Hormon testi sonuçları

Ahaaa korkuttun beni simdi bende kistler hepsi sag tarafda yumurtlamada hep sağ taraf ve agriyan hep sag tarafdir benim ayy nolcak korktum smdi :KK43: keske bende yaninda olsaydim bende bi o masaji yaptirirdim bakmaya zamanimolmadi internetten varsa link yollarmisin o masajdan ..
Canım gebe kaldın mı sen

Canım yeni görüyorum kusura bakma lh yuksek çıkmış normalde fshdan daha düşük olması gerekiyor proklaktinde yüksek ve gebeliği engelliyor onun içinde doktor ilaç verir
Lh bin FSH tan yüksek olması ne demek oluyor,doktor normal dedi acaba gebelik istediğimi bilmediği için mi özellikle söylemedi hatta çok iyi dedi prolaktin çok az yüksek oda önemsiz ilaca gerek yok dedi

Lh bin FSH tan yüksek olması ne demek oluyor,doktor normal dedi acaba gebelik istediğimi bilmediği için mi özellikle söylemedi hatta çok iyi dedi prolaktin çok az yüksek oda önemsiz ilaca gerek yok dedi
Yanlış birşey söylemek istemem ama lh fshtan yüksek olunca PCO diyolar devlet Hastanesi'ne mi gidiyosun canim sen

Yanlış birşey söylemek istemem ama lh fshtan yüksek olunca PCO diyolar devlet Hastanesi'ne mi
Doktora gösterdim çok normal gebeliğe engel değil ilacada gerek yok dedi ama 🥺
Canım sonuçlarının yanında ortalama değerler yazıyor orda da lh fazla gözüküyor yumurtlamaya alakalı bir Hitman lh

Alttan muayne de pko gözükür mu
Bende devlet Hastanesi'nde hormon testi baktırdım bana değerlerin normal dedi muayene de oldum bana herşey normal gözüküyor dedi yine 1 ay sonra özel hastaneye gittim gebelik oluşmayinca alttan muayene oldum ve 3 kere devlet Hastanesi'ne gitmeme rağmen kistim oldugunu ve rahmim de iltihap olduğunu soylemediler ozeldeki doktorum ornisid fort ve klomene başladı adetimin 3 günü gitmiştim sende öyle yap 11 gün tekrar çağırdı yumurtam gelişmişti iltihapta geçmişti o gün ovitrelle çatlama iğnesi vurdurdu yarinda kontrole çağırdı devlet Hastanesindeki doktorlar bu kadar ilgilenmiyorlar canim sen eğer gebelik istiyorsan özele git baktır senin için daha iyi olur

Hayırlı olsun canım rabbim hayırlısiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bana dua et dualarına ihtiyacım var 🙏
Ederim tabikiii,rabbim en kısa sürede hayirla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏
Ben saracoglunun çörek otu bal tarçın kürünü yaptım,OMEGA ve d vitamini ve folik asit yedim. Annem bizdeydi normale göre daha çok et yedim,etkisi varmıdır bilmiyorum tabi ama bunlardan sonra hamile kaldım, birde greyfurt suyu ve limon suyu içtim 🙏

Kizlar Çarşamba gecesi acilde teste yaptım beta hgc 22 çıktı ardında cumartesi sabah teste yaptım 111 çıktı artış normal mi ?

X