Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

tülin geçmiş olsun canım..bende oraya gidince seni sordum sibel abla söyledi sabah topiğe yazmış gelemiyormuş diye...üzüldüm yaa ama sağlık daha önemli sıkma canını...güseldi canım ama ben pek bişi anlamdım bu sefer kızımda vardı filan geç gittim erken kalktım ondan ama yeni kişiler de gelmiş çok bu sefer

çok saol canım.. böyle bişey çıktı tam da bebek için hazırlıklara başlamışken spermlerde düzeldi.. tedaviyle tetikliyelim olsun dedik ama bu çıktı başıma.. inş tedaviye engel olmaz.. olursa da sağlık olsun.. bi dahakini kaçırmam inş.. ii eğlenmiştir herkes..

günaydın izmirli hatunlar bahar buluşması ama kıştan kalan bir gün gibi dün benim buçuk kızımla tartışmamızdan sonra gitmiyoruz buluşmaya dedim eşimde gece geldi konuşamadık biraz önce işe gönderdim dedi gidiyormusunuz hayır dedim kızımla tartıştık demedim aklıma hemen param bitti dedim(yalandan kim ölmüş)aaaaaaaaaaaa olmaz öyle şey sevile söz verdin git canım istersen nakit istersen kartlardan birini vereyim demezmi :dance: ben tabi nakit olsun lütfen dedim :jeyyar: biranda çok çakal gördüm kendimi kızımıda götürüceksin degilmi deyince aaaaa kızımızsız asla dedim o zaman taksiyle gidin kızlarımı yollarda üzme karı demezmi ayol dogmamış çocugu bilem düşünüyor düşünceli arnavutum ayol dedim sevilin kocişi otobüsle gitme diyor kıskanıyor hatununu bizimki kızlarını düşünüyor :mymeka: ay sabah sabah çenem açıldı sırnaşık şey

yaşasın enişteeem kıs elleme kırk yılın başı adam kıskançlık yapmış oooh keyfini sürüoom delikafadulden
kızlaaaaaar biz geldiik yeni eve girdik ççoğumuz süper süper bigündü yine harika arkadaşlarla beraberdik fotolar saat sekizden sonra gelecek bekeyin anacım
arkamızdan ne laflar etmişiniz bakiim gelemeyenlerde birdahakine inş :teselli:

selam kızlar biraz daha kalkmasaydık resmen kovucaklardı bizi anacım yine yıktık ortalıgı resmen herşey çok güzeldi valla zaman nasıl geçti anlamadım resimlerden anlarsınız harika vakit geçirdigimizi uzun zamandır göremedigim arkadaşım marc7 de gelmişti hasret giderdim özlemişim valla kendisini.
ağustos annelerinden serap arkadaşımızda geldi tanıştık tam 3 tane hamiştik bugün süper ya hepimizde 6 ayımızı doldurmuşuz neyse herkese tekrar teşekkürler güzel bir gün geçirdim bir dahaki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

yaşasın enişteeem kıs elleme kırk yılın başı adam kıskançlık yapmış oooh keyfini sürüoom delikafadulden
kızlaaaaaar biz geldiik yeni eve girdik ççoğumuz süper süper bigündü yine harika arkadaşlarla beraberdik fotolar saat sekizden sonra gelecek bekeyin anacım
arkamızdan ne laflar etmişiniz bakiim gelemeyenlerde birdahakine inş :teselli:

Ben çok laf ettim bu kadar saat sokaklarda gezilirmi toplan eve artık diyelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ben de burdayım...buluşmayla ilgili merak edilenler tarafımdan iitina ile cevaplanır..

kovulmayıp ne yapacaktık canım adamları bezdirdik resmen böyle giderse bu kalabalıkla kordonda mekan bulamıyacagız başka yerler keşfetmemiz gerkebilir

resimleri sagdan sola isimleri yazmayın böcekler:dilcikar:
sahısların üstüne küçük küçük yazın :dilcikar:

ben başladım ama bağlantım yine kötü çok yavaş cancuda başlıo şimdi konuyu açtım ama fotolar bitmeden yorum yapmıycaz ok

neyse fotolar eklenene kadar bende sıcacık bir çorba yapam kendime kocişte geç gelecekmiş daha burdayım yani ay kumpirimi yiyemedim beni görende dünyayı yiyen kadın zannedecek kalıbımın kadını degilmişim bunu anladım :bbo:

X