapabilirsin bir bak istersen

Daha etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum bakalım yapan ebe baya isyan etti bana neden daha önce gelmedin falan diye ama araştırdığımda rahim masajı diye çıkıyor evde sende yapabilirsin bir bak istersen
Bir ebenin günlügü filan deme sakin walla nefret ediyorum o kadindan kisiye göre muamele yapiyo resmen.. ama bakiyim yinede rahim masajina mesela ne oluyo o masaji yapinca o ebe bisey dedimi

Bir ebenin günlügü filan deme sakin walla nefret ediyorum o kadindan kisiye göre muamele yapiyo resmen.. ama bakiyim yinede rahim masajina mesela ne oluyo o masaji yapinca o ebe bisey dedimi
Canim ben sürekli sağ tarafıma dogru yatarım ve sürekli regl sancım falan hep sağ tarafimdaydi annemle konuştuğumda da sürekli bunu dile getiriyordum annemde bu bu ayda hamile kalmazsan gel gidelim dedi kadın sağa kaymış rahmin deyince çok şaşırdık doğru olma ihtimali var hem regl sancım hem yumurtlama sancım hep sagdaydi bakalım yumurtlama döneminde az kaldı sancı hangi tarafımda olucak merak ediyorum

Ahaaa korkuttun beni simdi bende kistler hepsi sag tarafda yumurtlamada hep sağ taraf ve agriyan hep sag tarafdir benim ayy nolcak korktum smdi keske bende yaninda olsaydim bende bi o masaji yaptirirdim bakmaya zamanimolmadi internetten varsa link yollarmisin o masajdan ..

Canim burdanda baktım yapan bayanlar var hep ve faydasını görende olmuş ebe bana 2 hafta boyunca elini yukarı kaldırma ağır iş yapma sağına doğru yatma dedi bizim burda yaptıran çok kişi var ve kadın duzelttiginde rahim atması hissettim göbek deliğimin hemen altında bende çok şaşırmıştım

Keske türkiyede olsaydim koca kari seylere inanman ama bilimsel olarak bazi seyleri kanitlayamazsak bile bazi seyler işe yariyabiliyor denemekte fayda var.. kimler yapar böyle biseyi geldigmde öyle birini nerelerde bulurum?

Keske türkiyede olsaydim koca kari seylere inanman ama bilimsel olarak bazi seyleri kanitlayamazsak bile bazi seyler işe yariyabiliyor denemekte fayda var.. kimler yapar böyle biseyi geldigmde öyle birini nerelerde bulurum?
Turkiyede nereye geliyorsun canim

Canim benim yaptirdigim ebenin gelini de sürekli doktorlara gidip geliyomus onunda çocuğu olmuyormuş gelinide inanmamış ama doktorlardan çare bulamayınca denemiş ve hamile kalmış 2 çocuğuna da aynı şekilde kalmış onun kardeşi de yaptırmış oda kalmış kadın gittikten sonra anneme sordum doğru mu gelini hamile kalamiyormuydu diye evet doğru kalamiyodu sonra ard arda hamile kaldı dedi bu ebe bizim akraba ve çoğu kişi yanına gidiyor kadın ücret falan da almıyor alsa bi nebze para için yapıyor kandırıyor derdim birde normalde bir kere yapıyormuş bazı kişilere bana 3 gün yapicam çünkü seninki baya kaymış dedi

Anladm canim korkmuyormusun ya bastirinca zarar verirse neresi peki ora? Ben duyuyorum bazen öyle seyleri ama allah bilir artik.. inansak bi türlü inanmasak bi türlü..

Anladm canim korkmuyormusun ya bastirinca zarar verirse neresi peki ora? Ben duyuyorum bazen öyle seyleri ama allah bilir artik.. inansak bi türlü inanmasak bi türlü..
Canim öyle korkucagim tarzda birşey yapmadı masaj yaptı hafif sola doğru çekti o kadar en sonda belimi bağladı eğer zarar vericek birşey olsaydı annem asla yaptırmazdi ağrım falan olmadı öyle gayet rahatım şuan sonuç alırsam söylerim sahada benim mesela yumurtlamam reglim düzenli kalmamam için neden yok sadece hafif lh yüksek çıktı onuda doktor onemsemedi tedavi bile uygulamadı eşimde test verdi onunda sonucu düzgün çıkarsa artık buna baglicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…