Hormon test sonuçlarıma bakarmsnz

Evet kan vermiştim gebelik yok rahim filmi ise CD olarak var rapor olarak yok ama alcam. Ben bu zamana kadar hep ilaçsız adet oldum evlendigimden Beri yani 1,5-2 yildr böyle duzensizlesti evlendikten sonra erken olmaya başladım bu son iki ay ise tam tersi geç olmaya başladım nasip artık kullanca bu ilaçlari adet olduktan sonra gitcem tekrar bakalım neler olcak

Düzensizlik yoksa böyle karışınca durum kötü gibi görünüyor ben zaten hep öyle olup alışkın olduğumdan farklı gelmiyordu bana. Evlendikten sonra düzen değişir diyorlar normalde aslında gayet yolunda yumurtluyormuşsunuz. Son dönemde gecikmesi de psikolojik olabilir arayışta olup sürekli kafanıza taktığınızdan bu sefer gecikmeye dönmüştür. Dediğim gibi tarlusal kötü bi ilaç değil sadece söktürücü biran önce kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim daha çabuk sökülünce en azından tedavide başlamış olur. Herşey için hakkınızda hayırlısı umarım herşey çok güzel olur dönem dönem gelişmeleri bilgi verin yine dualarım sizinle

Aynen çok teşekkür ederim insaAllah bı gelişme olursa yine yazarım..

Merhaba efendim size tekrar yazacağımı söylemiştim adet oldum doktora gittim klomen verdi yarın baslicam Şubat'ın ikisinde de gel catla iğnesi vercem dedi insaAllah bu süreçte olur dua edin

Merhaba efendim size tekrar yazacağımı söylemiştim adet oldum doktora gittim klomen verdi yarın baslicam Şubat'ın ikisinde de gel catla iğnesi vercem dedi insaAllah bu süreçte olur dua edin
Merhaba çok sevindim biyerden başladığınıza. Yanlış hatırlamıyosam zaten herşey yolunda görünüyordu en makul olanıyla başlamışsınız tedaviye dilerim tek seferde mutlu haberi paylaşırsınız. Şubatın 14ü gibi sanırım belli olur hediye de bebiş olur dualarım sizinle hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Amin yaa insaAllah çok teşekkür ederim..

Merhabalar benim sonucum nasıl acaba doktor randevum cuma günü

Eklentiler

• IMG_20220322_151900.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 62
Merhabalar benim sonucum nasıl acaba doktor randevum cuma günü
Merhaba çok fazla bilgim yok ama doktorum bana LH hormonu fsh den yüksek çıkarsa pko var demektir demişti. Sanırım sizde de hafif polikistikover sendromu var birde erkeklik hormonunuz yüksek çıkmış Buda aynı şeye işaret

Normal muaynelerimde özellikle sorduğumda polikistik yok hatta yumurtalıkların çok iyi çalışmış demişti doktor ama düzensizlik oluyordu 6 aylık evliyim bu erkeklik hormonu değeri kaç acaba burada ki referansa göre l yazıyor yani low düşük demek neden yüksek dediniz acaba

Ay ben referans aralığına dikkat etmemişim evet düşükmüş ya evhamlamayım sizi kusura bakmayın. Yumurtalarda pko görünümü olmayabilir ama hormon sonuçlarında hafif var gözüküyor okadar hafifliğede inofolic combi filan verip toparlıyorlar benim LH 27 den 18 e düşmüştü inofolic combi ile

Benimde bu şekilde daha yüksekti diğer değerlerim prolaktin bu sefer artmış yorumlayabilecek olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…