Hormon test sonuçlarıma bakarmsnz

guleysah34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
131
31
27
Bu ilk hormon test sonuclarim..
>Prolaktin 14.9
Fsh 6 IU/L
Lh 15 IU/L
Tsh 2.3
Progesteron 0.51
İnsülin 10.1
_Bunlarda ikinci_
>Lh 5.2 IU/L
Fsh 4.9/L
Prolaktin 18.2
Tsh 2.24
Progesteron 0.20
Anlayanlar yorumlayabilir mi lutfen

Özellikle ilgi alanım olan ve başımı ağrıtan LH oldu. Hafif pko var galiba? Maşallah çok güzel düşmüş 2.testlerde. FSH nin altına bi tık indi mi orda sorun kalmıyor diye biliyorum. Diğerler hakkında pek bilgim yok

Bende de pko var LH 27lerdeydi en son asla seninki kadar düşüremedim Maşallah ne kullandıysan baya güzel düşmüş bi kaç ay’a hormonlarla alakalı pko sıkıntın kalmaz Allah’ın izniyle böyle giderse. yumurtalıklar ne durumda bilmiyorum tabi bende yumurtalıklarda da bariz pko görünümü vardı

Sadece kilo vermeye çalıştım yumurtalıklar ne durumda bilmiyrm rahim filmi çektirdim ama yarın öğrenecegim insaAllah bı sknti kalmaz en son geçen ay hormon testi yaptım şuan yine biraz kilo aldım sanki insaAllah degerlerim yukselmemistr dua edin lütfen

Siz nasıl hamile kaldınız ?

Bence kesinlikle aynı şekilde devam edin cidden benim rüyamda görmüceğim bi LH düşüşü olmuş maşallah. Bende bundan çok çektim de çok iyi anlıyorum sizi. LH 27 deyken bi doktor bana inofolic combi önermişti o 19 a filan düşürdü başka da düşmedi zaten Doktorunuza danışıp bi deneyin isterseniz pkolular kullanıyor genelde. Allah’ın izniyle rahim filminde de bi sıkıntı çıkmaz inşallah Allah gönlünüze göre versin sonuç alınca bana da haber verin dualarım sizinle

Siz nasıl hamile kaldınız ?
Ben 3 sene uğraştım ne hormonları düzene sokabildim ne yumurtalıkları. Bi kaç kez ilaçlı yumurta takibi yaptırdım yeterli büyümedi bende aşılama filan atlayıp en son gittim direk tüp bebek yaptırdım onda LH filanda sormadılar hiç bakmadılar bile. Şuan tüp bebekle hamileyim Allah’ın izniyle

Amin.. Allah razı olsun sizinde hep gönlünüze göre verir insaAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi bende yarın rahim filmi sonucunu alcam insaAllah bu ayda değerlerim normal çıkarsa çok güzel olur ben aşılama düşünüyorum bakalım çünkü gerçekten sabrım kalmadı

Tabii inşaallah haberler güzel olurda mutlaka mutlu mutlu veririm haberi size..

Yalnız bişey dicem size iki aydr adetlerim baya düzensiz oldu bugün 13 gün gecikti adetim..

Siz elinizden geleni yapıp çokta güzel kilo vermişsiniz değerleri normale çevirmeye başlamışsınız bundan sonrası doktorda tabi boş beklemektense en iyisi ya yumurta takibi ya aşılama ben pek dayanamadım da tüp bebek yaptırdım ama şimdiki aklım olsa yumurta takibini biraz daha denerdim.
Yalnız bişey dicem size iki aydr adetlerim baya düzensiz oldu bugün 13 gün gecikti adetim..
ben ilaçsız hiç adet olamıyodum bıraksam 3-4 ay gelmezdi. Sizin durumunuz bana nazaran çok daha iyi gecikmelide olsa yumurtladığınızı gösterir adet olmanız. Eğer tüplerde bi sıkıntı çıkmazsa yarın ki Allah’ın izniyle çıkmaz ozaman direk aşılama yada yumurta takibi denemenizi öneririm tüp bebekte yüksek sonuçlu ama oldukça yıpratıcı ondan önce diğerlerini denemeniz çok daha iyi olacaktır

İnsaAllah çok teşekkür ederim çok iyi geldi böyle danışmak

İnsaAllah çok teşekkür ederim çok iyi geldi böyle danışmak
Kimin duası kabul olur belli olmaz ama dualarım sizinle. Allah yardımcınız olsun tez vakitte gönlünüze göre sağlıklısını hayırlısını versin pes etmeyin denemekten vazgeçmeyin

Kimin duası kabul olur belli olmaz ama dualarım sizinle. Allah yardımcınız olsun tez vakitte gönlünüze göre sağlıklısını hayırlısını versin pes etmeyin denemekten vazgeçmeyin
Aynen öyle belli olmaz Allah razı olsun inanın bende bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız için dua edeceğimtabii ki bide bütün anne olmak isteyenlere insaAllah yarın sonuçtan sonra yazarim tekrar

Aynen öyle belli olmaz Allah razı olsun inanın bende bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız için dua edeceğimtabii ki bide bütün anne olmak isteyenlere insaAllah yarın sonuçtan sonra yazarim tekrar
Allah razı olsun teşekkür ederim hayırlı haberlerini bekliyorum

Allah razı olsun teşekkür ederim hayırlı haberlerini bekliyorum
Selamünaleyküm bugün dktr gittim yani ben bu zamana kadar devlet gidiyordum ama inan hiç bı konuda aydinlatmadilar bugün ilk defa özele gittim ve bana iltihabın diyen ilk o oldu defalarca devlette muayene olmama rağmen bana yedi tane mixovul fitil CANDİMAX diye iki kapsül haftada bı tane alcaksin dedi bugün aldım bitane kaldı onunda haftaya Perşembe alcam ve adetimin 10 günden fazla geçtiğini söyledim tarlusal verdi bunları kullan adet olunca ikinci günü gel dedi ve şimdiye kadar neden bı ilaç veya çatlatma iğnesi vermediler size diye sordu bide dktr her neyse size demistm benden kültür Semar rahim filmi kan tahlilleri bı çok şey istemelerine rağmen beş aydr hicbisey demediler bugün ozeldeki dktr bunları kullan ilaçla olmazsa sonra rahim filmini inceler ona göre başlarız bı tedaviye dedi... Tarlusal da kullanmaktan çekiniyorum açıkçası

Aleykümselam merhaba çok sevindim daha düzgün bi doktora gidip aydınlatıldığınıza ve tedavi başlangıcı olacağına. Gebelik için kan testi yaptı mı? Yapmadıysa ve tarlusal kullanmak için çekinceniz bu sebeptense sağlıkocağında bi kan verin ertesi gün sonuç çıkar zaten ona göre kullanırsınız. Ben ilaçsız adet olamıyodum artık doktora bile bu sebepten gitmeyip bi testle eczaneden reçetesiz alıp tarlusal kullanıyodum bi kötü kısmı yok o ilacın söktürücü sadece. 6 gün sabah akşam kullanıp bitikten 1 hafta içinde ortalama adet olursunuz. 2.günü gidipte yumurta takibine başlarsınız. Devlette birazda pandemiden kaynaklı baştan sağma ilerliyor bu işler bide en az 6 ay deneyip hamile kalamamanızı bekliyorlar üzerine 6 ayda kendileri ilaçla deneyip sonrasında aşılama vs geçiliyor yani bariz vakit kaybı. Rahim filminde CD harici yazılı rapor kağıdı vermediler mi orada da Yazar bi sıkıntı olup olmadığı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…