Hormon değerlerimee birii bakabilir miiiii

mihribanvb

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2022
162
114
27
Adetimin 3. Günü değerlerim ilk fotograftaki gibiydi. Doktor dostinex verdi. 5 gün sonra tekrar test verdim ve prolaktin düşmüştü. Fsh, lh ve estradiol nasıl sizce? Anlayan biri bakabilir mi lütfeen ve dostinexden sonra hamile kalanlar var mıı?

Eklentiler

• 5EE8488C-7EAE-49FC-B7B1-84C09CEA7181.png
    155,6 KB · Görüntüleme: 172
  • E8567C28-D8F8-4989-A81F-FEBCDD6E1E93.png
    145,7 KB · Görüntüleme: 168
Merhaba canım proklatin hormon bozukluğu var bende yaşadım aynı değerin de ilaç verdi stres den oluyormuş çok şükür geçti testeron hormon düşük onu bilmiyorum oda kesin stres den. İnşallah canım herşey yolunda girer

İnşallah lh cok mu yüksek sence? Ya da adetten hemen sonra yumurtlama olabilir mi ki

Dostinex bende kullandim değer cok yüksekzi 744 dü benim sizinki 20lere filan inmesi gerek hala yüksekmiş değeriniz 67 diyor orda..

Dostinex bende kullandim değer cok yüksekzi 744 dü benim sizinki 20lere filan inmesi gerek hala yüksekmiş değeriniz 67 diyor orda..
Bende dostinex kulandim hatta eşimde de aynı sorun çıktı ilaç kullanımı sonrası geçti ve beyin beynini etkilyen bi hormon ben halen devam ediyor beynimi yormaktan harap olmuş vaziyetteyim

Bende dostinex kulandim hatta eşimde de aynı sorun çıktı ilaç kullanımı sonrası geçti ve beyin beynini etkilyen bi hormon ben halen devam ediyor beynimi yormaktan harap olmuş vaziyetteyim
Canim prolaktin her kadinda olabilir , ama bunu sürekli yüksek gösteren diyer hastaliklar var mesela örnegin tiroid hastaligi yani tiroid degerin yüksek olmasi prolaktin üretir. Ayni zamanda Polikistik over de etkiliyor ürettirir 2 ayda bir kan tahlili yapman iyi olur endokrine gitmende fayda var hatta bu kan tahlillerin icinde Tsh degerin varsa bir bak bakalim 3 veya 4lerdeyse yüsektir..

Merhaba acaba doktor polikistik over ile ilgili bir yorum yaptı mı? LH biraz yüksek evet. Fsh değeri güzel ama LH ile arasındaki orantısızlık yüzünden pcos gibi duruyor. Kilonuz var mı? Prolaktin çok oynak bi hormon. Göğüs ucunun fazla uyarılması veya incir gibi süt yapıcı gıdaların fazla tüketilmesi de etkiliyor.

43 kiloyum

Tsh 1,56

Bi agrı yok şimdilik. Yarın 15 mm olursa iğne verceğini söyledi. Ama diğer yorumlarda cogu kişi 18 mm ve üstünde catlatma iğnesi olmus. Aklım karıstı biraz
Doktorun biliyordur ne yaptığını sen başkalarına bakma bence yani dene bakalım bu iğneler destek verecek sana zaten umarım güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…